На Снежковци и весели шейнички се радват АПРИЛЧЕТА добрички!

  • 40 522
  • 730
# 570
 Честит Рожден Ден на Габи и от нас с дреб !!! С пожелание за здраве, късмет и много много поводи предизвикващи красивата й усмивка   bouquet
 Олче, много готЯн репортажа  Heart Eyes Heart Eyes
  Хубави слънчеви дни желая на всички ни и болестите да бягат далече от дечицата ни...мнооогоо далече.
Виж целия пост
# 571
Честит Рожден Ден на прекрасната кака Габи и от нас! Пожелаваме й един ден изпълнен с много усмивки и добро настроение!

Вери, да ви е жива и здрава и да ви радва с отличен успех в училище,да бъде вашата гордост!Наздраве!
Виж целия пост
# 572
Честит рожден ден на най-красивата кака Габи!
Да расте все така умна, лъчезарна и прекрасна! Щастливо детство и безброй весели игри!


Виж целия пост
# 573
http://www.facebook.com/pages/mentovnosorogcom/67967266694
Зачетох се преди малко и пускам един линк за клубче в Бъкстон. Преди време го гредах и ми се стори добро. Нас ние е много далече, та сега не съм и поглеждала какво точно предлагат. Надявам се да е от полза за някоя от вас.
Сега ставам, а когато мога ще дочитам и пиша повече. Ще ми се и снимки да пусна, но сме болни и трудно мога да седна за повече от 5 минути накуп.
Виж целия пост
# 574
Честит рожден ден на Габи и от нас, да расте щастлива и обичана!

villyh, снощи ходихме там и ни хареса. Резервирахме го  Laughing Намира се на бул. "Бъкстон", залата и за децата и за родителите са достатъчно големи. Мисля, че условията и това, което предлагат са добри. Решихме, че е най-добре да е сутрин, защото дребчовците са свежи и пълни с енергия. Освен това го резервирахме за 3 часа, защото според мен 2 са недостатъчни-докато дойдат гостите и децата се заиграят и трябва да си тръгнат. Не че все още нямам резерви по отношение на празнуването в детски клуб, но се надявам да бъда опровергана  Sunglasses Ако някой се интересува от инфо, мога да дам.
Виж целия пост
# 575
Вери, честит празник!
Виж целия пост
# 576
Честит Рожден Ден на кака Габи!Жела я и много здраве,да е усмихната,жизнерадостна,любознателна и обичана.Весел празик Вери Grinning

Виж целия пост
# 577
Благодаря ви, момичета!
Една почерпка от мен:

Виж целия пост
# 578

ЧРД на кака Габи да е здрава, щастлива, отлична ученичка и нека прекрасната усмивка не слиза от лицето и!
Вери Найс честит празник желая ви да сте щастливи и много да се обичате!

А сега и аз да почерпя и да ви благодаря за стиснатите палци Hug получихме отговор по нашия случай и дават на татко зелена карта Peace моите притеснения са били напразни Blush
Виж целия пост
# 579
Мимеее, Честито! Много се радвам за вас! Честит да е на Диди постоянно пребиваващ дядо! Знаех си!!! Hug Hug Hug

поемче, защо редактира и изтри? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 580
олче, голямо си цру ...всичко виждаш  Crazy Щото голям чаршаф се беше заформил...явно снощи нещо ми е било писливо .... пък сутринта като го видях колко е мноогоо и ме досрамя  Blush
Виж целия пост
# 581
олче, голямо си цру ...всичко виждаш  Crazy Щото голям чаршаф се беше заформил...явно снощи нещо ми е било писливо .... пък сутринта като го видях колко е мноогоо и ме досрамя  Blush

Еее, хубава работа... Laughing На мен ми е приятно да чета "чаршафи", хеле пък посветени на Само...  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Освен да се иСвиниш със снимков мАтрИал Mr. Green, не виждам иначе как ще ти се прости своеволието... Crossing Arms Naughty Blush Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 582
Честит рожден ден на кака Габи!Да е жива и здрава и винаги толкова хубаво и лъчезарно дете!
Виж целия пост
# 583
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3614 На който му е интересно и има малко малко време за губене да си припомни с любов тези хубави и важни моменти Simple Smile
Виж целия пост
# 584
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3614 На който му е интересно и има малко малко време за губене да си припомни с любов тези хубави и важни моменти Simple Smile
Sillvvi много мило Heart Eyes искаш да ни кажеш ли нещо? Wink
Олче благодаря ти както винаги си много мила Hug
На всички за стиснатите палци Благодаря  Hug
Еми почвам от сега да стискам за 21ви понеделник Praynig Hug Алекс много пораснала и копие на Габи Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия