Пъпки по лицето на бебо!

  • 39 563
  • 40
# 30
Ами дано да няма повече! При нас случая беше такъв и се ядосвам, че всички казват акне, еритема и т.н. ще мине, трябва време... Особено по форумите... А не винаги е така.
Разнесоха се нашите и видяхме ефект - бавен наистина само от лекарствата на Дерматолога. Преди това мазах с какво ли не... лайка, смрадлика, калиев перманганат, спирт, розова вода, всякакви бебешки кремове. Лекарите все питаха за мас, сол, яйца и такива бабешки илачи за хубава кожа дали сме прилагали, но не бяхме...
После кожата, особено по рамената засъхна и се лющеше и мазах с хидратиращо мляко... Мъка си беше... ooooh!
Виж целия пост
# 31
saxophone ,какво каза д-ра?
Виж целия пост
# 32
Имаше прекалено голяма опашка от чакащи и се отказах. Имаше 7 човека пред мен, всички кашляши и кихащи. За 15 мин не мина нито един. Прецених, че за 2 часа може и да не успеем да минем, но със сигурност ще успеем да си лепнем някое вирусче.  Tired
Отделно, че вчера пъпките бяха малко по-добре. Днес пак е така. Днао се оправят. Във всеки случай, ако видя влошаване или че излиза нова пъпка, ще ида на д-р, макар и на частно.
Виж целия пост
# 33
Аз днес минах през доктора без бебо и му казах за пъпките.
Каза обичайните неща - сменете праха, сапуна, не яж мляко и пр.
Ох, май накрая пак ще опрем до вечния АД. Sad
Виж целия пост
# 34
А, да, аз междувременно спрях млечните и цитрусите. Започнах също да го мия с водичка лицето почти на всяко повръщане, а той повръща много. Преди забърсвах само, но сега гледам да го измивам.
Виж целия пост
# 35
Нашето бебе получи подобни пъпчици по бузките когато беше на около 1мес.Излязоха му по бузките и вратлето,червени,повечето с бяло връхче.ЛЛ ни изписа Цинков мехлем,от който поотминаха,но кожата му стана грапава,със ситни пъпчици и няколко черни точки.Вече сме почти на 4мес. и се чудя как да го оправя Rolling EyesПедито ни изписа Фусидин,но и от него ефект няма Sad
Виж целия пост
# 36
Нашето бебе получи подобни пъпчици по бузките когато беше на около 1мес.Излязоха му по бузките и вратлето,червени,повечето с бяло връхче.ЛЛ ни изписа Цинков мехлем,от който поотминаха,но кожата му стана грапава,със ситни пъпчици и няколко черни точки.Вече сме почти на 4мес. и се чудя как да го оправя Rolling EyesПедито ни изписа Фусидин,но и от него ефект няма Sad
Барбина, ние минахме през пъпки- не знам дали същите, но мазах, освен фусидин и с крем Дермалибур на А-дерма. мисля че имаше зинк в него, но и овес. Писала съм и прдеи години в тази тема...
Виж целия пост
# 37
Ние също имахме пъпчици по лицето и по нежните места на тялото. Оказа се, че са от прегряване. Регулирах температурата и всичко премина. Дано скоро и при вас се открие точната причина и проблема да отмине.
Виж целия пост
# 38
И ние имахме такива пъпчици, По препоръка на педиатъра мазах с Нахткерцен балсам на д-р Тайс. Два пъти на ден. След 5-тия ден пъпките изчезнаха, разредих мазането по 1 път на ден за още седмица. Сега се случва да я намажа по 1-2 пъти седмично, когато забележа някакво зачервяване или пък излизаме на разходка (балсамът е за суха кожа). Препоръчвам го силно, освен това не е специално за лице, можете да го използвате навсякъде.
   И на мен ми разправяха как бебешкото акне не се нуждаело от лечение и си минавало само, да но нашето започна да се разпространява и по вратлето към гърба....
Виж целия пост
# 39
И ние отново сме със ситните червени пъпки по лицето. Имаше ги първия месец, сега отново излезнаха. Той се обрива от А-дерма продуктите. Другата седмица сме при педиатъра да видим какво ще каже? Някой да е мазал със судокрем по лицето?
Виж целия пост
# 40
и малкия имаше такава напаст като беше бебе - морях ги с отвара от лайка и Судокрем-а Peace

лошото е,че сега пак почнаха да му излизат пъпки особено около устата,но на този етап по-скоро го свързвам с лапането на ръцете постоянно ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия