ФУТБОЛНИ фенове - (тема 8)

  • 22 196
  • 734
# 600
ма как се затвориха сините  Mr. Green
една топка не можем прехвърлим  Twisted Evil
Е тва ме дразни в Анчелоти. Италианец, кво да кажем. Сега и 20 минута да беше при този резултат, щеше да ги затвори. Юнайтед са царе на головете в последните секунди.
Praynig
 Twisted Evil
Виж целия пост
# 601
А, чакай - 90 минути дрЕмаха, кат' пуйки!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 602
Ето го и червения картон  Joy Ех, тази балканска кръв.....
Браво на Аткинсън, много адекватно съдийство, да не повярваш.
Виж целия пост
# 603
защооо бе Видииич  Tired


А, чакай - 90 минути дрЕмаха, кат' пуйки!  Crossing Arms
Joy, ох не е смешно
Виж целия пост
# 604
Ми не е, изобщо не е смешно.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 605
той мачЪ е ясен ..
ай честито Блу, изиграхте си победата .. което си е така, така си е  Sunglasses

ний Mr. Green, ша пийм от мъка  Mr. Green

Виж целия пост
# 606
Добре, че ми остана още една бира.
Виж целия пост
# 607
и от мъка не мога да пия толкова ме е черно Tired smile3515
Виж целия пост
# 608
ох, не мога да ви опиша колко съм щастлива в момента!! Отдавна не се бях радвала така. Не ме интересува титлата, тя така или иначе е прежалена. Важно е играчите ни да дават всичко от себе на терена! Да си оставят душата там! Ох, вълнувам се.  Joy Joy
Виж целия пост
# 609
На печелившите -ЧЕСТИТО и НАЗДРАВЕ!Хубав мач!
Блу -   bouquet
Дузпа може и да имаше,ама и втори жълт картон трябваше да има на Давид Луиз и ако го беше свирил...Ама е те това е футбола!
Лека нощ Hug
Виж целия пост
# 610
Лека , Жубе  Hug HugHug
 Joy Joy

Виж целия пост
# 611
Честито,Блу!!! Гледай да не се "на-"Абсолютиш" сега от кеф! hahaha
Някои пият от радост,някои от мъка,а някои ....от сутринта-дето има една дума... hahaha
Ето нещо актуално за днес- http://www.martenicite.eu/images/302013.jpg
Виж целия пост
# 612
 Hug Hug Hug

Све, къде си?
Виж целия пост
# 613



първо написах в гугъл "пиене" , после реших, че е малко и написах "много пиене"  Laughing Тая вечер сме на Абсолют. Абсолют Челси!  Grinning

Абе и много пиене не може да удави 12 точки разлика....общо взето съдията развали мача,,,,трябваше да даде втори жълт и червен на Луиз, втората част каквото трябваше и не трябваше го свири за Челси.....абе нямам думи...
Виж целия пост
# 614
Аве, що така с лошо  Laughing Аз титлата съм я отписала, както написах по-горе Simple Smile Той и Руни не трябваше изобщо да играе в тоя мач, щото трябваше да е наказан, но уви.. Между другото рядко се вижда съдя да ощети Ман Ю.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия