Трейси,и ти мерси Bojkova,

Има ли фенки на Take That наоколо? Никога не съм ходила на ничии концерт-не си падам по подобни мероприятия.Но ако ТТ направят в БГ,определено ще присъствам
Трейси,и ти мерси 

Дано утре си смени мнението, щото с дядо й както не ни се удава автомобилостроенето 3 часа гледахме схемата и го сглобявахме, а тя така да ни неглижира труда.
Нашата явно пътьом е ударила един подпис и е дошла. Изчисти се де, но останаха драскотини. То вината си е моя, да не съм го оставила там, ама тогава ми се дорева почти.

Засега ни спасява това, че имаме вкъщи инхалатор, но нещо не се подобрява. Носа му никога не е бил толкова задръстен, с гъсти, зелени
секрети( извинявам се за образното описание), гърдите му свирят, от вчера поддържа все 38C температура.
Хубавото е, че е жизнен, играе си, щурее. Днес пак ходихме да го слушат и увеличихме инхалациите до неделя, да видим какво ще стане.
Изобщо положението е.....нямам думи.




Но както казах нямало внос в момента.
По принцип в нашия случай е напълно възможно да става въпрос за астма или ако не, то отсега се вижда, че слабото му място са белите дробове. Казвам, че е възможно, защото сестра ми е с астма, в семейството на мъжа ми има болни от нея, а аз като малка съм карала много бронхопневмонии и дори и сега почти всяка настинка ми завършва с бронхит.
Представям си какво ти е на душичката...Не знам какво да ти кажа.Може да пробваш и да му мажеш гърба и гърдите до половината с Пулмекс бебе.Много е ефикасно.Аз го ползвам за Валентин.Дано ви се размине болницата. 

Какви са тези прахчета, да изпращаме, ако ги има при нас? Сега питах Коста, хроничният бронхит бил равен на астма. И не се правели допълнит. изследвания. Колко често е при него? Ох, хайде да се оправя времето вече, повече на слънце и да не се разболяват така често дечицата. 
Храни ги и ги чифтосва по двойки да се целуват, като мляска вместо тях.
Ох, смея се аз, но само ме ядосва напоследък това дете. Вчера и днес какво ѝ става, не спи следобед. А вали и не става за разходка. В Гърция свикна да спи по 3, 4 часа навън, но там и времето позволяваше. Отказва ми и яденето пак. Само щуротии прави, вчера полвин лимон като го заръбала, хапна доста кора, докато ѝ го взема.
Удобно място за рисуване си е намерила.
Как ще ги опазваме тези техники, не знам.
,, не че не ми е замаяно и без това. До скоро!
Ние утре ще си прекратим преждевременно почивката, тъй като в неделя трябва да съм в София. Стискайте ми много силно палци (по-силно от предния път

Хари, много благодаря и за резептата за чая 

дано да се справите със болеста бързо и повече да не ви повтаря.А Сингулера и Вики го е пила,само,че на хапчета,понеже беше по-голяма.Ако все още не ви е изписан по здравна каса,с рецепта,можете да си поискате хапчета,ако е възможно разбира се, и да му ги стриваш на Алексче.А и една приятелка обиколи миналата седмица Бургас и Варна-никъде ги няма тези прахчета и си купили хапчета 
и на краката даже 
ще питам,когато ми дойде на дневен ред


И наистина пробвай с хомеопатия,даже пиши на Пепеджинс да те посъветва нещо
А Валката защо е с разстройство,още ли го кърмиш 



и така. Говорихме с докторката за органик храните и т.н., тя ми каза, че на детето мога вече да и давам 2% мляко, не пълномаслено, защото расте добре - но остави на мен да си преценя. Добре е да я заведем на очен лекар сега, а на 2 години на стоматолог. Савана голям рев му удари, не даваше да я премерят, да я прегледа, ужас. Накрая докторката ме накара да я гушна и тя да я преглежда, разтвори й памперса да я погледне и малката се напика в/у дънките ми. Цирк. Доки ми обясни, че тоя рев и не даване да й се прави нищо е напълно характерен за тази възраст, на 2 години било по-добре, тогава ни е следващата консултация.

Бързо възстановяване ти пожелавам!
, аз така 2 седмици бях болна в началото на годината, оправих се само с хомеопатия и народни методи, а и една колежка също излекувах
. Не ми се случвало някой да ми прави забележка за детето, тук много не смеят така да коментират. А това за интервютата ме съсипа
Сега се сетих за един ентусиаст, който ме интервюира преди години в Бг, инженерна фирма, след 2 седмици ми беше РД и той ми се обади да ми го честити...
, ами така е, като ми пише рожденната дата на резюмето... учтив човека...ние бяхме на ски, мъжът ми направо направо щеше да падне от лифта като разбра кой се обажда
. След една седмица същият този ми се обади да ми предложи позицията, аз отказах, че м/у временно си бяхме получили визите за Канада и по-добре, че нещо свалки надушвах, а работата беше свързана с много командировки със същият този индивид.

Ако се притесняваш за изтощаването на косата, подстригвай я редовно по-малко и се посъветвай професионално какво да правиш и какви продукти да ползваш.
, миналата седмица случайно ги намерих и купих. Ти с мляко ли ги предлагаш с какво? Савана и сухи ги яде.
Примерно ляга на земята и по4ва да рита с кра4ета и да ми прави физиономии или да си кара фулмастрите по пода като коли4ка и да бръм4и с уста и разни ей такива, където много ми е забавен ве4е ми е пораснало мом4енцето
Но и хи4 не слуша. Днес бихме ръ4и4ката, която хвърля вси4ко по земята
Иска да яде сам - оставям го и яде по 5ч, ама нищо, но като му писне и се изнерви, 4е нещо неможе да направи като хората и по4ва да хвърля по земята и храна и лъжици, вилици, вода...каквото намери и аз бърша като ненормална, но щом може да се глези, зна4и може и да се държи като голямо дете, така 4е малко трябва да го стегна, 4е съвсем ми се е ка4ил на главата
Да видим дали ще го нау4а да не мята всичко по земята
Друго интересно - минах 4 писмени изпита (на еидн ме скъсаха, та пак.. ) и 5 практи4ески тази седмица и съм доволна от себе си
Голямо търсене правя на обувки за Макс, та поръ4вам онлайн и връщам като не ми харесат или не станат, но все някои ще оцеля
Но...здраве да е 
Толкова се измъ4ихте и двамата с тия болести
Много силно стискам палци да се разминете колкото се може по-бързо и леко тоя път и да ви е за последно
Аз 4увствам неприязън направо по магазините като по4не да крещи и да реве и да се огъва, но на интервю нямат право да те питат за сексуални наклоности, семейно положение или деца



Нашата баба и тя напира пак да идва, 4е и на мъжо братов4едката да вземела тоя път ....
Ще я видим тая работа
ще ме скъсаш от смях тоя път ти
Как не ги троши Саванка тия уитабикси
Слагам в моята сто годишна микровълнова прясно мляко за 1,20 мин и слагам 2 уитабикса и сме готови със закуската 
Иска като ги види цели, но като ги опита плюе и хвърля
Сега ще му ги давам докато се нау4и и тях да яде, а инъ4е са супер сладки и изобщо не ми е ясно, защо не му харесват новите храни на моето 4ове4е
Трябва да опитвам и опитвам...

Препоръчани теми