Бродирана красота - Гоблени 80 - юбилейна тема :)

  • 104 796
  • 739
# 540


 BlushПоказвам си завършения гоблен,който шия от миналата пролет! Mr. Green

Виж целия пост
# 541
pepen, много красив е станал. Браво. Peace
Виж целия пост
# 542
Пепен, много е нежен и трогателен, браво  bouquet!
Виж целия пост
# 543
хабиб, разкошни коне! Скоро обсъждахме тази химикалка, стигнахме до извода, че трябва внимателно да намажеш с "Вениш" само мастилото, а след това да си го изпереш нормално целия Hug

sissak,  разкошен както винаги!   bouquet И аз гласувах за сладураната, успех!  Hug

az7117,  страшно нежно се получава!  Hug

Пепен, нямам думи   bouquet

Аз съм малко в застой ( Sad), но дано в събота и неделя да имам време да си довърша момиченцето и започвам "Риолиса"

Не успях да открия гръцката азбука, ще търся вкъщи, че тук интернетът е под всякаква критика, обаче намерих програмка за създаване на надписи. Просто се пише в поленцето (на кирилица), избира се размер и шрифт и се натиска "Создать"

http://shop-stitcher.ru/article_info.php/articles_id/23
Виж целия пост
# 544
Пепен, честито ти пиле! И гледай да не ти изпие кафето.  Wink

Сисак, гласувах, ама то грджето одрало кожата на леля си, та няма как да го сбъркаш.  Grinning Hug

mari_eta, честит рожден ден (на патерица) Дано гобленчето и тортата ти донесат щастие и късмет!
Виж целия пост
# 545
Ако някой има интерес за пластмасова панама, вече може да се поръчва и в България:

http://www.8888bg.com/catalog.php?cid=118
Виж целия пост
# 546
Здравейте, имам нужда от помоща ви. Бродирам "Малката богородица" на Милена стил, но съм изгубила един конец. Може ли някой ако има схемата да ми каже кой номер е конеца отбелязан като голяма черна точка
Виж целия пост
# 547
Попитай в "Милена стил", колкото пъти съм питала нещо, винаги са били много отзивчиви.
Виж целия пост
# 548
Здравейте, отдавна не съм писала тук, но сега просто не мога да не изразя своето възхищение от това което видях:
Мариета, уникална торта - не само като произведение на изкуството, но и като символика!
Браво!

Гоблена също е много красив и на мен ми беше хванал окото, сега вече окончателно реших,че някой ден ще го ушия.
Виж целия пост
# 549


Не успях да открия гръцката азбука, ще търся вкъщи, че тук интернетът е под всякаква критика, обаче намерих програмка за създаване на надписи. Просто се пише в поленцето (на кирилица), избира се размер и шрифт и се натиска "Создать"

http://shop-stitcher.ru/article_info.php/articles_id/23


тъй като чета отзад-напред темата не разбрах как точно ти трябва гръцката азбука? Като шрифт или?
Виж целия пост
# 550
Някой разбра ли какво е правено пак из форума - от вчера темата ми върви на обратно на това което си го бях настроила и не мога да го оправя от моите настройки.

И да покажа и аз новата ми страст: йероглифите на Панна - първият:

Виж целия пост
# 551

Не успях да открия гръцката азбука, ще търся вкъщи, че тук интернетът е под всякаква критика, обаче намерих програмка за създаване на надписи. Просто се пише в поленцето (на кирилица), избира се размер и шрифт и се натиска "Создать"

http://shop-stitcher.ru/article_info.php/articles_id/23


тъй като чета отзад-напред темата не разбрах как точно ти трябва гръцката азбука? Като шрифт или?

Не е за мен, az7117 я търси

И една молба за помощ - на някой да му се намира гръцка азбука - мисля да шия молитва за дома на гръцки, но имам проблем с буквите  Embarassed

Сега обаче се замислих, дали не търси просто самата азбука, а не схеми на буквите  newsm78 Тогава е съвсем лесно, ето я

http://www.primavista.ru/dictionary/abc/pic/greek.gif
http://www.raskraska.com/catalog0001/582.gif
http://www.clker.com/cliparts/9/7/0/7/11971190472143791924ben_Gr … phabet.svg.hi.png
Виж целия пост
# 552
Зорница, благодаря ти, мила  bouquet!

Дид тая, прекрасен е Peace! Какво означава този йероглиф че нали съм пристрастна Blush...
Виж целия пост
# 553

Не успях да открия гръцката азбука, ще търся вкъщи, че тук интернетът е под всякаква критика, обаче намерих програмка за създаване на надписи. Просто се пише в поленцето (на кирилица), избира се размер и шрифт и се натиска "Создать"

http://shop-stitcher.ru/article_info.php/articles_id/23


тъй като чета отзад-напред темата не разбрах как точно ти трябва гръцката азбука? Като шрифт или?

Не е за мен, az7117 я търси

И една молба за помощ - на някой да му се намира гръцка азбука - мисля да шия молитва за дома на гръцки, но имам проблем с буквите  Embarassed

Сега обаче се замислих, дали не търси просто самата азбука, а не схеми на буквите  newsm78 Тогава е съвсем лесно, ето я

http://www.primavista.ru/dictionary/abc/pic/greek.gif
http://www.raskraska.com/catalog0001/582.gif
http://www.clker.com/cliparts/9/7/0/7/11971190472143791924ben_Gr … phabet.svg.hi.png

е, да каже тя тогава:)
Но предполагам в този случай иска шрифт, за да може да направи буквите с някоя програма

did_tag, вероятно нещо оправят настройките.
При мен като кликна на Нови отговори на моите публикации се отварят тринайсет страници с теми. Т.е навсякъде , където съм писала:)
Виж целия пост
# 554
При мен като кликна на Нови отговори на моите публикации се отварят тринайсет страници с теми. Т.е навсякъде , където съм писала:)

Моите са 45  Whistling...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия