Бродирана красота - Гоблени 80 - юбилейна тема :)

  • 104 796
  • 739
# 180
Здравейте,

първо да благодаря на Фъстъчка за схемичката със слончето.  Hug

Имам едно питане към вас. Понеже избрах да направя картички за майка и свекърва ми за осми март, избрах си и схемички, но не мога да разчета един ред от ключа.

Тук е снимката на ключа http://letiziq.snimka.bg/tapestries/gobleni.567108.22237287.big и в посления ред от знаците има един знак, прилича на 7 и пише Light Effect 5200, това от DMC някакъв цвят ли е? Може да ви се стори много тъп въпрос, но досега не съм срещала подобно нещо.

Благодаря ви предварително.
Ne srebristi effekt, a bql 5200 - сняжно бял

Аз имам подобно. Искаш мога да ти дам колко трябва, все пак в един град живеем Wink
Виж целия пост
# 181
Записвам се с последната ми завършена творба  Simple Smile

Виж целия пост
# 182
Благодаря ви момичета, в понеделник ще отида да си ги комплектовам.  Hug
vishenka благодаря за предложението, ако не успея да го намеря ще пиша, аз обикновено си купувам конци и панама от едно магазинче на пазара, понеже продават на метър.
Unknown_lady много е хубаво   bouquet
Виж целия пост
# 183
Много красоти в темата, в последно време нямам никакво време за шиене и с нищо не мога да се похваля.
Може ли да помоля за схемата на това: http://iasi.snimka.bg/hobby/moite-proizvedeniya.47442.20061574.
Виж целия пост
# 184
Ne srebristi effekt, a bql 5200 - сняжно бял

Аз имам подобно. Искаш мога да ти дам колко трябва, все пак в един град живеем Wink

Точно снежно бяло с блестящ, сребрист ефект.
Аз пък имам същото, така че знам за какво говоря.

Ето тук ако може да се види, защото на живо е друго:


И тук само че други цветове със същия ефект:
Виж целия пост
# 185
Unknown_lady много е красиво!  Hug
Виж целия пост
# 186
ba4iiska не можах да намеря конвектор в сайта на Милена стил, може ли малко помощ  newsm78
в саита на милена стил няма конвертор просто с него сравнявам самия цвят в другите саитове
Виж целия пост
# 187
mari_eta, Вишенка, и двете сте прави  Wink

В5200 - снежнобяло
Е5200 - с метален ефект

Просто letiziq не е уточнила буквата отпред, но в случая е с "ефект" - металик  Hug

Unknown_lady, прекрасно е!   bouquet

Още малко и се завръщам във вашите редици  Wink Само да видим какво ще започна, че както винаги се колебая между 3-4 гоблена  Sad
Виж целия пост
# 188
Дай да покажа последен етап - дамите готови, останах само цветя


Този бял е като тука 2 последни, аз ги имам
http://www.rukodelie.com.ua/show_floss.php?catid=1&prodclass … amp;prodtypeid=36
те не е метални, а просто като перла според мен този бял
Виж целия пост
# 189
Ето едно етапче и от мен Wink

http://i56.tinypic.com/x5wp6f.jpg
Виж целия пост
# 190
Момичета, някой може ли да даде схемите на тези:



Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 191
Момичета, някой може ли да даде схемите на тези:



Благодаря предварително.
А кой произвежда не знаеш ли? това ще упрости мен търсене)
Виж целия пост
# 192
Вишенка, на Vervaco  са. Peace
Виж целия пост
# 193
Аз не съм завършила този, но мисля за следващия Whistling, та да попитам - Дименшън имат ли БГ-вносител Rolling Eyes?
ще ми се Скалистият бряг в оригинал, та ако знаете откъде да си поръчам и цена Thinking...

Редакция - намерих, отивам да разглеждам.
Виж целия пост
# 194
Hm, перелопатила половина инет... няма ги((((
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия