ФУТБОЛНИ фенове - (тема 8)

  • 22 196
  • 734
# 525
 Hug Hug Поздравявам всички фенове на ЦСКА с победата! Аз не гледах първото полувреме,но за второто вече бях на линия! Втория и третия гол яха като по учебник! Браво,момчета!

Маме,пращай го насам,язе не мога да плета,ама с ракиджос и трушийка ще го сгреем човека! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Crazy
Приятна вечер на всички! Hug bowuu bowuu
Виж целия пост
# 526
 smile3518 smile3518   И к'ва стана тя сега..... newsm78.....чак отпосле се сетих ,че отговорните мачове на Левски трябваше да ги гледам с вечерна рокля и грим....хвана дикиш последния път помня....
Все пак,хайде от мен да мине...влачи.....да им е честита победата на "чорбите'  bouquet
Вени  да не би ТИ да си ступала цялата компания накрая?! hahaha hahaha hahaha
Маме,ти възкръсна....да пием от мъка...друго не ни остава...,а съпругът -на балкона и без "твърдо гориво" Mr. Green....
Аз сега за успокоение гледам Майорка-Барса(надявам се поне те да не ме издънят Laughing)

И за следващия мач на Левски -обличам голите гърбове,каквото и да ми коства това!!! Joy

Между другото,мъжът ми много се смя на....Мишел Платини....Обаче каза,че те бразилците ,рядко използвали истинските си имена,псевдонимите били нещо като "магически заклинания' за късмет!!! Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 527
Добре,че си имам Меси да ми оправи настроението!!!  newsm44  26-то попадение за сезона! Пред Гения май най-добре е да замълчим.....
Виж целия пост
# 528
ЦСКА май изтеглиха дългата клечка с този треньор Simple Smile Колко загуби имат от както той дойде? Май са малко?
Виж целия пост
# 529
Лягам си доволна в крйна сметка-Барса  за кой ли път ме зарадва с победа-о на 3!!! Обичайните заподозрени-Меси,Вия,Педро....абе ,който може,го може....Най-после ФУТБОЛ тази вечер!!!!
Като това не беше измежду силните мачове на  възпитаниците на Пеп,особено в първото полувреме.Липсата на ключови играчи,като Пуйол ,Чави и Валдес ,наложи промени в схемата ,но нещата постепенно си дойдоха на място.
Чудя се дали да не погледам Ла Коруня-Реал Мадрид... newsm78,Моу и "да се разчекне" Laughing,пак "ще диша праха " на Барса... Laughing.Обаче Кака ме изкушава някак си.... Laughing
Виж целия пост
# 530
Верно ли са правили проверка на Барса за допинг?
Виж целия пост
# 531
Верно ли са правили проверка на Барса за допинг?

Не съм чула .....обаче гледах в куриозите единотбор,мисля от Колумбия.. newsm78 ,та взеха допинг-проби от всички футболисти,барабар с резервите...
Между другото ,мачът на Моу е доста скучен...,както и резултатът-0 на 0 за сега Rolling Eyes
Виж целия пост
# 532


 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 533
Ураааааа..... Реал остана само седна точка!!! 0 на 0!!! БАрса  дръпна със 7 точки!!! newsm44 newsm44
Вечерта ми започна тъжно,но "испанската следа " ми оправи настроението!!!
А и горния клип! Joy Joy Joy Блу  bouquet
Виж целия пост
# 534
Лелеее, доживях най-сетне да видя победа на сесекато, че отдавна не ми се беше случвало. Дори мойта бадна не ме би, нито ми се подиграва, както обикновено се случва на нашите мачове  hahaha!
Виж целия пост
# 535
доообър даан Crazy

без да наливам масло в огъня, ама


вчера голяямо празнуване му направихме  Mr. Green. Неочаквах такъв развой на събитията, честно. Все пак Левски имаха по-добра подготовка и игра през изминалите месеци, а ние се "лутахме".
Но съм приятно изненадана, надявам се Радуканов да е изнамерил формулата с която да развие отбора  Peace. Само дано не се възгордеем много, че от високо като падаш ... най-боли.

Разочарована останах от последствията от действията на агитка и полицаи. Ужасно е! Днес гледах и момичето, което пострада преди няколко години пак след подобен мач ... отвратителна история.
Не мога да разбера, това хора ли са, какво са ... Отиваш да гледаш ЛЮБИМ отбор, спорт, играч ... а в същото време все едно си на война  Tired. Няма ред, няма закони ... не мога да си обясня как се допускат тези безумия.


п.п. Блу, клипа е  уууникален  Joy
Виж целия пост
# 536
Тук в УК поне на този етап футболното хулиганство е овладяно.......аз отивам на Олд Трафорд напр. сама и не се притеснявам изобщо...всичко е организирано, с по двама човека на входа на сектора, вътре си има стюарди,които дебнат, всичко е с камери и тн...
Виж целия пост
# 537
Тук в УК поне на този етап футболното хулиганство е овладяно.......аз отивам на Олд Трафорд напр. сама и не се притеснявам изобщо...всичко е организирано, с по двама човека на входа на сектора, вътре си има стюарди,които дебнат, всичко е с камери и тн...
Peace,
не знам това кога ще стане в БГ.
Много е жалко това, което става по нашите стадиони.
Виж целия пост
# 538
Здравейте,Компанията! Какво ще гледаме днес newsm78.....преди Оскарите? Grinning

Между другото ,все се каня да ви пусна една снимка....Кажете сега ,как няма да просперират моите градски със запалянковки ,като ей този тук,а?! Laughing Laughing Laughing 
Виж целия пост
# 539
Къде ще дават оскарите и от колко часа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия