Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да помогна на майка си, която е диагностицирана с рак и се нуждае от кръв?
Какви са процедурите за получаване на гръдна епитеза след изтичане на срока от 5 години?
Какви са процедурите за получаване на син стикер за инвалиди на колата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да помогна на майка си, която е диагностицирана с рак и се нуждае от кръв?
-
Какви са процедурите за получаване на гръдна епитеза след изтичане на срока от 5 години?
-
Какви са процедурите за получаване на син стикер за инвалиди на колата?
-
Какви са наличните ресурси за подпомагане на майка с рак?
-
Какво е сцинтиграфия?

Аз го чеша,а вместо да ми става приятно ,ме боли!УжасТ!!! 

Говорих с баба ми, уверих я, ако не й е добре и не издържа да не се колебае да говори с лекарите. Във Враца не са имали анаромат и съответно тя е без него сега
Прегръдки !
. Дано след празниците намерим време.
/покрай раните не ползвах сапун и не търках/.Обаче забелязах нещо след банята - кожата по цялото тяло се лющи - все едно имам пърхут,ама не по главата а по цялото тяло.А не съм ползвала друг сапун.На някой случвало ли му се е?

Трябва на първо време да оправя протокола, че нямам летрозол. 