Първите кокичета се подават под снега , ЮНЧЕ жадува вече за пролетта - ТЕМА 112

  • 34 541
  • 720
# 225
Привет и от нас  Grinning
По въпросите: Възглавница не ползваме - господина много се върти, сяда насън и заляга на обратната страна  Grinning  
АМ още пием по 210 мл вечер  Peace
Петна почти не съм прала, но Венишът ми е помагал в малкото случаи когато се е налагало  Peace
Нашия човек от доста време спи веднъж през деня и през ноща разбира се.
Последния пентаксим ни го биха през декември и не се наложи да го купувам, както предишните три  Grinning
Малкия яде напоследък от кухнята само основното на обяд и понякога и десерта. Вечер и следобед предпочита да яде заедно с нас от нашата храна. Планирам скоро да го спра от кухнята  Peace
Стелиян на този етап има една играчка пистолет (светеща и издаваща звуци) и се заиграва чат-пат с нея. Прави се че ме стреля и вика "па-па". По нататък вероятно ще получи и други подобни - нямам проблем с това.
Виж целия пост
# 226
И аз досега съм ползвала Вениш за петна - много е добро с петна от кръв, но другите не ги премахва толкова добре. Ще пробвам нещо от тези, за които сте писали тук...

И аз много не си падам по оръжия разни и правя всичко възможно да отложа момента за игра с тях, но е трудно. При нашите някаква леля му е подарила нещо като голям воден пистолет и си играе с него. В къщи пък намери един старинен дървен пищов - тип сувенир, но доста автентичен на вид (някой го подарил преди време на баща му) и като се зарадва и като хукна подире ми с викове "бум-бум"... Преди бях много против, но сега съм решила да не се втелявам за такива неща. В крайна сметка няма как да се избегне и момченцата особено са очаровани от тях. Ето Бобата е видял на площадките какво се прави с пищова и въпреки че не съм му показвала е съвсем наясно... Въпросът е според мен да няма само или предимно такива играчки, а не да ги превръщаме в забранения плод...

Ниска възглавница слагам отскоро...

Адаптирано мляко пие 120 - 150 мл вечер за приспиване.

Денем спи 2 часа по обед.
Виж целия пост
# 227
Добро утро, момичета!

Павката не пие АМ още отпреди да навърши годинка, отказа го сам. Прясно мляко също не обича, освен ако не е в кремчета. Но пък киселото го обожава.

Спи само веднъж дневно по 2-4 часа в зависимост от това в колко се е събудил сутринта. Спи на детска възглавничка, но по-често я гушка, отколкото да лежи върху нея.

Аз свалих всичко необходимо за няма и месец, но сега реших, че искам още 2-3кг. да махна, за да стана 52-53кг. Режимът няма да го оставя, тъй като се чувствам страхотно с този начин на ядене, като не се лишавам от нищо, което е необходимо на отганизма ми и възнамерявам това да ми бъде начин на живот занапред. Виждам, обаче, че въпреки сваленото, имам и за стягане. Карам велоергометъра, но все пак да ви питам:

Може ли да ми препоръчате упражнения за стягане на дупето?


Сега ставам, че трябва да си нося сешоара на сервиз, а като гледам почва и да вали...  Tired

Виж целия пост
# 228
polito_87 , какъв режим на хранене си си поставила?  Simple Smile
Стягането : заставаш зад стол и се хващаш за облегалката му, изправяш се и с крака, без да допираш пода, почваш движения назад като си го изпънала, колкото можеш по- назад, както и на страни...и си определяш бройка, на серийки..
Другото е на ръце и коленца и пак кракът силно назад и настрани, пак без да докосваш земята...
Виж целия пост
# 229
Здравейте!Стефан пие   Ам  през ноща като се събуди към 2ч.,понякога и сутрин докато направя закуската . През деня спи от 13.30 до към 16ч.Питах за възглавницата защото като се разбуди вечер и го местим при нас обаче все се качва по нашите възглавници .Сега съм му сложила една тънка памучна и взех даси мисля дали да не взема нещо по-високо. За  играчките- Стефан има меч  който свети и издава звуци играе си с него,пушки още не сме купували ,но и на тях ще им дойде реда ,няма как това са типични момчешки играчки.Сега ще пия кафе и ще решавам листовки,докато спи детето .Лек ден!
Виж целия пост
# 230
Какви пистолети и хладни оръжия...
Една линейка едва оцеля за три дена: първо 'напусна' шофьорът, който след час-два беше последван от спътника му... фарът след ден не светеше от мястото си, а от една рахитична жичка, висяща изпод линейката .. на втория ден не  се чуваше вече 'иу-иу', а на третия беше предизвикана насилствено да почувства гравитацията и да се разпадне, защото не викала 'иу-иу'...
Тез неща като оръжия.. ги виждам хвърлени през терасата или как нежно ми разбиват мазилката на стената...  Laughing
Виж целия пост
# 231
 Joy Joy Joy
В нас цари мир и любов- гледат се кукли, мечки, мишки, патета... абе всичко се обгрижва, заедно с баща ѝ, който явно също изгледжа перманентно гладен.

Тази сутрин Мо явно сънуваще някакъв лош сън. Започна да мрънка на сън, после се събуди с рев, доста разтревожена и ми се накара, вероятно съм участвала  Laughing
Виж целия пост
# 232
Добро утро и от нас!  bouquet
Ние нямаме пистолети /освен лятото водните/ и саби и играем най-вече с колички.Бута ги наляво и надясно и даже ако някой яде на масата го гони /като го дърпа за ръкава и вика "айде"/ #Crazy и гледа как гумите им се въртят. Shocked А от два дни ме кара постоянно да му пускам на компа песнички и играе на тях и пее "на,на,на..."Особено има една за едно зелено мече "Gummi Bear" и като я види се върти нон-стоп.Направо главата ми става като балон Sick
Виж целия пост
# 233
rosicp Laughing, ние също въртим онова тумбесто зелено мече, но поне го има на няколко езика, та си разнообразявам  ooooh!, най - интересно е на унгарски  Laughing Така яде..така го свикнах  Tired, все нещо трябва да му привлече вниманието, за да лапне лъжицата
Виж целия пост
# 234
Това с мечето си е жива мания ooooh!
Има една песничка в която мечето пее за  "Нуки Нуки" биберона.Кати само това повтаря "Оки Оки....Кати бутя" Laughing В превод иска песничката за нуки и тя да е с нейната биба на която казва "бутя" и да танцува hahaha
Но като не иска да яде това зелено мече спасява положението. Mr. Green
А на унгарски е много смешно да го слушаш Laughing

Мона това с линейката много ме разсмя Joy
Виж целия пост
# 235
И ние сме фенове на мечето,само така се храним пред компа.Сега гледа едни пингвини много са забавни.Общо взето да живее ,,ю туб,, Grinning.Слагам го на стола гледа си и аз мога да свърша нещо.Днес е отвратително времето.
Виж целия пост
# 236
Хммм май трябва да го пробвам това мече Simple Smile При нас манията е мики маус и кокошка, като види лаптопа и вика ко-ко-ко.
Мона  hahaha
Ние имахме един пистолет който издаваше звуци но за няколко дни му се видя сметката, бяха му подарили един войник който лази по земята и говори но още на 1-я час пушката беше неутрализирана, на втория ден крака му липсваше, после и главата абе горкия наистина беше на война изопщо не си пази играчките като се ядоса и ги мята на където му падне. Най-много харесва плюшени играчки, топки и колички
Виж целия пост
# 237
При нас манията е мики маус и кокошка, като види лаптопа и вика ко-ко-ко.

У нас е същата работа.
Виж целия пост
# 238
При нас манията е мики маус и кокошка, като види лаптопа и вика ко-ко-ко.

У нас е същата работа.

Кокошка, бански на лалета и гуменото мече Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Теди има всяка седмица нов хит - сега е Jingle bells в ужасен вариант  Crazy  Но мечето е сред постоянните любимци, заедно с Hippo and dog  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия