И Дари ми мрънка да ходи да гледа Уинксите на 3D, ама за сега няма желаещи да я заведат.
!
. Лора може да чете, Емма на Хот също, сигурно и други дечица, възрастта е такава, че се интересуват...При нас Лора вече от доста време познаваше буквите и ги пишеше и напълно естествено поиска да се научи и да чете.Вече чете всякакви думи, но се научи постепенно. Опитай как на твоето детенце ще му е най-лесно. Започни със срички, после ги свържи в думички и ще се получат нещата, много бързо учат на тази възраст, но е важно как ще се поднесе информацията, за да им е по-лесно, като му хване цаката
.Започнете с "к" "а" - "ка" , "ф" "е" - "фе" - "ка-фе" -кафе
например... 
има време, ще се научи. важно е желанието.
!
.
,
.Радвам се, че сте си изкарали супер 
Препоръчани теми