
Ние сме отново със спастичен бронхит. Тъкмо оправих баткото, сега малката, за да не ми е скучно

Криско още спинка с пампа, но от лятото денем е без



, ама какво да направя, като само тези тапети ми харесаха- половината са сини /то и не обикаляхме за тях кой знае колко де/. Обаче си стои празна стаята все още, малките са си при нас, и напролет мисля да ги местя вече 
Криско се тръшка за всичко, ама за всичко, просто се обръща и пада артистично с писък на земята, а Дария спи все по-малко и иска само някой да я носи за да разглежда наоколо
Миналата седмица я водихме на консултация и беше 7кг и 62см. Не знам какво и стана обаче, ама вече втора седмица по цяла нощ ме преследва на спалнята да си цоцка, не яде, просто ме ползва за залъгалка
Аз и бягам, ама стигам края на леглото и няма накъде вече
Много е миличка иначе, как сладко си вре главичката в мен, обаче много ми се спиииии. Добре че се пооправи времето, поне да излизаме навън 
Нямат ли спиране тези болести

.

И други хора живеят на 1ви етаж 



/
))
а за партера,като човек живял последните 6 години на 1 етаж,има предимство,че не чакаш асансьор,не изкачваш безброй стълби натоварена като магаре,но ...вечер трябват пердета,не можеш да се разхождаш гол,нямаш гледка...Сега се родих,ходя гола ,пердетата са ми за уют и имам много по-малко прах
А още едно предимство на партера,не тропаш на никой 



Аз питах Силвето, но и ти, и Ками може би дори повече неща можете да кажете 






,катерим си 80 стълбички с кеф
.Иначе и Валето свикна лесно тук,но беше преди половин година,добре че се престраши да слиза и да катери стълбите,че си е трудно с покупки +шавливко.
,но винаги имаше под ръка игла,конец,резервни дрехи и т.н. Препоръчани теми