
.Този път се надявам да успея.
, като на ръгби мач сме.После пак, че много бой ям в момента...
.Ама ти много палава си била, как така се целуваш с непознати. 
.Миналата нощ правих упражнения, че имам корем да прибирам и дупе да стягам, а ей го лятото тропа на вратата
.
. 
много е вкусна, обожавам я 

Честит Празник!
Котенцето вече е на по-добро място, не чувствам особена мъка или яд или каквито чувства съм изпитвала когато са си отивали други любими хора или животни, но ми е толкова кухо и безсмислено, че сякаш изпитвам глад, но нямам... странно е усещането - празнота е най-точната дума. Чувствам се сякаш съм сама в друг град, сякаш нямам нищо... Умът ми трябва да е перманентно зает с нещо, защото иначе имам чувството че полудявам

преди малко ни се обадиха, бабата на съруга ми е починала
.
, а не можем да се свържем с нея по телефона. Добре, че е на работа, а не е сама.
. Милата ми свекърва, всичко сама ще тр да направи 



А нощно време не ми се буди по принцип да пие нещо, само като изпусне бибата и не я намери почва да мрънка
не ще друго и това си е, а неговата е жече на сто години, има две дупки и вътре цялата е черна, но не си я дава и не знам какво да правя, ще вземе да си напълни с разни бактерии устата да се чудя после какво да го правя 






http://www.facebook.com/photo.php?pid=674830&l=157d5ad0ce&am … d=100000239341345
) пътувам с мъжо,но понеделник беше доста студено и почти не слизах от буса и от седянето се схванах 
http://www.facebook.com/photo.php?pid=674830&l=157d5ad0ce&am … d=100000239341345Препоръчани теми