СЕПТЕМВРИ 34

  • 28 920
  • 730
# 435
Ние сме пухкавелковци и сега носим 92  Crazy ( за якета)
Виж целия пост
# 436
И аз мисля, че има време до 104 размер, ама като го гледам как расте като гъба не мога да преценя колко е това време Crazy
В Ларедут дават 86 см за 2г., ама нещо не ми изглежда правдоподобно - Никола сега носи толкова newsm78 Или са им умалени сантиметрите, или са им ниски децата Mr. Green
Виж целия пост
# 437
Всяка марка различно, това по  мои наблюдения. На Фокс дрехите са доста малки, на Зара са ок или леко по-големи, на Некст идват по- големи, от Ларедута са малки с изкючение на якета и дънки, те идват точно. Уаикики и Кенвело пак идват малки, абе ориентирам се на око, размера на етикета само за справка Wink
Виж целия пост
# 438
То и аз на око ги избирам, ама това само на живо работи. Затова много много не смея да пазарувам онлайн - все някое няма да е точно и ще се ядосвам.
Виж целия пост
# 439
То и аз на око ги избирам, ама това само на живо работи. Затова много много не смея да пазарувам онлайн - все някое няма да е точно и ще се ядосвам.
За това винаги онлайн взимам година напред, ако не става в Продавалника и готово Wink
Виж целия пост
# 440
То и аз на око ги избирам, ама това само на живо работи. Затова много много не смея да пазарувам онлайн - все някое няма да е точно и ще се ядосвам.
За това винаги онлайн взимам година напред, ако не става в Продавалника и готово Wink
И аз така правя, все пак ново яке за 10лв (нашето толкова струва) ссе продава много лесно.
Виж целия пост
# 441
Бебешондел, то аз си помислих, че на Явор ще му е малко...че той нали едричък...Ама ще мяташ към по-дребните като нас...та ако не стане... Grinning
Мен пък на некста за Кати са ми точни...но тя беше 104 миналата есен...Фокса бяха по мярка до едно време...въобще си е различно...НЕмските kanz определено са доста уголемени...сега й става едно яке дето е 98, но то си изглежда просто голямо...и въобще не е за 98 см
Кришка дано с това си останеш...
Арлина ако имаш нещо не по мярка - мятай насам, че аз в продавалника не съм влизала от както го промениха...че и паролата си бях забравила  Crazy
Виж целия пост
# 442
Накарахте ме доста да се замисля за пазаруването за в бъдеще! newsm78 От английските сайтове дрехите винаги са ни били точно според месеците, но и той Валери винаги си върви точно по таблиците - да има един манекен в семейството Joy. Та не съм се замисляла, но трябва да внимавам!
Днес не можахме много да се нарадваме на село да поиграе детето, еми голяма кал, голямо нещо ooooh!. То и в целия град е така! Но все си е разнообразие!
Арчита, аз не се сърдя, че Валери си промени режима, той впрочем се върна в стария, когато си спеше по два пъти на ден, и сутрин става по-рано. Даже така ми е по-добре и не искам да го променям (не че някой ме пита, де Mr. Green).
Виж целия пост
# 443
Добро утро мацки!

Вчера сложих Ангел да си легне в 20 часа и днес се събуди в 6,15...направо немога да повярвам...Но снощи се бяха заиграли със сестра му и не залягаше още от 18,30 по килима и не мрънкаше...та дано да продължим в същия дух ...
Виж целия пост
# 444
Добро утро!
Еми, благодаря за кафето, аз влязох сутринта, видях, че след мен не е писал никой! Реших да не си пиша сама и изчаках някой да се включи Wink!
Сложих едни кюфтета по рецептата на Соник!
Виж целия пост
# 445
Добро утро!
Еми,мерси за кафето,тъкмо си направих и аз моето... Wink
Дани ми става 2 дни подред в 8 и ми се вижда рано,а 6,15 Shocked....Еми,пробвай го някой път да си легне в 9,тогава може и до 7 да спи... Grinning
Аз пък снощи направих една голяма тава винен кебап и реших,че днес няма да готвя,ама пюрето малко съм го направила та поне пюре ще трябва да направя...
Мога ли да му дам на детето винен кебап? newsm78
Виж целия пост
# 446
Добрютро! Емир, мерси за капучинцето!
Фук фук, пък ние ставаме към 9! Милата мишка нощес много го измъчиха зъбаците. И мен, де. Тамън се накумих да си лягам към 12 и се почна една ревяща серия...Много жален беше...
Арчита, незнам за винения кебап. По принцип алкохолът се изпарява при готвенето, ма знам ли. Що не му отделиш на Дани от месцето и да му го задушиш отделно, без подправки. Аз така правя. Има си една малка иенка само за него. Вчера за кой ли път се убедих, че е фен на бобеца. Аз му го варя и после му беля люспите, та добре му понася. Вече трудно мога да го одържам да не яде всичко...Като висне над чиниите ни...и проси. Снощи яде кремвирши и картофена салата. Тя му хареса повече.
Хубав ден и много разходки!  Hug
Виж целия пост
# 447
Добро утро!
И Никола е доста досаден като види, че някой яде. Повечето случаи му давам да опита, но пък ние напоследък започнахме да готвим без всякаквите там добавки и бульони, така че не се притеснявам.
Обикновено става към 8.30, има обаче и изключения - например днес в 10 Mr. Green Еми, съчувствам ти искрено, такова ставане като на Ангел ми се струва съсипващо. Hug

Отивам да чистя, че къщата е в потресаващо състояние ooooh! Вместо да излезем навън в това хубаво време...
Виж целия пост
# 448
Добро утро!
Немога да не се похваля от вчера и аз съм с нова прическа (снимка качих в албума).
Вечерта бях и на биричка,сега също съм сама баща му го разхожда.Абе голям кеф Grinning
Ние ставаме в9 и30 ма си ляга и късно към11
Виж целия пост
# 449
И ние не сме спали много снощи...Не знам дали е от зъбите, ама ми искаше мляко през половин час  ooooh! И сега реших твърдо да се опитам сериозно да й махам нощното ядене. И моля да не ме убивате с камъни  Mr. Green, но след това ще й махам и АМ-то и ще минем на краве мляко. Мисля, че така е най-добре...поне то не мирише на пластмаса  Rolling Eyes
Сега я чакам да стане и ще се подготвим за гости, пак ще й идва едно приятелче да си играят  (момичето на бременната ми приятелка, ако си спомните) Mr. Green
Dessi79, много свежа прическа!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия