Юлски деца-Тема 41

  • 36 231
  • 735
# 390
Евала на софиянки за организацията... Ние тук сме много несериозни... ooooh! Лятото не можехме да се съберем, пък сега - абсурд! #Cussing out
Виж целия пост
# 391
И ние тъкмо ще сме наясно дали е болна София, или зъбите ме саботират.
Виж целия пост
# 392
Сиси, и ние ще се включим, ако не сме тръгнали за Боровец. Hug По кое време я виждаш организацията?
Чочии, ай с'я на лични, мЕтай я тук рецептата да се възползваме. Wink Hug
Драга, и ние качихме маклия батко миналата година, т.е. на 3 и нещо. Общо взето само ходеше със ските и тако му държеше пред него една щека, за която да се държи и да се пързаля. Ще видим тази година как ще е вече с учител. Peace
Виж целия пост
# 393

......на нашето малко "чудо" сърчицето му е спряло..........................много ми е тъжно, много ми е мъчно, много ми е тежко.....не искам да ви разстройвам...имах нужда да споделя...
Виж целия пост
# 394
оооо Джиджи  Cry съжалявам мила  Cry

мислех рецепта за кекс да пусна, но после пак ще се включа,че ми стана тъпо  Cry
Виж целия пост
# 395
Джиджи, много съжалявам, даже не знам какво да кажа, много ми стана мъчно Sad Sad, прегръщам те силно.
Виж целия пост
# 396
Джиджи, много съжалявам мила  Cry
Виж целия пост
# 397
Джиджи, миличка, съжалявам много за малкото сърчице... Cry
Виж целия пост
# 398
Джиджи, миличка, много силно те прегръщам! Много съжалявам! Cry
Виж целия пост
# 399
Джиджи, съжалявам  Confused  spoko
Виж целия пост
# 400
Джидж, много съжалявам.. дъха ми секна за секунда като прочетох... Hug   action032
Виж целия пост
# 401
Джиджи, много съжалявам Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 402
Джиджи много, много съжалявам. Бъди силна мила!
Виж целия пост
# 403
Джиджи Sad
Виж целия пост
# 404
 Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия