"Зима е навън дошла в ОКТОМВРИйската дружина цари уют и топлина"

  • 60 414
  • 738
# 255
Добро утро...
На всички успешна седмица  Hug

3 дни Коко беше с темп...почти непрекъснато - нищо ново де, просто новата грипна вълна  Tired
Сега май няма, ама вече не ми се и мери, добре изглежда де...
Въпреки неговите болежки отцепихме едно кино вчера и определено ми подейства разтоварващо. Нищо, че после се върнах в реалността на 39-те градуса....
Почивните дни в къщи няма как...В тези студове не си струва да се ходи никъде с две деца, само да си седя в стаята да плащаме пари няма смисъл Tired
Та така, сега сме си тримцата в къщи и все още е спокойно положението, очаквам скуката на Калоян да избие към вторник, сряда....
Виж целия пост
# 256
добро утро дами...
Студена но къса седмица - ще го преживеем! Mr. Green

Моята стълба изобщо не се оказа това което си мислех...ма много е грозна.  Tired Свекърат ми хич не се е постарал и сега за да стане както трябва, такова шкурене и китване трабвя да и приложа че свет ми се завива. Проблах вчера на изшкурено белият лак стои чудесно... но дакото стигна до лакиране - ще сваля 5 кила и без 90 днивната диета Twisted Evil

Айде спорна къса седмица от мен! И много много положителни настройки за предстоящите почивни дни! Hug
Виж целия пост
# 257
Джулка, да дойдем и ние да шкурим ( не за друго, ама 5 кг са си 5 кг), но много студено при вас  Wink Ще пропуснем  Crazy
С тази къса седмица хич не ми е работно...
Почивните дни ще сме си вкъщи - още нямам идея, но вероятно кино, макдоналдс, някой клуб...
След като миналата събота Сами гостува на свекърите и ми беше гот фрии, после се поразболя (не знам дали от гостуването) - болеше го гърло, имаше темп.
Надали ще искат пак да го вземат  newsm78
Виж целия пост
# 258
Здравейте момичета,
аз също понеделнишки се успокоявам с мисълта, че тази работна седмица ще е по-кратка. Ние сме планували да ходим на Семково, дано сме здрави и да е хубаво времето.
Иначе нищо интересно при нас, все едно и също. Вчера нашите имаха годишнина от сватбата и вижте каква изненада им поръчахме:
http://www.bgphoto.net/photos/7848/o634345013412526250.JPG

Джулка, ама верно няма да ни се отразят зле и на нас тези - 5кг, но задръжте малко да запролети  Laughing
Виж целия пост
# 259
Аййййй, аййййй, Мишленце.......
Нямам думи...наистина страхотна изненада!
Поздравления!...и завиждане за Семково Wink
 Дано да ви е хубаво временцето!
Виж целия пост
# 260
Ели, много готина изненада!

На шега казано (знам, че имаш чувство за хумор  Wink ) - тортите с портрети ми се виждат странни - представи си да ми се падне парче да изям главата или окото на еди кого си...  Laughing

Моите родители тази година на 6 юни правят 40 годишнина и съм решила да ги изпратя на Охридското езеро. Мечта на татко...
Виж целия пост
# 261
Оооо, наистина беше драма с рязането. Първо я срязаха на две части, ама на обратно, за да не се разделят  Laughing, после горната част на правоъгълничета и си размениха парчетата - на майка ми - това със снимката на баща ми и обратно, но им дожаля да се изядат един друг и си запазиха горната част.  Joy

Виж целия пост
# 262
Оооо, наистина беше драма с рязането. Първо я срязаха на две части, ама на обратно, за да не се разделят  Laughing, после горната част на правоъгълничета и си размениха парчетата - на майка ми - това със снимката на баща ми и обратно, но им дожаля да се изядат един друг и си запазиха горната част.  Joy


 bowuu
Виж целия пост
# 263
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ,
РУМЕНИ, ЗАСМЕНИ!
МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ,
И ЛЮБОВ БЕЗЧЕТ!


Виж целия пост
# 264
Честита Баба Марта. Бъдете здрави и засмени, слънце да грее в душите ви и да прозира в усмивките ви!
Виж целия пост
# 265
Честита Баба Марта и от мен!
Да сте бели и добри, червени и страстни!
Виж целия пост
# 266
Честита Баба Марта!
Виж целия пост
# 267
Честита Баба Марта и от мен!
Нека донесе бързичко топлото време. А на всички нас - здраве! Hug

и да се похваля...с дебюта на Мирела вчера
Виж целия пост
# 268
Здравейте и 1естита баба Марта! JuliS , много хубава снимка, браво на Мирелка!
Виж целия пост
# 269
Джулка, честито на Мирелка   bouquet! Разкажи повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия