Дребната спи и аз вместо да положа морно тяло реших да се разпиша тук, че да не ме линчува Мимето
То пък напоследък и там кипи от активност ......... мале, мале ......Силве, чата на групата се появява като влезеш в самата група, тогава се показва прозорче до другия прозорец за чат. Щракваш на него и пишеш в полето най-долу. Ама както писах - една активност е и там .....
Честито на рожденниците от последните дни, които пропуснах да поздравя! Бъдете здрави, послушни, добрички, умнички и щастливи!
Ели, браво на Танчето, как се е справила само, куражлийка! Дано бързо се възстанови и да няма такива инциденти повече!
Аз съм на линия за 19-ти, и ресторантчето ми хареса, но дано няма "оркестър без име" тоя път!

Навита съм и за дневна среща пред Народния, поне моята работа ми позволява да се миткам насам-натам

А за гърнето - и при нас е в раздел мисия невъзможна. От почти година си сяда на него докато аз ходя до wc, но така както си е с памперса и дрехите, после чинно си откъсва тоалетна хартия, забърсва си панталончето, изхвърля хартията в кочето ...... и това е. Така, че Теди, не разчитай много на ходенето заедно сутрин
Но пък може за Ева това да е стумил, и дано. Напоследък има лееек напредък - опитва да си свали гащите преди да седне на гърнето.

вече трети път за последните 3 месеца. А имам да организирам и кръщене и РД на малката... направо този уикенд ще празнуваме и двете накуп. Децата и те са болни разбира се. Райънчо преди 5 дни се събуди с конюктивит, започнах да слагам капки и тъкмо го изтрепах и започна да кашля нощем и то толкова силно, че не можеше да спре и да си поеме въздух. София и тя започна да кашля така, след това аз се разболях. Направо е ужасно. Добре, че майка и татко са тук, иначе да съм загинала 




гледай позитивно, по-добре всички накуп, отколкото един по един и после да се въртите непрестанно
За спането - не издържа без обеден сън. Към 13.30 най-късно е отнесъл плувката. Спи около час и половина най-много и вечер в 21.00 ч. ги паркирам и двамата в кревата. Процедурите за заспиване отнемат не повече от час и половина
Просто дори и да не им се спи, в девет са по леглата и започваме първо спорове какво ще четем, игри, и така. За къпането само да спомена (нищо че ме е срам), но вече не ги къпя всеки ден. Вечер измивам зъби, лица, дупета, дърпам пишки и ги слагам. Къпя ги с главите само веднъж в седмицата