Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-21

  • 51 689
  • 732
# 540
Да се надяваме,че няма да ги чакаме до началото на другия
Виж целия пост
# 541
 Peace
Виж целия пост
# 542
Момичета имате ли идея как мога да проверя кога ми изтича срока за подновяване на документите.Взимам ги от пощата.Не си спомням точно кой месец  подавах документите,знам че беше пролетта/началото на лятото ли не съм сигурна.
Виж целия пост
# 543
Момичета имате ли идея как мога да проверя кога ми изтича срока за подновяване на документите.Взимам ги от пощата.Не си спомням точно кой месец  подавах документите,знам че беше пролетта/началото на лятото ли не съм сигурна.
Аз всяка година забравям месеца.  Embarassed Проверявам в служба СП в общината.  Laughing
Виж целия пост
# 544
И аз също забравям,а те издават някаква заповед,която е хубаво да си я вземате от социалните.Там пише кога си подала. Simple Smile Аз ще ходя тези дни да си я взема,защото подадох миналия месец.  Peace
Иначе отидох и попитах дали може да проверим кога трябва да подам,цъкнаха ми ЕГН-то и излезе всичко. Simple Smile
Виж целия пост
# 545
Момичета, имате ли представа какви документи трябва да представя за подновяване на детските? През изминалата година работих на 2ве места, а сега съм безработна. В смисъл с бележката за приходите какво се случва?
Виж целия пост
# 546
Момичета, имате ли представа какви документи трябва да представя за подновяване на детските? През изминалата година работих на 2ве места, а сега съм безработна. В смисъл с бележката за приходите какво се случва?

Здравей не съм специалист, но трябва да вземеш сл. бележки за доходите от бившите ти работодатели за 12 месеца т.е. до месеците които си работила при тях. Останалото предполагам, че трябва от БТ.Трябва да удостоверят, че си записана при тях и съответната сума която ти плащат като обещетение  Peace
Всичко това се записва в Декларацията като бруто + това на съпруга ти и се дели на броя на членовете на семейството. Не трябва да надхвърля 350 лв.
Ако надхвърля не можете да кандидатствате за детски, докато не падне дохода  Peace
Т.е. една година назад ако дохода ти е бил голям детски ще получите чак когато "паднете" под тази граница ... Което е ужасно... парите ти трябват тези месеци когато си с ниски доходи, а не с година назад но такива са законите  Peace
Виж целия пост
# 547
IntRiGa_GirL връщаш 12 месеца назад и вземаш бележки аз всички месеци от съответния работодател. Ако през тези 12 месеца си сменила 2 местоработи, вземаш и от двете и сега ако регистрирана в бюрото по труда и от там, а ако не си си носи трудовата книжка, за да докажеш, че си безработна. На мен ми поискаха трудовата книжка на съпруга ми предния път като подавах, за да докажа, че през един от месеците не е бил на работа, защото липсваше бележка за доход за този месец.
klodia писали сме по едно и също време
Виж целия пост
# 548
Добро утро на всички които тръпнат в очакване на заветните парички.Дай Боже днес да е денят.Хубаво ще е днес всички да си получат парите.Успех и търпение.
Виж целия пост
# 549
Добро утро на всички които тръпнат в очакване на заветните парички.Дай Боже днес да е денят.Хубаво ще е днес всички да си получат парите.Успех и търпение.
  Дано е добро! Praynig
Виж целия пост
# 550
Темата е доста полезна.Но нали идеята е да се информираме чрез нея,а не да си пишем -дано днес,дано утре.Аз лично пробвах със смс-известяване,но останах неприятно изненадана от факта,че получавам смс-ите ден след като има някакво движение по сметката.И се отказах,реших да се информирам чрез темата.Не е ли по-добре темата наистина да е информативна-днес,в еди коя банка,в еди кой град,има преведени детски,интеграционни или каквото там.А така се получава че от 50 страници 35 са -айде дано днес,айде дано утре,добро утро,лека нощ?!Нищо лично към никого,ненавиждам  форумски свади и бягам далеч от тях,но според мен по този начин полезността на темата се губи.А не е това идеята,нали? Hug
Виж целия пост
# 551
Темата е доста полезна.Но нали идеята е да се информираме чрез нея,а не да си пишем -дано днес,дано утре.Аз лично пробвах със смс-известяване,но останах неприятно изненадана от факта,че получавам смс-ите ден след като има някакво движение по сметката.И се отказах,реших да се информирам чрез темата.Не е ли по-добре темата наистина да е информативна-днес,в еди коя банка,в еди кой град,има преведени детски,интеграционни или каквото там.А така се получава че от 50 страници 35 са -айде дано днес,айде дано утре,добро утро,лека нощ?!Нищо лично към никого,ненавиждам  форумски свади и бягам далеч от тях,но според мен по този начин полезността на темата се губи.А не е това идеята,нали? Hug
ми какво да ти кажа Rolling Eyesхиляди пъти се писа по-назад по този въпрос!!!!Да се пиши в темата когато има какво да се каже,ама не разбират и това е!!!!Ей така си пишат и никой не чете по-назад!То вече на никой ну му прави впечатление,защото е сто пъти коментирано и в крайна сметка който разбрал-разбрал!!!
Виж целия пост
# 552
Момичета, току що влязоха по сметката ми детските. Дано днес всички си ги получите. Банката е ДСК - Трявна. Успешен ден на всички  Simple Smile
Виж целия пост
# 553
Добро утро инфо от Общинска банка Русе днес няма да има преводи
Виж целия пост
# 554
ДСК - Габрово - ПРЕВЕДЕНИ  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия