Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-21

  • 51 674
  • 732
# 690
Ловеч ДСК има
Виж целия пост
# 691
Егати, как се множим в каръшкия отбор.  Tired
Дано днес да изгоним каръка и да имаме пари по картите Peace, че вече не знам.
  Crossing Arms

Аз вече не съм от този каръшки отбор....Отивам да ям и да пия........Дано съвсем скоро се видим вече по масите с всички дето сега са все още около банкоматите.......

За статистиката - ДСК - Благоевград - има!
Виж целия пост
# 692
Аз вече не съм от този каръшки отбор....Отивам да ям и да пия........Дано съвсем скоро се видим вече по масите с всички дето сега са все още около банкоматите.......

Еееее, браво, Цоци!  Hug
Айде дано да си ни на късмет, да повлечеш крак и всички до края на деня да сме "богати"!
  Laughing
Виж целия пост
# 693
ДСК София, Подуяне - има детски.
Виж целия пост
# 694
Не видях за моята банка,но си викам-има някъде в Русе и при мен трябваНямам пукнат лев,детето кашля,тръгвам да тегля,да ходим на лекар и  #2gunfire #2gunfire #2gunfireОББ нямаМоля,ако преведат някой да пише тук!
Виж целия пост
# 695
Не видях за моята банка,но си викам-има някъде в Русе и при мен трябваНямам пукнат лев,детето кашля,тръгвам да тегля,да ходим на лекар и  #2gunfire #2gunfire #2gunfireОББ нямаМоля,ако преведат някой да пише тук!
И аз съм ОББ-Русе и все още нямам.
Виж целия пост
# 696
ПИБ София, Дружба 12,00 ч. няма!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 697
ОББ-София-ИМА!
Виж целия пост
# 698
 В пощата имаше.
Виж целия пост
# 699
Пловдив ЦКБ дали има
Виж целия пост
# 700
ДСК - Русе - има
Виж целия пост
# 701
ДСК-Банско има.
Виж целия пост
# 702
Вчера, 21.03.2011 в 16:30, банкомат на Пощенска банка срещу Медицинска академия ми пусна парички ! Стискам палци да превеждат бързо на всички, лек ден !
Виж целия пост
# 703
Казанлък Експресбанк - има детски от вчера
Виж целия пост
# 704
Димитровград -ЦКБ-има детски от вчера .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия