
Ние и днес изкарахме навън деня и учудващо Мони спа 2 часа и половина, друг път дори вкъщи рядко изкарва повече от час и половина. Весс, изненадах се, че Инка спи дори два пъти по толкова. Моята кукла отдавна е на един сън и то не дълъг.
Норче, и аз не знаех, че се получават добавки при условие, че детето е на ясла. Страхотна новина!
"Буклуци" моето дете хапва, но не какви да е. Натурални пръчки на Лото и Старс, които уж са без консерванти, крекери (рибките, за които се спомена) и солети. Но със сигурност, ако имам второ дете, ще си имам едно наум и ще започна да му ги давам възможно най-късно. Симона е като пристрастена сега - знае в кой шкаф стоят рибките и започва да ми го сочи и да казва "бка-бка" докато не се стигне до рев.
А като се спомена за чуждите играчки се сетих да ви споделя. Мони е много давателна
Отивам да лягам, че вече се будим към 7 и никак не ми достига съня. Лека и спокойна нощ
Ми в това време променливото това се очакваше.При нас вчера беше 17градуса и детето се изпоти ,нито да го съблечеш,нито да го облечеш.....Та започваме процедурата отначало,цярове,капки и т.н... 






преди да почерпи дете дори с банан пита - давате ли му
Каква е тая буба, стоножка, хлебарка, на каква точно се определя



..хайде на скайпиту ще драсна по късно.
оооох Васи да се изкажа ли каква ще да е тази твар..стокракова ли..с два крака и хобот ли...както казаха в "Двама мъже и половина" еднооката змия Та защо мамите не го наричат пишле какво толкова има незнам..ама буба ми звучииии като срамна въшка..или нещо гадно такова... 