СЕПТЕМВРИ 34

  • 28 920
  • 730
# 240
Мая, аз ходя на работа и времето, което прекарвам с детето ми е твърде ограничено. Затова оценявам всеки момент с нея. Има и други фактори де, но това е главното, за да броя повечко и да не си изпускам нервите.
То да ти кажа затова така философски гледаш на нещата Simple Smile Едно е да направиш забележка за едно нещо 2 пъти на ден и съвсем друго да повториш въпросната забележка 10 Mr. Green

Ние ходихме на обедно гости и повече мисля да не повтарям тая грешка. Дребното се вкисна жестоко, защото му се доспа, на връщане заспа в колата (20 мин.) и повече не ще. Сега очаквам да се представи блестящо вечерта. Crazy На всичко отгоре го надра домашната котка там и се упплаши много. Знаете ли дали при драскане трябва да се бие тетанус? Котето не излиза навън и е обезпаразитено, ама пак се чудя newsm78
Виж целия пост
# 241
Здравейте!
АЗ ей сега бях на кафе по женски Embarassed. За първи път откакто съм родила!
Ако имам по-често такива случай и до сто ще броя.
Отначало не мога да се успокоя, очите ми шарят да гледам наоколо - навик от детето да не изчезне от погледа ми! ooooh!
Виж целия пост
# 242
Соник, това изречение със стола се повтаряше безконечно. И от двамата. Поставям се на мястото на детето. Аз разглежам нещо и по мен се вика постоянно - не, не, не. И се получава "всичко, което правя е грешно". Лично на мен не ми харесва това, защо на детето да му се?
М/у пръчката и моркова, защо да не пробваме първо с моркова, както на всички ни е приятно  Wink

Виж целия пост
# 243
Две интересни статии за бащите и крещенето...съвсем случайно попаднах..
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3575851
http://www.kazanlak.com/fun_txt.php?p=show_txt&txtid=109
Ники1 ще се разберем  Wink Все забравям да те питам за киноата - какво правиш с нея...НАмерих брашно, ама като четох, пише, че се слага 1 2 лъжици към останалото...
СОник - ми май не, защото са им били пентаксим/ на една позната детето се набоде на желяза и го водиха в Пирогов да го шият и там не са били, точно заради пентаксима/...ама най-добре личната да си каже...
maya_4ekelova все по-често да ти се случва...А другото с шаренето на очите - напълно те разбирам. Аз на нова година бях така... Laughing
Виж целия пост
# 244
Аз малко не по темата  Blush Кога сложихте децата да спят в голямо легло? Как го приеха? Бързо ли свикнаха?
Виж целия пост
# 245
Еми, с киноа замествам ориза (пълнени чушки примерно). Това, което ползвам не е брашно, а малки топчета. Булгур също ползвам (понякога смесвам и с ориз да не сладни), но него отдавна съм го открила.

ред. Не е евтино и тук. Няма вкус, затова може да се смеси с други неща. Кус- кус ядат ли твоите? Нашата девойка не. Аз съм ентусиастът. Принципът е- свиква се. Отначало не ми харесваше и авокадото, но сега го ям без добавки и ми харесва.
Виж целия пост
# 246
Ники1 намерих и пакет със зърна, но и брашно и реших, че ще мога да пробутвам в нещо тестено, че незнам дали ще го ядат вместо ориза...пък не е евтино..
Бебешондел Кати на 1,6 месеца, но на двойно легло..Падала е 1 2 пъти...Прие си го нормално и дори се кефеше. Но нещо я беше уплашило в кошарата и затова се наложи преместването...иначе незнам дали щях да я преместя..
Виж целия пост
# 247
За шамарчетата...мии то всяка майка си мисли, че като прекарва повече време с детето има повече права, ама незнам дали е така...
Според мен си е баш така. В крайна сметка аз го гледам това дете по цял ден, моя отговорност е и е нормално аз да решавам. Таткото за момента няма кой знае каква роля, не го извежда, не го храни, не се занимава особено, така че като няма задължения, няма и права.

Снощи излязохме за няколко часа на кръчма с приятели, кеф Mr. Green Не ми се беше случвало мнооого отдавна.
Нали-и аз мисля,че щом на мен ми се опъват нервите по цял ден,съответно аз мога повече да викам,шляпвам и така...
Може ли да давам фъстъци?
Виж целия пост
# 248
За шамарчетата...мии то всяка майка си мисли, че като прекарва повече време с детето има повече права, ама незнам дали е така...
Според мен си е баш така. В крайна сметка аз го гледам това дете по цял ден, моя отговорност е и е нормално аз да решавам. Таткото за момента няма кой знае каква роля, не го извежда, не го храни, не се занимава особено, така че като няма задължения, няма и права.

Снощи излязохме за няколко часа на кръчма с приятели, кеф Mr. Green Не ми се беше случвало мнооого отдавна.
Нали-и аз мисля,че щом на мен ми се опъват нервите по цял ден,съответно аз мога повече да викам,шляпвам и така...
Може ли да давам фъстъци?
По-добре не давай. Има много голяма опасност от алергии, задавяне и вдишване. Може и да не стане, ама колко случаи има - по-добре по-късно
Виж целия пост
# 249
Аз всъщност бях дала преди да питам,изяде 5-6,но повече няма.Мерси!
Цвета,беше давала рецепта за пиле с майонеза,може ли пак?
Момичета,какво готвите-дайте идеи че се изчерпах Thinking
Виж целия пост
# 250
Най- после си взех лаптопа от ремонт, изчетох последните станици само.
Първо: честито на Стефи, лека и безпроблемна!  bouquet  bouquet  bouquet
Бебешондел: беше на 1,9г някъде, прие го нормално, почти не пада, долното легло се дърпа, тип ''сандвич'' са и не съм се тревожила дори и да падне. Просто си беше готова да спи сама в стаята си и на нейно си легло Wink

Снощи излязохме за няколко часа на кръчма с приятели, кеф Mr. Green Не ми се беше случвало мнооого отдавна.
Откакто съм родила ми се случи само веднъж наскоро ooooh!
Виж целия пост
# 251
редя в тавата картофи, нарязани ми на кръкчета, отгоре лук, най-отгоре пиле и заливам с майонеза. Плясвам отгоре фолио и пека на око около час на 220. малко водичка, разбира се се сипва, масълце може. Става супер вкусно, а подготовката е 20 мин
Виж целия пост
# 252


Добро утро!
Айде днес аз да сервирам кафето!
Сравнително спокойна вечер беше!
Виж целия пост
# 253
maya_4ekelova   Laughing идейно кафе!!!
Виж целия пост
# 254
Добро утро!
И при нас беше относително спокойна нощта, но пък доста кратка за сметка на това. Crazy

Сега гледах по бтв репортаж за някакъв еротичен конкурс и имаше интервюта с участничките - ей много кухи тез девойки бе ooooh! Ама като питаш, половината са студентки по педагогика или мечтата им е да са учителки. Приказка Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия