Юлски деца-Тема 41

  • 36 231
  • 735
# 480
За килограмите-аз пък през бременността качих само 8 кг. и то основно в корема...Още като родих оставих в болницата 6кг.,а другите 2 ги свалих за 2-3 седмици...В момента съм дори по-лека отколкото преди да забремения с Боян.Но на мен и структурата ми е такава,майка е същата...
На всички болнички-бързо оздравяване и от нас!
Виж целия пост
# 481
Здравейте момичета!
Не съм ви чела, но нямам сили. Влизам с много лоша новина, но ми е много тежко и исках да споделя с вас мъката си. На 26.01.2011г. внезапно в съня си почина моя татко. Още не мога да повярвам, че вече го няма. Много боли.....
Извинявайте за негативния пост, но имах нужда да ви кажа. Както скоро много момичета казаха след толкова години макар и виртуално познанство и аз ви чувствам много близки.
Виж целия пост
# 482
Цветен, много съжалявам за татко ти... Cry Дано се намира на някое много по-добро място от нашата земя... Лека му пръст!
Виж целия пост
# 483
Съни гърл, добре дошла, надявам се да се похвалиш с добри новини.
Кукумявче, каквото и да е, надявам се да се оправи.
Карелия, много е готина тази диета, аз свалих 8 килограма с нея, мисля после пак да я подкарам.
Прашец, много съжалявам, виртуална прегръдка ти пращам.
Виж целия пост
# 484
Прашец, много мъчно ми стана... съжалявам. Sad Болката от загубата на любим човек трудно може да се сравни с нещо друго, тя никога не отминава, а просто се учим да живеем с нея. Прегръщам те и бъди силна, така би искал татко ти. А той винаги ще продължи да живее в сърцата ви. Hug
Виж целия пост
# 485
Прашец, много съжалявам. Hug Да е светъл пътят му! Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 486
Ох, Цветен прашец, много съжалявам за татко ти! Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 487
Добро утро!
cveten prashec, много и искрено съжалявам за твоя татко  Cry! Лека му пръст! Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 488
Цветен прашец, много съжалявам за баща ти.

При нас положението с температурата си е същото. Sad Мрън.
Виж целия пост
# 489
Цветен, съболезнования мила. Вие никога няма да го прежалите, но дано поне хубави сънища да е сънувал докато си е отивал. Прегръдка и от мен.
Виж целия пост
# 490
Цветен прашец - много съжалявам за губата ви. Знам, че думите са безсилни, още повече, че така внезапно са се случили нещата. Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 491
Прашец, съболезнования и от мен и голяма прегръдка!   Flowers Rose Аз съм убедена, че никой не си отива завинаги, а там от някъде ни гледа, радва ни се и ни помага.

Джил, дано бързо отмине при вас тоя скапан вирус. Всичките се изредихме вкъщи  ooooh!

Карелия, каква диета, какви пет лева? Ти какво имаш да сваляш? За ефикасността на тази диета питайте Буболечето. Тя има зашеметяващи резултати  Peace

Съни Гърл, добре дошла и от мен! Очаквам скоро да се похвалиш  Simple Smile

Александра, оправяй се бързо и ти! А по повод отслабването, опитай ако искаш "Системата минус 60". С нея ядеш от всичко в определени часове. Така че няма да лишиш организма си от нищо и имунитета ти няма да падне.
Виж целия пост
# 492
cveten prashec, приеми и моите съболезнования!

Карелия, браво за диетата. Ще взема май и аз да я пробвам, че покрай празниците и заседяването в нас имам 1-2 кг отгоре  Rolling Eyes Хайде да се постопли малко и да мятаме пак разходките из морската  Peace
Кукумявче, дано и при вас всичко се оправи  Hug

Добре дошли на новите майчета  Hug
На всичко болни, малки и големи, бързо оздравяване  Hug

Под секрет да споделя с вас, че имаме голям напредък с гърнето. Не че няма авария понякога, но като цяло си казва. Доволна съм, да се надяваме, че до лятото ще успея да махна и нощния памперс. Но успях да го простудя май, защото започна да кашля. Опитват се да пробият кучешките, та може и от това да е.
Днес сутринта Йоан нахлу в стаята, носейки горното си зъбче в ръка и беше много доволен, че е успял да го изкара сам.
Виж целия пост
# 493
Привет момичета!
Фелисити, много ми е неприятно да чуя, че отново сте болнички. Бързо да оздравявате всички и стига толкова, амаха Naughty  Hug
Ем, Джил и всички други болнички бързо да оздравяват. Ама наистина какво стана с тези вируси. Множат се все повече и повече. И такива устойчиви и мутиращи, продължителни, аман.И друго бебе съм гледала, ама тогава нямаше толкова болести, а сега едното мине друго идва. И моята кака вече втора седмица си мъкне една кашлица. Всичко е чисто, а пък си кашля.
Карелия, и аз съм любопитна за диетата. И аз съм на диета, а резултати видими още няма. То верно, че искам веднага ,ама  Sad
Радина, браво за гърнето. Аз Моника направо на дъска я пробвам, този път мисля да порпусна гърнето. Честито паднало зъбче на Йоан, по-здраво и по-бяло да излезе. И ние си чакаме феята, ама нещо ни е позабравила.
Ако знаете как чакам хубавото време, тази зима ми се видя така дълга и уморителна.
Мама Диди ми липсва. Съвсем изчезна.
 
Виж целия пост
# 494
Прашец, приеми и моите съболезнования. Буца ми заседна в гърлото....думите са излишни....тежко е, боли и....и с времето човекът все повече липсва и липсва....преди 9 години майка ми почина по същия начин....легна и повече никога не се събуди.....остава ни успокоението, че са били добри хора и Господ ги прибира с най-леката смърт.....прегръдка от мен......

....по-късно ще се разпиша......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия