С мартeнички бели и червени, кичим НОЕМВРИйчета засмени-16

  • 34 962
  • 736
# 180
Добро утро и от нас  Hug
Ние сме добре, живи и здрави. Не бях писала от както вдигнахме много висока температура. Бяхме така няколко дена, после 2 седмици Елито беше със супер разстройство.. минахме само с капки био гайа. Важното е, че вече сме добре.
Пожелавам на болните бързо оздравяване, дечицата да оздравяват още по-бързо!   bouquet

По-надолу сте писали за мъжките му работи..има ли малчуган със забелена вече пишка? Ние сме наполовина и все си мисля, че изоставаме ..

Виж целия пост
# 181
Ох така ми се преядоха палачинки мммм. Ама съм сама с дребната, само за мен да бъркам и пляскам не ми се прави. Някой ако забърка да вземе да ме покани или да ми прати по имейла

Виж целия пост
# 182
Васи, ти забъркай палачинките, пък ние ще го уредим въпроса да не си сама  Mr. Green
Ива, и на Емо не му е напълно забелена пишката, но то и аз я забелвам веднъж на две седмици. Не се притеснявай, природата си знае работата.
 
Това за подуването на пишките според мен са бабини деветини. Предполагам, че има такива случаи, но са голяма рядкост. Зълвата на една приятелка е страшно пощелива и като й се прияде нещо, й се подува едната гърда. Става двойно по-голяма от другата.

Бързо оздравяване на всички мами и бебоци!
Днес се очертава хубаво време, та ви пожелавам приятни разходки, а на работещите - лека работа.
Виж целия пост
# 183
 #Crazy Яничка, оцъклих се, аз си мислех че са само и единствено бабини деветини, но явно не са...

Васи, кви палачинки бе душо, това в нас е едно от най-обожаваните и често правени неща, сега как ще изкарам до привечер за да си направя една голяма, топла и ароматно ухаеща доза палачинки?!?!  Laughing

Мимс, цункай Радко пиратко за посланието което ни написа  hahaha

Лилито, добре си се престрашила  Laughing

абе много мами спряха да пишат, а някои не са от работещите, представям си догодина какво ще стане.... айде лек ден от мен,

до скоро , и ако някой направи палачинки да метне една и насам, че глааааааааааааааад, как ще изтрая до обяд незнам

Виж целия пост
# 184
Здарвейте мамита Simple Smile
Добре дошла и на новата мама  Hug
Elsum ще звънна на едни приятели за проблема ви със зъбките-тяхната дъщеря беше така ( е по-голяма от годинка) и намериха правилния зъболекар ама малко късно та успяха да спасят малко зъбки. Ще им искам координати и ще пиша, но ще е довечера най-вероятно Simple Smile
Vess едно въпросче как спря нощното кърмене? Аз като съм с малкия навън с количката си заспива и не се сеща за цици ама вътре ли сме си си ги иска, а вечер пробвах да му давам вода с шише ама почва да пище все едно отрова ще му давам  ooooh! а се будим толкова често, то вечно че и от зъбите ама си се буди детето.
Айде лек ден Hug
Виж целия пост
# 185
Vess едно въпросче как спря нощното кърмене? Аз като съм с малкия навън с количката си заспива и не се сеща за цици ама вътре ли сме си си ги иска, а вечер пробвах да му давам вода с шише ама почва да пище все едно отрова ще му давам  ooooh! а се будим толкова често, то вечно че и от зъбите ама си се буди детето.
Айде лек ден Hug

Маймунски - на мен най-трудно ми беше вечерното кърмене да спра, с което се приспиваше. Стана някак неусетно - мрънка малко, мрънка и спря. Аз, определено го преживях по-трудно. Нощното заменихме с АМ и постепенно започна да се буди около 6.00 за млякото - изпива го и заспива. Пробвай да му даваш мляко вместо вода.

В момента почти цялото ми семейство е в апартамента на "чистка", а пък аз и Инката си се гледаме. Ами няма начин - имам работа от офиса, пък и като се натискат да чистят, как да ги спра  Laughing

И на мен ми липсват от полезрението - Клодия, Янечек, Кики не е писала скоро, Крумчето, Лулу, Цвети, Лили, и още други мами!... Къде сте мами?

Кога ще организираме пак една срещичка в някое клубче? Грипа отмина вече, бихме могли да помислим... Пък, ако е топло може и до Борисовата да се метнем за час-два...
Виж целия пост
# 186
Здравейте,
Все няма време да пиша, не че правим кой знае какво, но успявам само да чета. Живи и здрави сме, Радослава последните две нощи много се буди, аз все чакам зъби, но все така си стоим с 6 броя. Нощното кърмене и аз искам да го спираме, особен но след такива нощи. И реших таткото да си вземе отпуск и да я приспива той.

За обрива по бузките, Алиса, има вариант да е от студа има защитни кремове -себамед, аз ползвам а-дерма, преди излизане я мажа.

Хубав ден!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 187
Привет и от мен, в този слънчев топъл ден!  Laughing   Nature Sunny
Благодаря Ви, момичета за съчувствието по моя проблем.  Hug Hug Hug
maymunski, предварително благодаря! Аз току-що се върнах от зъболекар, и катоя питах за проблема на малчо, тя ми каза да давам флуор, но не знам... Това не е ли вече остаряла практика, толкова противоречиви неща пише по въпроса... Ако някой има мнение, ще се радвам да споделите, че незнам какво да правя вече.
wassilenа, както не трябва да ям в следващия един час, тъкмо твоите палачинки ми трябваха, не знаеш какво ми предизвикваш на коремчето  Smile Smile

И аз се интересувам живо от спиране на нощното кърмене, че толкова ми се иска да изляза веднъж като хората...Само гледам разни оферти ми пращат и лигите ми текат..  Mr. Green

За кремче навън и ние сме с Нахтхерцена на Д-р Тайс, доволна съм!

Пишлето ни е забелено от 6-ти месец, вярно че педито насилствено го направи, но се радвам че стана така от една страна, Боби не помни нищо, а имам племенник на 6г, който още си ходи незабелен, пък и не дава да го пипат.... абе проблеми момчешки...

Аз също смятам да ходим да се снимаме, видях че и в Борисовата ще има събота и неделя фотографи, които ще снимат та ще бъде чудесен вариант за разходка утре, хем да хванем последния топъл ден, хем да съчетаем полезното с приятното... да видим да не ми мине котка пътя (или някой сърдит татко с други планове  Laughing)

Лилито, и аз доста четох преди да се престраша да пиша, и то само защото доста късно открих форумстването, но ти ми би рекорда Wink То не било толкова страшно, а тук е наистина едно прекрасно и благодатно място!  Hug  bouquet

Имах и още за писане, но да не ставам досадна, а и трябва някаква дейност да отчета, докато дребния спи! Приятен и усмихнат ден на всички!  Sunglasses

Виж целия пост
# 188
Елсън (или както се чете), ще го забели момчето пишлето. Още някоя годинка  Wink Laughing Няма на къде ще стане работата. То затова съм срещала да го водят като девствената ципа при момичетата.
Виж целия пост
# 189
Хайде и аз да се запиша, че гледам питате за изчезнали мами  Embarassed

Сега да дам отчет:
вече от един месец не се кърмим.Горе-долу сме добре.Последно като я теглиха беше 8,620 кг.Уж яде, но не наддава много, но тя по рождение си е така.Има 13 зъбчета.Чакаме два кътника да поникнат в най-скоро време.Вчера й сондираха окото във Варна, че каналчето не се отпуши самичко.Надявам се всичко да е наред от сега нататък!
нощното кърмене-трудно се получи да го спрем.Ни вода, ни биберон, ни мляко искаше!Търсеше си да суче първите нощи и сме се носили на ръце, за да заспи.Сега пак се случва понякога  Crazy

Май е това за сега.Хубав ден!Приятен уикенд!
Виж целия пост
# 190
Лилито

Виж целия пост
# 191
Хей ме на и аз да поседна..то отдавна съм седнала де..ама..

Васииии какви са тези палачинки душкоооо..ммммм...и у нас са на почит и често правени..то катми,обикновенни палачинки..или х'американски палачинки..все се омита за секунди  Mr. Green Мааалко си ми далечко иначе идвам на гости да се гостим едно хубаво  Mr. Green

Мимсчооуу нацелувкай Радито.А това за забранената зона и намалението..хеххехехехех уби ме от смях. Виж сега за моята бозичка 3в1-то аз с нея си се оправям някак си..не мога да пия чисто истинско кафе..ще получа сърцетуп. Shocked Crazy

Нея съгласна съм с Васи може и да има такива хора...ама и аз мисля че може да е за неща които знаят на вкус и са яли..и обичат.А за всичко не не мисля че е вярно.Така че ако не е ял чипс защо да се къхаря да му дам или не заради пишлето. Wink

Иве споко за пишурката,и нашата не е до край даже май и дополовината не някъде около сантиметър..ама педи каза че е ок.И до втората годинка,ако я подърпваме редовно ще се оправи..Абе ако не както е писала Васи все ще и дойде реда някой ден. hahaha

Яни метни някоя снимка на сладурковците да ги видим колко са пораснали. Hug Hug Hug

Оооо Маймунскито къде одиш бре мацка smile3534 Как е Калата  Hug

Веси взе ми думите от клавиатурата  hahaha И аз точно това си мислех одеве докато се разхождахме с Мишко да си организираме една срещичка..ако е хубаво времето на вън ако не в клубче.Тук майките са се групирали и не допускат сякаш никой до тях и ние с Мишко обикаляме като кукувчета..много ми е тъжно. Sad Ама какво да се прави..все пък някой ще ни хареса  Grinning

Относно липсващите мами - Кло е откирваема във Фейсу,ама тя се е смърцафурцала милата заради тъпата си шефка и забавянето на паричките.Киката и тя е под пара със топлофикации,апартаменти..иначе са добре.Янечек нали болни били..ако Елито В. има инфо да каже как са...иии за другите мами незнам .Ама да кажа добре че е Фейса та там доста мами са откриваеми иначе..тук слаба ракия сме.Но както е писала Елвирката другата година ще оредее съвсем темата.Ееееех а колко пишехме докато носехме пупите и какви хубави срещички имахме по лекцииките най-вече.

Ние вчера бяхме на консултация,педито така му се радва на Мишко че-"влиза на собствен ход" hahaha Иначе на сантиметри хич не е мръднал за два-три месеца все си е 78см...аз се притесних тя ме успокои че не е тревожно.А на килца само около 500-600гр е качил.На кабтарчето чукна точно 10кг. А иначе сантиметъра на стената не го лови,а този съвесм бебешорския също че е на един шкаф..та педито вади друг. Crazy

Добре дошла на новата мама...или както Елвирката е писала добре престрашила се. Hug

добре стига съм писала стига за днес..чао ви..довечера ще си направим екскурзия с пазаруване до Карфура hahaha..еми така де от Люлин до Карфур си е направо екскурзия.

Пъ.Съ. Еееееейц Васи разваляш си репутацията..какви са тези либовни стихове за добре дошла. Hug
Виж целия пост
# 192
Neya, наистина много харесвам педиатърката ни, когато поисках бележка за детска кухня, че баба му настояваше да види какво готвят, лекарката каза, ама вие нали здравословно хранехте Никола Simple Smile От това разбрах, че е против ДК. Много е мила и деликатна, страхотен подход към децата.. Никола никога не е плакал при нея, напротив, тя винаги го закача и му дава играчки. За антибиотиците - не мога да кажа, досега не ни се е налагало. Галина Христова се казва, ще ти пратя телефон на лични по-късно. А при кой хомеопат сте? Ние при Хаджиева. Ще ви кажа тези дни и рецепта за ябълков пай, страхотен става и Никола го харесва. Тези дни ми се очертават доста снимания и съм много щастлива. За благотворителното снимане също са се обадили доста хора Simple Smile
Ето един усмихнат малък-голям мъж Никола http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1473307527694&set=a.1 … .53477.1683856495 със сцепена устна Simple Smile
А за кърменето - аз ако ще ставам да правя млека по нощите, предпочитам да си кърмя...
Виж целия пост
# 193
Тука съм Весс, само дето чета ама не пиша ...
Имам гости свекитата... Тони взе да не слуша и постояно съм на щрек да не бутне нещо да не се удари ... Чета ви  Peace но за писане не мога да седна много много ...
Юнака спи от 2 часа вече...За цял ден му се събират 15 минути на сън на цица   ooooh!
Излизаме на разходка и обикаляме близките блокове пеша. Покрай нас откриха няколко малки магазинчета и сега ходим на обиколка там, че няма мизерия и кучета ... малко се въртим в кръг, но е достатъчно за него да се измори и да си легне кротко за обедния сън  Peace
Васи палачинките са страхотни, но ще си направя като ми заминат гостите инече цял ден трябва да съм до котлона за да нахраня домочадието  Tired
Цитат
Относно липсващите мами - Кло е откирваема във Фейсу,ама тя се е смърцафурцала милата заради тъпата си шефка и забавянето на паричките.
Мия , те паричките дойдоха ама и бързо свършиха... То едни тоци, памперси и други тъпи сметки и до там... Сега чекам другата партида че останаха още за плащане, а пари нема...Действайте  #2gunfire
Дано скоро да влезем в релси като миналата година  Peace
Яна 931 - направих те приятелка във фейса и гледам и ти вече   bouquet Никола е много сладък и изглежда вече като голямо момченце  Heart Eyes Колко зъби имате?
За детската кухня вече казах че ми е под носа, но още не съм записала Тонито, чакам да ми се "отели вола" - татко му да вземе 20 бурканчета от някакъв негов колега, който му бил обещал  newsm78 Да не отида да си купя ами да стоя и да вардя гаргите  Twisted Evil
Ние продължаваме да се кърмим основно вечер и сутрин, но понякога и през ноща ...
Тука даже бабите взеха пак да "пеят" да спирам ... ама кой ги слуша ...Нито аз нито детето  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Зъби имаме 5 но по цели нощи и дни е много напрегнат което ме навява на мисълта, че го мъчат доста...
и му давам Панадол от време на време  Peace
ААА Лилито, Добре си ни дошла   bouquet Много хубави мигове в нашата тема да преживееш  Simple Smile

Леле който не пише няколко дни се улива накрая  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Лека вечер от нас ... И целувки на малките палавници  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 194
 Hug Еее момичета,много ви благодаря!!!Много топло посрещане,как да не му е готино на човек и да не остане!!!  bouquet


wassilena ,много мило,благодаря!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия