ОКТОМВРИйска дружина 2007

  • 73 229
  • 632
# 450
joly24, да ви е живо и здраво детенцето   bouquet
Виж целия пост
# 451
Джоли, да е жива и здрава Гери, много щастлива и с прекрасно детство!!! И да е най-послушната и грижовна кака!!!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 452
Момичета благодаря за пожеланията. Вчера обърнаха апартамента с нагоре краката ама хич не ми пука Whistling Важното е, че и светеха очите от радост. Laughing
Виж целия пост
# 453
Здравейте момичета Simple Smile
Много съжалявам, че не ми останало време да прочета темата Sad
Джоли честито, да ти е жива и здрава дъщеричката   bouquet
Мпуле, честита ти втора радост!   bouquet Да ви е жив и здрав, и много щастлив!
Имам една молба , ако може да ме насочиш в коя тема сме обсъждали  брадавиците, или по-точно трябва ми сигурно лечение.
Мишонка, честито и на Мила! Много здраве и късмет   bouquet
Ето малко снимки с много лошо качество, но такъв ми е фотоапарата http://erisii.snimka.bg/nature/razlog-septemvri-2011.624227Hug
Засега толкова, чао и приятен уикенд  Grinning
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Сега малко и за нас - Христина е на градина, цяло лято не съм я спирала, само за морето. Ходи на английски по нейно желание  Simple Smile Илия е първа година в ПГЕЕ. Аз съм си на същата работа. Ходихме до Разлог през почивните дни и беше страхотно. Сега сме болни - всичките, но се надявам скоро да се оправим. Това е, поздрави на всички  Hug
Виж целия пост
# 454
Ахой девойки  Simple Smile
Първо искам да честитя на празнувалите в изминалите дни и на празнуващите днес. На всички дечица желая преди всичко да са здравички и мноооого щастливи  Grinning
Ламбадкаwelcome Разкажи нещо повече за вас.
Ние като цяло сме добре. От вчера Ники е на градина, беше болничка, та се гледахме. На мен ми дадоха 1 месец болнични и сега мачкам леглата в къщи по цял ден  Whistling писва ми, но няма как...
erisii,  бързо да оздравявате всички  Hug Не мога да видя снимките, иска ми парола  Flutter
За сега толкоз, ама хайде драснете и вие...
Виж целия пост
# 455
Ахой, ахоййй и от нас sohappy

Честит рожден ден на всички пораснали октомврийчета!
newsm59

еerisii, дай паролка за снимките Wink

Вили вече е на градина от половин месец. Цели три несеца не беше ходил. Имаше съвсем малко рев и то само в къщи. Там не реве- голямо постижение. Не му се ходи, но си знае, че няма как и мрънка малко преди тръгването, но се трае, не като преди да се влачи Laughing
Днес са  ги водили в Екопарка на пикник много доволен.
Айде драснете някой ред. Май всички във Фейса забегнахте newsm78
Виж целия пост
# 456
Здравейтеее, леле, тука бомба е паднала  newsm78, никой не е писал,баш в нашия месец, срамота значи. Направо сме си за наказания.

И аз да честитя групово на всички откомврийчета които навършиха вече 4 годинки, да са живи и здрави, весели засмени. Да слушкат повече и да помагат на мама.  Laughing

Днес празнуват Чавдар и Момчил на Галини, да са живи и здрави!!!


За нас - Мила ходи на детска градина, от 3 седмици е сополива, само да не стигнем пак до АБ, доволна е ,ходи с мерак, всичко си изяжда вече там,не като миналата година. Иначе от към характер е много зле, гевезе, сбъдничаво, ужас.
Аз , разчеквам се на 2 работи, ама кво да правя, инак в нас не ми се седи.

Айде поздрави от нас и целувки на всички, драскайте и тука де.
Виж целия пост
# 457
Честит 4 ти рожден ден на всичките мъници!Нека са здрави, умни и игриви! Много верни приятелчета във веселите игри!

Ние сме добре,ходим на надзирателница - така го наричам защото то нищо друго не се прави там с децата, освен да бъдат надзиравани  ooooh!
Не ходи със желание и вечно са кандърми! Почивните дни се гледат със сестра си и се занимават май доста по-добре!
Аз от работа време нямам за нищо!
Поздравявам всички ви! Бъдете здрави!
 Hug
Виж целия пост
# 458
Честит рожден ден на Алекс и Велин! Момичета, да са ви живи и здрави  и много да ви радват! Хубаво да си изкарате празника!!!

И Ники ходи с нежелание на надзирателницата /много ми хареса определението  Laughing/. Аз скоро нали се хвалих, че не плаче, да, ама не, беше ден до пладне. Започна пак да се пазари, да реве на раздяла...  ooooh! А характера и...не знам как ще я караме за напред.
Хубав ден и успешна нова седмица на всички ви  Hug
Виж целия пост
# 459

Чести рожден ден
на празнуващите днес октомврийчета!!!
Да са здрави, умни
и много да радват всички около себе си!!!

Ние сме добре, да чукна на дърво!!! Wink
Виж целия пост
# 460
Момичета, аз съм от несериозните, дето не са писали от 3 години сигурно в Октомврийските теми. Моля да ме извините и да ме приемете сред вас! Hug

Първо Честито на всички рожденици и на тези дето вече са 4-годишни! На чакащите тепърва РД, им завиждам, като мине и е малко тъжно.

Моята калпазанка е вече на 4 и никак,ама никак не ме слуша. Не мина ли този период на самостоятелност се чудя, за всичко ми е наопаки. Чак ми се оплакват оттук, оттам. Аз съм разглезена с една много примерна и изпълнителна кака и сега съм като попарена. Май ще съм от майките, дето ги викат при директора за лоши прояви, но всъщност тайно се надявам да е период и като поотрасне, да стане човек, дано.

Искрени пожелания за здраве и незабравими празници през Октомври!

Виж целия пост
# 461
Честит рожден ден на Коско и Яни! Да са живи, здрави и мноооого щастливи дечица! Весело изкарване!!!
Виж целия пост
# 462
честит рожден ден на всички Simple Smile
да са живи и здрави и една щастливо детство !!!

скоро  не съм влизала , но нямам никакво свободно време , ние изкарахме рожденния ден в домашна обстановка , беше скромно ,но хубаво ,имаме си и първокласничка,ходи на занималня , а аз нямам никакво време за самата мен от вкъщи на работа и обратно
лека вечер на всички
Виж целия пост
# 463
 Здравейте, момичета. Честит рожден ден на всички рожденици, да са живи и здрави и много щастливи    newsm59 babydust7 Hug  Нашите рождени дни- моя и на мъжа ми, минаха. Наздраве  cheers   Mr. Green
 В неделя е най- големият рожден ден,  на малчо, ще празнуваме в ''Морско конче'' с  банда разбойници  Laughing  
  
Виж целия пост
# 464
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, ПОРАСНАЛИ ДЕЧИЦА!Да са ви живи и здрави, много усмихнати и послушни!
Не съм се включвала от година, две, за което много съжалявам  Cry и се извинявам, но от време на време чета.
Наминавам да почерпя     party023  : за рождения ден на моето сладко и послушничко момиченце Катрин и за моя също Mr. Green newsm38.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия