Хайде още малко зор да завършим ЯНУАРСКИЯ отбор тема 28

  • 30 664
  • 779
# 300
Момичета на мен ми изтекоха водите Laughing
Айде оправям си багажа и тръгвам Hug
Виж целия пост
# 301
Момичета на мен ми изтекоха водите Laughing
Айде оправям си багажа и тръгвам Hug


Успех, мила  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 302
момичета, давате ли подсладена водичка на бебенцата.
аз не мога да го накарам моя да го пие, той плюе бибероната на шишето и не иска да я лапне. всъщност освен цица друго не иска да лапне
Виж целия пост
# 303
Водолея е от 12.05,аз така бях планувана, но..... имаме си характер, пък и мисля, че така е истинско


Явно ни се разминават източниците. Ама карай де, там някъде, около обяд!

Айде, Фрешче, айде, поведе тазвечршния парад!

Какче, направо си ги подкарвам. Ето на, Ви, вече ме послуша!  Joy
Току що в банята открих една хубава позичка, която добре ми се отразява на контракциите и на слизането на бебето. Та щом приключа с готвеното висвам в нея.  Flutter Стига сме се разигравали - ще излизам, няма да излизам. Аз родител ли съм му на това дете или лукова глава.  Mr. Green
Виж целия пост
# 304
Първо честити бебета на всички новородили!

На моето бебе са му студени ръцете и краката. В стаята е около 22 градуса. Облечен е с боди с дълъг ръкав и гащеризон плюшен. Завит е с олекотено юрганче на 2 ката. Дали му е студено?
Виж целия пост
# 305
На моето бебе са му студени ръцете и краката. В стаята е около 22 градуса. Облечен е с боди с дълъг ръкав и гащеризон плюшен. Завит е с олекотено юрганче на 2 ката. Дали му е студено?

Нормално е да са му студени ръце, крака, нос. Пипаш вратлето, ако то е топличко, значи му е добре на бебето!  Peace

look_at_me, не се мъчете с тая подсладена вода! Давай си му кърмица и си свиркай!  Hug
Виж целия пост
# 306
Имам огромен пролем.Не мога даспра да се тъпча с идеалки  Confused Пробвах да ги заменя с ябълки, не става Tired Най-големия ми страх е че ще стана слон и няма да мога да си сваля кг-те Sad
Виж целия пост
# 307
леле Нощни, ти още ли не си родила бе душко. Аз имам чуството, че ме нямаше 1 месец, а не 1 седмица.
А Бубето роди ли  Laughing Трябват ми 12 часа здрав сън и 2 часа да изчета последните 2 теми
Виж целия пост
# 308
Момичета на мен ми изтекоха водите Laughing
Айде оправям си багажа и тръгвам Hug

Блазе ти  Heart Eyes
Виж целия пост
# 309
Момичета на мен ми изтекоха водите Laughing
Айде оправям си багажа и тръгвам Hug

хайде, успех!
До 2-3часа да си се похвалила
Виж целия пост
# 310
леле Нощни, ти още ли не си родила бе душко. Аз имам чуството, че ме нямаше 1 месец, а не 1 седмица.
А Бубето роди ли  Laughing Трябват ми 12 часа здрав сън и 2 часа да изчета последните 2 теми
Бубето роди, Владимира

На първа страничка поправка , Лия е 3250, 51см
Виж целия пост
# 311
Момичета на мен ми изтекоха водите Laughing
Айде оправям си багажа и тръгвам Hug

Стискам палци всичко да мине леко  Hug
Виж целия пост
# 312
Цитат
Какче, направо си ги подкарвам. Ето на, Ви, вече ме послуша! 
Току що в банята открих една хубава позичка, която добре ми се отразява на контракциите и на слизането на бебето. Та щом приключа с готвеното висвам в нея.   Стига сме се разигравали - ще излизам, няма да излизам. Аз родител ли съм му на това дете или лукова глава.   
 
 newsm62
Момичета на мен ми изтекоха водите Laughing
Айде оправям си багажа и тръгвам Hug

newsm68 Успех и бързо и леко раждане!!!
Виж целия пост
# 313
Вифреш, леко раждане
Бебешондел, изхвърли ги и не си взимай повече неща с такива ненужни калории

Аз в този апартамент не мога да постигна 20 градуса, камо ли 22, а за къпане на бебето  ooooh!
Виж целия пост
# 314
леле Нощни, ти още ли не си родила бе душко. Аз имам чуството, че ме нямаше 1 месец, а не 1 седмица.
А Бубето роди ли  Laughing Трябват ми 12 часа здрав сън и 2 часа да изчета последните 2 теми
Бубето роди, Владимира

На първа страничка поправка , Лия е 3250, 51см

Готово. Голяма съм заспа, ама така е като за 3 дена съм спала 2 часа  Tired

Вифреш, леко раждане
Бебешондел, изхвърли ги и не си взимай повече неща с такива ненужни калории

Аз в този апартамент не мога да постигна 20 градуса, камо ли 22, а за къпане на бебето  ooooh!

Няма как баща ми много ги обича и майка купува  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия