Хайде още малко зор да завършим ЯНУАРСКИЯ отбор тема 28

  • 30 664
  • 779
# 195
Честито на Радост!

Днес ми е термина, и на Нощни и на Полинезия, но аз засега нямам никакви признаци за предродилни болки. Ако до утре не почнат, ще ми правят запис на тонове.

Ноеми,  накрая я направих в къщи,импровизирано, една приятелка ме снима.Доволна съм.
Виж целия пост
# 196
Нощни   Hug ти сега ходиш ли на запис на тонове?

Това искам да го видя  hahaha Mr. Green
Виж целия пост
# 197
Момичета, дойдох в тк за кръв, а то се оказа, че беба е тръгнала.

бебе Лия се роди в 10.25, 3250гр, секцио
Виж целия пост
# 198
Момичета, дойдох в тк за кръв, а то се оказа, че беба е тръгнала.

бебе Лия се роди в 10.25, 3250гр, секцио

Да ви е жива и здрава малката принцеса!!! Мнооооого да ви радва, много хубаво име  Heart Eyes
Виж целия пост
# 199
Нощни   Hug ти сега ходиш ли на запис на тонове?

Това искам да го видя  hahaha Mr. Green

Е, наистина не винаги съм успявала да чета всичко, извинете ме ако съм изпуснала нещо и задавам глупави въпроси  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 200
Дам, бях питала също преди време, защото ми беше намекнала нещо подобно докторката и ми се стори не много логично. Сега обаче ми е по-притеснено, защото термина наближава. Ще изчакам след 3 дни да видим какво ще каже,но ако иска секцио ще трябва да я сменям в последния момент. 

E, какво като наближава термина. Не се знае кога ще реши бебока да излезе.
В момента е важно личното ти спокойствие, не е време за политическа коректност!  Peace

Така е, права си Simple Smile. Благодаря за подкрепата, сега се чувствам малко по-спокойна. Желая ти леко раждане, виждам че всеки момент очакваш събитието  newsm10    ylinfant
Виж целия пост
# 201
Любаааа,честита ти втора радост    bouquet
Виж целия пост
# 202
Люба, честита ти рожба! Да е жива и здрава и бързо възстановяване на теб!
Виж целия пост
# 203
Люба  bouquet
Виж целия пост
# 204
Ох, покрай целия екшън със спане и хранене,забравих да се похваля: Вчера ни падна пъпчето.

Честити рожби на Люба и Радост!
Виж целия пост
# 205
Люба, честита ти Лия!   bouquet Hug
Виж целия пост
# 206
Днес, в 9:07ч., 19.01.2011., на официалния си термин, LadyAngel ме дари с прекрасна дъщеря!
Йоана е с мерки 3210г. и 49см.
Раждането бе нормално и почти по план!
Виж целия пост
# 207
Днес, в 9:07ч., 19.01.2011., на официалния си термин, LadyAngel ме дари с прекрасна дъщеря!
Йоана е с мерки 3210г. и 49см.
Раждането бе нормално и почти по план!


Честита Йоана!
Да е здрава и послушна!   bouquet
Виж целия пост
# 208
ЕЕЕЕ, Любааа браво, честита бебка!!!!!!!

Пепита ние сме така нон стоп, само при мен спи, незнам как да я накарм в нейното легло да легне  newsm78 Заспива само на гърда и това е, яде помалко, ама начесто.

Аз също мисля да си взема колан, че корема ми е един мек такъв, иначе доста се събра, чак съм учудена как стана толкова бързо и слава богу имам само 4 кг. за сваляне, за съжаление аз почнах от малко повечко килца, та затова ще трябва да поработя върху себе си  Laughing

За шевовете незнам как сте ги усетили с упойката, мен освен че ме шиха и ръчно ми махаха плацентата, почти нищо не усетих...

Нощни, Снуки кво се маете още във форума, чакаме бебета  baby_neutral baby_neutral

И аз качих една снимчица на Ема  bowuu
Виж целия пост
# 209
Днес, в 9:07ч., 19.01.2011., на официалния си термин, LadyAngel ме дари с прекрасна дъщеря!
Йоана е с мерки 3210г. и 49см.
Раждането бе нормално и почти по план!

Честито!!!  bouquet   bouquetДа ви е жива и здрава, а на мама бързо възтановяване!!! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия