Педката миналата година като чу че давам панадол каза да давам нурофен. Сега като чу че давам нурофен каза да давам панадол.
Педката миналата година като чу че давам панадол каза да давам нурофен. Сега като чу че давам нурофен каза да давам панадол.
. Или пък някакви идеи, че нищо не ми идва на ум. 
и после
и лека нощ. 
РЕВЕЕЕЕ - няма как да му го спестя това ден, два, седмица, за да забрави. Незнам как да го избегна - опитвала съм всичко/памперс гащи, някой друг да му отвлече вниманието, нещо да държи, кремче да размазва - всичко за секунди мир и пак почва/, не действа.

, след това пие още едно мляко за лягане и това е. Ако успея да му пробутам малко портокал или банан за целия ден, е добре. Ябълки също не иска да ръба.хапва понякога и малко круша. Видяа съм се в чудо с това негово неядене...
Де майка му да беше така 
Весел празник! Днес брат ми също празнува, обичам водолеите - специални и различни, чувствителни и всеотдайни..
Дано се съберем повече!


И аз обичам водолеите, всички , които познавам почти са много нестандартни и интересни хора Препоръчани теми