На Снежковци и весели шейнички се радват АПРИЛЧЕТА добрички!

  • 40 522
  • 730
# 480
Еми,  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 481
Еми,  Hug Толкова ме разтърси  Cry Моля те, недей да възприемаш думите на бившия ти като проклятие, защото това ,което мислим става наистина. Напротив, мисли за това, колко си щастлива! Намери този, който те прави така, този ,който с тебе и в радост и в мъка, не ли това е истинско щастие?!
И това, което се случва на другите, колко да е тъжно и страшно, не го "мери" на себе си Naughty Да, при теб ще бъде всичко различно, при теб ще бъде всичко наред, Алекс ще се оправи, ще порасне голяма и здрава, а ти ще остарееш заедно с Жоро и ще се радваш на много внуци!!! Поне на осем Mr. Green
Много те прегръщам, горе главата и се усмихни!
Много цунки на зелената цициниста Габчооооо! Heart Eyes

Деси, не се притеснявай, Маги също с 40 градуса. Вече не се шашкам.. Tired Не спах ме с тати цяла нощ, то не бе повръщания, чайове, хладни вани, масажи, чорапи.... Личното каза, че това е втората вълна на грипния вирус, отминава за 48 часа Peace Днес сме с 38.5 гладна, жадна и беснее с Миша. Миша кашля като пушка стреля, но след това дава усмивка и вика: МИШЕНКА КАШЛЯ! Ще мине, обаче, пак пропускаме плуване ,и Маги много тъжна Heart Eyes
Виж целия пост
# 482
Еми  Hug
Виж целия пост
# 483
Еми, колкото и да те е ревнувал бившия ти съпруг не вярвам че би пожелал да останеш сама до края на живота си и да си тъжна и отчаяна защото няма по голяма болка за майката от това да гледа болното си дете, защото те обичал  Hug За вярвам че Алекс ще оздравее и дори няма да си спомня какво е преживяла това ще остане само в твойте спомени , но и те ще избледнеят с времето като я гледаш как расте здрава и щастлива. За Габи няма му нищо на детето ,аз на Мади и викам камикадзе прави струва все на глава пада  ooooh! . А за краченцата защо не я заведеш на доктор  Rolling Eyes би трябвало да разберат защо не иска да си разтвори крачетата да няма някакъв памперсен дерматит защото аз преживях лятото нещо подобно на това което описваш ама имаха едни дребни пъпчици / все едно си настръхнал/ ама аз как го обясни Embarassed
Нани много ви е хубава градината  Hug дано Дани свиква бързо ,а за викащата госпожа какво да кажа на всякъде ги има  Rolling Eyes
Деси как е Ани днес , дано бързичко оздравява  Praynig
Вили благодаря за закуската и кафенцето възползвах се  Mr. Green
Аз да се похваля за пръв път от много нощи се наспах Мади спа с баба, Ники с тати , а мама сама без никой да я търси цяла нощ  Mr. Green
Приятен ден на всички
Виж целия пост
# 484
Еми,колко много си преживяла.Мила,добре е да се опиташ да се успокоиш или просто да заместиш лошите мисли с някакви други занимания нещо,което ще ти е приятно да правиш или си правила.Мамочка е права-ако мислим черно ще ни стига черно ако мислим бяло ще ни стига бяло.Отстрани разбира се е лесно да се каже,но ти си тази,която трябва да реши тези лоши мисли и чувства дали да отидат по дяволите или да си се настанят удобно в ума ти.В живота ще има и лоши и хубава моменти така е с всички хора.Хубаво е да оценяваме и се радваме на щастливите моменти и да задържаме тази радост дълго в нас.Не познавм лично дечицата ти,нито мъжа ти,но от постовете ти и снимките които споделяш с нас съм си създала едно много топло,весело и обичливо чувство за вашето семейство.Не се обвинявай,защото вината е тежък товар живота е пред теб децата ти са до теб мъжа с когото си е до теб не е ли най-доброто това за всеки ?Hug Hug HugЗа Габи и Ави има и все още понякога има такива моменти.Реве и не дава да и обувам гащите.Опитай да и слагаш гащички да ли пак ще прави така.Да не би да се спарва и да я дразни вече памперса?
Виж целия пост
# 485
Привет и от мен  bouquet
Вили мерси за страхотната почерпка Peace
Нани детската градина изглежда страхотна с кеф да ходиш там, а Дани много пораснал Peace
Деси как е Ани?Надявам се да се преборите бързо с тази ужасно висока Т Hug Praynig
Еми първо искам да ти благодаря за смелостта ти че се реши да споделиш тревогите си с нас, това е първата стъпка, когато нещо го мъчи човек да сподели за да му улекне Hug съгласна съм с Мамочка и Силви, че каквото ни е в главите си го предизвикваме, как незнам, но в последно време много взех да ги чета из нета и повярвай ми за да се оправят нещата, а те ще се оправят нали знаеш , че след всяко зло идва добро, Първо ти трябва да го повярваш и да изгониш от мислите си всички черни и тъмни страхове, не е лесно особенно с бушуващите ни женски хормони, но това е най-важното да започнеш да  мислиш че всичко ще се оправи-имаш прекрасен съпруг, който те обожава, страхотни деца, които ти помагат и обичат, малките Габи и Алекс ще са здрави,това го вярвам и ти го повярвай Hug за Габи не се притеснявай тя минава през някакъв етап Диди е така от време на време, когато аз и сменям памперса си играе с мен и пищи и не дава, освен ако не и пея или не и разказвам някаква история, аа ако и това не помогне и казвам ще те водя на магазин само ако си послушна и ми помогнеш да те облека, ейй казвам ви няма такова послушно дете(май си отглеждам шопигманяк  Joy) е след това трябва и да я заведа на магазин  Crossing Arms аа другото което помага имам едни памперси като гащички и и казвам че ако седи мирна ще сложа гащите като на голямо момиче и тя се кефи и седи мирна Wink

Ей отдавна не бях писала толкова много да ме прощавате ама исках да се обясня  Blush
Виж целия пост
# 486
Миме, Дани, Мамочка, Hug Анелия за момента е добре, Сашко обаче ме изненада снощи ''приятно'' с едни пъпки, които разранил от чесане, днес бяхме на лекар - шарка. Да ми е честита, дето толкова я исках. Laughing Анелия все още няма обрив, но скритият период е много голям, и поне 2-3 седмици ще чакам включване и при нея. Предполагам, че температурата й може да е била сигнал за това. Със Саши изпускаме най-хубавото тържество през годината в детската градина - това на 8-и март за мама, но здраве да е. Моля се да мине лекичко баба Шарка. Praynig

Еми, много Hug Всичко ще е наред, и всички ще сте здрави и щастливи, сега и занапред. Не се поддавай на мрачни мисли и внушения.   action032
На Габчо нацункай ранената главица. Heart Eyes
Виж целия пост
# 487
Дани, да нямате повече такива ужасии с Мади, и с Ники въобще да не ви спохождат.  Hug
Еми, не вярвам че това е проклятието на таткото на Зори и Джони. Не вярвам, че един баща би натоварил с такава прокоба собствените си деца.  Hug Hug Hug
Деси, честита ви баба шарка.
Много хубава градина си има Дани.    bouquet
Аз миналата седмица водих ситнюгата до педиатърката да види какво пъпки въди. Децата били с чувствителна кожа и затова така било, но пъпките вече станаха доста, вкл. в косата. Гадна история направо. И като знам, че вече обиколихме някакво каре от дерматолози покрай бебешките пъпки по лицето й, сега нямам идея къде точно да я водя, за да ми кажат как да процедирам.  Tired
И сега едно обяснение в любов. Правя едни полу до напълно неуспешно опити да социализирам госпожица Прекрасна. По този повод опитваме клубчета. На 3-ти след като се прибираме у нас, питам аз дали й е харасала какичката там. Отговорът "Какичката нека седне почива си, мама дойде гае бебето."  Simple Smile
Между другото все още си казва бебето и говори за себе си в 3-то лице.  Flutter
Виж целия пост
# 488
Деси радвам се че Анито е вече добре и честита ви шарка, нека мине леко и бързо както на Саши така и след това на Ани Praynig Hug
Рони виж какво бъбриво детенце си имаш и как ти обяснява само  Heart Eyes Вие като и говорите обръщате ли се към нея с бебето? Щото аз на Диди и викам по някой път детето и тя от време на време дава нареждания от сорта мамооо детето иска  Joy (визира себе си Mr. Green) или мамооо облечи дететоо hahaha Joy
Снощи ходихме по женски на ресторант по случай 8ми март, Кичка Будурова пя там, страхотно си изкарахме до 1 часа танцувахме, пяхме и се веселихме с нея, тя е страхотен човек и какъв глас има само, на живо пя цялата вечер, снимахме се с нея, много земен човек излъчващ приятелство и топлина  Wink
Снимки ще има по натам да събера от приятелките Peace
Виж целия пост
# 489
Еми, Hug Heart Eyes - не си мисли лоши неща, и на мен не ми се вярва един баща да изрече проклятие за собствените си деца. Нещо друго е имал предвид, помъчи се да го изтълкуваш положително и, изобщо, вярвай, че оттук нататък само хубави емоции и много здраве ще има за всички членове на семейството ви! За бягането на Габи (да й цункаш злената цицинка! Heart Eyes) и недаването да й смениш памперса, може и период да е - и Филип не дава изобщо да го събуваме/обуваме, бяга, пищи, крие се. ooooh!

Деси, честита ви шарка Mr. Green Дано леко я изкара Саши! А и Ани, ако я пипне. Simple Smile

Нани, много хубава градина, дано бързо свикне Дани!

Между другото все още си казва бебето и говори за себе си в 3-то лице.  Flutter

Пипо пък, много самостоятелен се извъди, само повтаря "Аш, аш (Аз, аз)" и не иска да му помагаме за нищо, само да си държи чашата, сам да се обува и облича, все сам Crazy Много взе да плямпа напоследък, все повече го разбираме вече. Heart Eyes

Малко по диагонал ви четох, че не си бяхме вкъщи през почивните дни и снощи се прибрахме. Поне си починахме хубаво. Ето малко снимки (довечера ще направя албума private):
http://s82.photobucket.com/albums/j265/chockolina/3-ti%20mart%202011/
Виж целия пост
# 490
Пипо пък, много самостоятелен се извъди, само повтаря "Аш, аш (Аз, аз)" и не иска да му помагаме за нищо, само да си държи чашата, сам да се обува и облича, все сам Crazy Много взе да плямпа напоследък, все повече го разбираме вече. Heart Eyes

И Вики е така, чак прекалява, днес не дава на кака си сама да се облича, я тя да я обличала, тя й събува чорапите, обува й новите и клина Simple Smile Габито удари дюшеш, както обича някой друг да я облича. Като малка искаше всичко сама, но понеже бавно се справяше, аз започнах да я обличам за по-бързо и сега все още си е много бавна. Та Вики смятам да я оставям сама, независимо колко бавна е.

Еми, много си объркана, много ви се струпа. И аз все си мисля защо всичко няаведнъж на нас, дали няма лоши очи, проклятия и т.н. но най-гадното е, че едно зло никога не идва само, стоварва се всичко наведнъж. Ти си силна и ще го преживееш. Гледай да мислиш по-позитивно и да си почиваш повече. А Габи заведи на лекар, щом те притеснява това, да си поне за нея спокойна. Hug
Виж целия пост
# 491
Привет девойки мили! Heart Eyes

Първо да честитя пропуснатите празници - Баба Марта, 3-ти март, половингодинката на Алекс!

Отдавна не съм се вясвала, но моите тревоги ми се сториха като капка в морето, сред черната вест от февруарки... мисля го и не мога да го осмисля и повярвам... горките родители...Cry

После... след едноседмичната отпуска, за три дни (мин. седмица) трябваше да отметна и моето, което ми се беше струпало, и да замествам 2-ма души, и да свърша работа, като за пълна седмица. Crazy Е, оцелях де. Laughing

Тази сутрин ви изчетох, нямам думи за ужасните преживелици на Габи, Мади и Преси. Да не се повтаря никога този ужас и шок... Praynig На батко Саши дано му е минал БАШ зора с опъпЧването Praynig, че направо изтръпнах, така да ме е страх от шарки, моите маймуни не са карали нищо... Rolling Eyes

Нани, нямаме яснота по въпроса (за Вели), и поне месец още няма да имаме. Честно да ти кажа, вече не го мисля. Което не знам дали е добре, или обратното. Толкова съм празна, че няма накъде.
Много хубава градина си имате, нашата колко е мъничка и схлупена в сравнение... Помещението с вашите гардеробчета е сигурно колкото стаята на цялата група на Вели. Laughing Къде се намира тази прелест?Дани с кеф да си ходи и без повече болести! Heart Eyes Hug Praynig

За нас... не че няма какво интересно за споделяне, но нищо конкретно не ми идва за момента на ум. Rolling Eyes Растат си децата, радват ни. Heart Eyes Много си играят, почти не ни търсят нас.
Ени търси брат си по цял ден, като е на градина, говори на календара (с неговата снимка) цели плеяди реди, като отвори очи, пак - "Къде е бати?" Heart Eyes
Издивяхме и ние с тази безкрайна зима, искам да си ходи вече, да открием сезона на малкото дрехи и скитането... като слушам прогнозите обаче... засега си оставам само с мечтите... Sick

ГоспоИцата иначе е много интересна, супер забавна, дива и чешит. Играе си с абсолютно всичко, най - много от всичко на света обича самолети Mr. Green, а и в наше село сме в такава зона, дебнем преминаващи до дупка. Laughing Ако сме на път към/от Сф, баща-тко и спира по средата на пътя, щом на хоризонта се мерне кацащ/излитащ ТИУУ (самолет), и го проследяваме всички с влажен поглед и нескрити възторзи, докато не се скрие... ooooh! Joy Crazy Играе много с бебета, размери всякакви, пъзели, ТОПКИ, книжки (пак с пъзели), карат с бати коли... ooooh!
За подаръци за рождения ден и аз ще следя за идеи. Много ми е трудно, то не остана нещо неподарено... Embarassed

И не последно по значение - Еми, беше ми интересна твоята изповед... Казвам интересна, защото не звучи сериозно това, което пишеш... Човек в болката, грижите и недоспиването е склонен да придава значение върху факти и думи, които иначе нямат смисъл... Не искам да се даваш на подобни мисли, тръгнеш ли по този път... няма връщане назад. Naughty Не знам дали му е мястото тук да ти пиша, защото това са много лични неща... но тъй като в последно време просто не успявам  да ти обърна заслуженото внимание Cry, за което адски много ме е срам, но нещо съм в серия и не съм за пред хора... дано да ме разбираш... Sad Искам само да ти кажа, че съм с теб, мисля ви, и се надявам и във вашата къща да дойдат по - добри дни... Praynig Пиши как е минал прегледът. Ще те дебна да се появиш на скайп. Heart Eyes

Целувам ви всички - големи и мънички.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 492
Чоки, страхотни снимки! Виждам, че Пипо пак е пуснал къдрици, а на кадрите с наелектризираните коси се смях много. Супер са. Grinning Heart Eyes

Рони, ами тя Мария сигурно е права, че ще е по-голяма забава ако се размените с какичката в клубчето. Laughing
Аз някъде съм спала до сега и съм пропуснала че си имате проблемче с обривче. Дано намерите специалист все пак, който да се справи с него. Rolling Eyes Hug

Олче, липсваше. Heart Eyes А къде е снимковият материал днес, ммм?

Мерси на всички за честитките. Mr. Green Аз не знам дали е нормално, обаче Саши има много малко обриви, почти не го сърби... започвам да се чудя дали може да са му объркали диагнозата.  Thinking Иначе всички ме ''успокояват'', че ще има още и още, да не се радвам. Twisted Evil А аз не се радвам, просто споделям.  Анелия още няма пъпки, само повтаря "Тати (Саши) има пъпки, Тати има пъпки''. За себе си говори в 3-то лице, или се нарича Ани (няма бебе, няма дете, само Ани  Laughing). Има мерак само пижамата и чорапите да си облича/обува сама, другите неща - не.
Утре ще ходя до яслата да проверя кога точно ще я вземат, трябваше този месец по принцип. Но с тази варицела, ще помоля да ни изчакат поне до началото на април.
Виж целия пост
# 493
Ех, лоши работи чета тук напоследък! Вярно е, че влизам рядко. Май, ще се окаже вярна приказката-малки деца-малки проблеми, големи деца-големи проблеми!
Ванката днес беше на 8-мо мартенско парти в яслата. Държа се мъжки! Правеше се на приятно разсеян като ме видя и си усмихваше тънко...  Heart Eyes
Понякага изявява желание да се храни сам-бързо му минава  Party На всички въпроси свързани с ядене отговаря с "Няма!".  Ако нещо се събори докато го строи събаря с ряз всичко! Без звук-само хвърля! Ползва ме вечер като фотьойл-не мога да мръдна. Ревнува ме от баща си, целува ме звучно по челото, бузите и устата (от къде ли го е видял  newsm78 )

">#at=22[/video]
Голям ми е Усмивко (пу-пу)
Е, мили мами Честит Празник!
Виж целия пост
# 494
Цитат
Пипо пък, много самостоятелен се извъди, само повтаря "Аш, аш (Аз, аз)" и не иска да му помагаме за нищо, само да си държи чашата, сам да се обува и облича, все сам  Много взе да плямпа напоследък,
Това все едно аз съм го писала. Кико така добре се справя с местоименията, че направо ми скрива шапката. Намества ги точно на място като например:" Аз това /в/зема", "Мое е"," Ти си йош!", "Дай мене!". Да го похваля вече ми рисува балончета.  Shocked Нещо, което батко му започна да прави на 3г. Така умело хваща молива, като голям човек и хоп и завъртял кръгчето. Е, леко кривичко, но си е направо постижение.
Обаче още буха здраво. Днес го водихме педи да го чуе на слушалки и не й хареса. Прати ни на рентген, че имаше съмнения за бронхеолит обаче резултатът беше добър: Белодробни полета чисти, Хилуси неувеличени, к.д. синуси свободни.
Предписа ни Клацид, за да си върже гащите, но се разбрахме да изчакаме с Аб, понеже снимката е добра, няма Т и е жизнен. Но така съм се спекла, това забавяне си е направо нож с две остриета, но не мога да му давам АБ превантивно. Tired Правиме инхалации с Вентолин, педи смени сиропа за кашлица + Есберитокс и витамини дано закрепим положението. Rolling Eyes
Чоки, големи сте сладури! На Пипчо ще му изям червените бузки! Вие тия деца да не ги карате в контакти да бъркат, че така са се наелектризирали? hahaha Hug
Деси, ха дано с толкоз пъпки мине баба Шарка при Саши! Peace
Олче, наистина не го мисли. Гушни си дечицата и ... знаеш, никак няма да си празна! Hug

Градината е държавна /общинска/ люлинска. Разбрах, че и по другите квартали изникват такива новички, нали има недостиг, та явно работят по въпроса.
Еми, този твоичкият бивш просто е осъзнал, че ви губи и е искал да те нарани според мен. Знаел добре и как да го направи. Не му прави чест, както и това, което е казал! Незнам защо влагаш толкова мисли и емоции върху тези думи, не си струва! Гледай напред, мисли позитивно! Животът ти подарява нов шанс, възползвай се!
Успя ли да разгледаш Габчо? Срастването е вече често явление при момиченцата. Получава се и вследствие на носенето на памперси. Организмът сам се опитва да се защити от бактериите и влагата под пелените и се самозатваря. Ама и аз как го обясних...Племенничката ми беше със срастване и сестра ми с много упоритост, еждневно мазане и придърпване успя да отвори ципичката, не се стигна до лекарска намеса и да я цепят. Ако се наложи ще я поразпитам точно с какво я е мазала. Важното е мястото да е мазно, да не се допуска слепване, мисля и до днес си я маже с вазелин. Всякакви кремчета съдържащи цинк не се препоръчват, тъй като изсушават кожата.

Ей, maimunka07, страхотен осмомартенски поздрав! Grinning Много сладък Ванката!

Ето нещо и от мен: http://wwuu.hit.bg/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия