Толкова ме разтърси
Моля те, недей да възприемаш думите на бившия ти като проклятие, защото това ,което мислим става наистина. Напротив, мисли за това, колко си щастлива! Намери този, който те прави така, този ,който с тебе и в радост и в мъка, не ли това е истинско щастие?!
Да, при теб ще бъде всичко различно, при теб ще бъде всичко наред, Алекс ще се оправи, ще порасне голяма и здрава, а ти ще остарееш заедно с Жоро и ще се радваш на много внуци!!! Поне на осем 
Не спах ме с тати цяла нощ, то не бе повръщания, чайове, хладни вани, масажи, чорапи.... Личното каза, че това е втората вълна на грипния вирус, отминава за 48 часа
Днес сме с 38.5 гладна, жадна и беснее с Миша. Миша кашля като пушка стреля, но след това дава усмивка и вика: МИШЕНКА КАШЛЯ! Ще мине, обаче, пак пропускаме плуване ,и Маги много тъжна
За вярвам че Алекс ще оздравее и дори няма да си спомня какво е преживяла това ще остане само в твойте спомени , но и те ще избледнеят с времето като я гледаш как расте здрава и щастлива. За Габи няма му нищо на детето ,аз на Мади и викам камикадзе прави струва все на глава пада
. А за краченцата защо не я заведеш на доктор
дано Дани свиква бързо ,а за викащата госпожа какво да кажа на всякъде ги има 
За Габи и Ави има и все още понякога има такива моменти.Реве и не дава да и обувам гащите.Опитай да и слагаш гащички да ли пак ще прави така.Да не би да се спарва и да я дразни вече памперса? 



съгласна съм с Мамочка и Силви, че каквото ни е в главите си го предизвикваме, как незнам, но в последно време много взех да ги чета из нета и повярвай ми за да се оправят нещата, а те ще се оправят нали знаеш , че след всяко зло идва добро, Първо ти трябва да го повярваш и да изгониш от мислите си всички черни и тъмни страхове, не е лесно особенно с бушуващите ни женски хормони, но това е най-важното да започнеш да мислиш че всичко ще се оправи-имаш прекрасен съпруг, който те обожава, страхотни деца, които ти помагат и обичат, малките Габи и Алекс ще са здрави,това го вярвам и ти го повярвай
за Габи не се притеснявай тя минава през някакъв етап Диди е така от време на време, когато аз и сменям памперса си играе с мен и пищи и не дава, освен ако не и пея или не и разказвам някаква история, аа ако и това не помогне и казвам ще те водя на магазин само ако си послушна и ми помогнеш да те облека, ейй казвам ви няма такова послушно дете(май си отглеждам шопигманяк
) е след това трябва и да я заведа на магазин
аа другото което помага имам едни памперси като гащички и и казвам че ако седи мирна ще сложа гащите като на голямо момиче и тя се кефи и седи мирна 

Анелия за момента е добре, Сашко обаче ме изненада снощи ''приятно'' с едни пъпки, които разранил от чесане, днес бяхме на лекар - шарка. Да ми е честита, дето толкова я исках. 
Всичко ще е наред, и всички ще сте здрави и щастливи, сега и занапред. Не се поддавай на мрачни мисли и внушения.






Вие като и говорите обръщате ли се към нея с бебето? Щото аз на Диди и викам по някой път детето и тя от време на време дава нареждания от сорта мамооо детето иска
(визира себе си



- не си мисли лоши неща, и на мен не ми се вярва един баща да изрече проклятие за собствените си деца. Нещо друго е имал предвид, помъчи се да го изтълкуваш положително и, изобщо, вярвай, че оттук нататък само хубави емоции и много здраве ще има за всички членове на семейството ви! За бягането на Габи (да й цункаш злената цицинка!
) и недаването да й смениш памперса, може и период да е - и Филип не дава изобщо да го събуваме/обуваме, бяга, пищи, крие се. 


Много взе да плямпа напоследък, все повече го разбираме вече. 
Много взе да плямпа напоследък, все повече го разбираме вече. 
Габито удари дюшеш, както обича някой друг да я облича. Като малка искаше всичко сама, но понеже бавно се справяше, аз започнах да я обличам за по-бързо и сега все още си е много бавна. Та Вики смятам да я оставям сама, независимо колко бавна е.


Е, оцелях де.
На батко Саши дано му е минал БАШ зора с опъпЧването
, че направо изтръпнах, така да ме е страх от шарки, моите маймуни не са карали нищо...

Много си играят, почти не ни търсят нас. 

Играе много с бебета, размери всякакви, пъзели, ТОПКИ, книжки (пак с пъзели), карат с бати коли... 
Не знам дали му е мястото тук да ти пиша, защото това са много лични неща... но тъй като в последно време просто не успявам да ти обърна заслуженото внимание
, за което адски много ме е срам, но нещо съм в серия и не съм за пред хора... дано да ме разбираш...
Искам само да ти кажа, че съм с теб, мисля ви, и се надявам и във вашата къща да дойдат по - добри дни...
Пиши как е минал прегледът. Ще те дебна да се появиш на скайп. 


А къде е снимковият материал днес, ммм?
Иначе всички ме ''успокояват'', че ще има още и още, да не се радвам.
На всички въпроси свързани с ядене отговаря с "Няма!". Ако нещо се събори докато го строи събаря с ряз всичко! Без звук-само хвърля! Ползва ме вечер като фотьойл-не мога да мръдна. Ревнува ме от баща си, целува ме звучно по челото, бузите и устата (от къде ли го е видял
)
Правиме инхалации с Вентолин, педи смени сиропа за кашлица + Есберитокс и витамини дано закрепим положението.



Много сладък Ванката!Препоръчани теми