Препоръчайте добра езикова школа по АЗ МОГА - за всички езици без английски.

  • 97 744
  • 509
# 285
Здравейте, търся добра школа за курс по италиански за София. 
[/quot
Здравейте, търся добра школа за курс по италиански за София. 
e]

Здравей,
аз препоръчвам Омега - не знам само дали имат стартиращи курсове. Доволна съм, изкарах и трите нива там. Нямахме нито един пропуснат урок от преподавателя, взехме целият предвиден материал.
Виж целия пост
# 286
така и не можах да си намеря школа по испански, всичко е заето Sad

От Айви ми казаха че ще ми се обадят на другия ден защото сформирали нова група и след това колкото и да звънях все ми отказваха...

Виж целия пост
# 287
така и не можах да си намеря школа по испански, всичко е заето Sad

От Айви ми казаха че ще ми се обадят на другия ден защото сформирали нова група и след това колкото и да звънях все ми отказваха...




Питали в Алфа Медика и онази фирма със странното съкращение НАПО или нещо такова  Blush
Виж целия пост
# 288
така и не можах да си намеря школа по испански, всичко е заето Sad

От Айви ми казаха че ще ми се обадят на другия ден защото сформирали нова група и след това колкото и да звънях все ми отказваха...



за кое ниво, ние скоро започваме Б1 (но сме сутрин)
Виж целия пост
# 289
нулево
Виж целия пост
# 290
започващи курсове по ИСПАНСКИ в София, ниво А1
1. ЦПО Хекс Интернешънъл- бул. Дондуков 5- в момента сформират група има 6 записани, чакат още 4- до средата на февруари ще започнат курса. Понеделник и сряда след 17 часа и две съботи от месеца от 9,00 до 15 часа. не се доплаща
2. Нов Стандарт М- ул. Екзарх Йосиф 21- от 24.02- понеделник, сряда и петък от 16,15 до 18,15ч, доплащат се по 50 лв. на ниво, т. е. 150,00лв.
3. Институт Александър- ул. парчевич 43/ 127СОУ/- вторник  и четвъртък от 18,30ч.- не се доплаща, започват от 16.02
Засега толкоз, все още прозвънявам останалите

Виж целия пост
# 291
Моя курс по италиаски започна, от учителката като първо впечатление съм доволна но Алфа Медика не ги препоръчвам. В началото беше голям студ в залата, прозореца не се затваряше сега е залепен с тиксо, органиционни проблеми, на въпроса какво ще правим с графика на 21-ви защото е работен ден ни отговориха да си вземем ако трябва отпуска но да присъстваме защото те не можели да обикалят бюрата по труда за да променят графика, да не говорим че госпожата изпадна в истерия. И от други техни курсове чувам лоши отзиви но най-добре те да си пишат.
Италински трябваше да стартира януари в Айли или Академията,  но вие си проверете.
Виж целия пост
# 292
Никъде не мога да намеря информация дали все още могат да се подават заявления за кандидатстване по програмата... Някой има ли представа какви са сроковете?
Виж целия пост
# 293
В момента не се приемат Заявления, следи в сайта на АЗ за инфо  Peace
Виж целия пост
# 294
Никой ли няма за курс по Гръцки? Thinking

Двама сме за гръцки и още се опитваме да намерим подходящият доставчик newsm78. първият срок ни изтича на 12.02. дотука само съботно-неделни групи, което не ни устройва. Има в Нов Стандарт, курсът е 6-7 месеца, трите нива, три пъти седмично, интензивно, от 18:00 до 21:00..Малко екстремно, защото всякакво пътуване, отпуск или други занимания през седмицата се ограничават. Търсенето продължава.
Виж целия пост
# 295
Здравейте,

искам да попитам дали някой ще учи B2 - италиански език и къде - искам да се запиша (платено) към групата, че моята школа ще прави курсове чак след няколко месеца, а ми трябва сега.
Виж целия пост
# 296
Здравейте,

искам да попитам дали някой ще учи B2 - италиански език и къде - искам да се запиша (платено) към групата, че моята школа ще прави курсове чак след няколко месеца, а ми трябва сега.

Аз уча платено, в "Италика". И двете учителки, при които съм била, са добри.
Сега съм при Йонка Григорова, индивидуално обучение. Жената е с опит в курсовете, била е и дълго време в Италия и споделя интересни италиански изрази. Ако искаш, може да пробваш.
Виж целия пост
# 297
Здравейте, има ли желаещи за френски език по програмата "Аз мога повече", ниво В1 или А2?
Аз получих ваучери за френски език, но всички курсове вече са започнали. А за нови курсове няма още достатъчно събрани кандидати.
Ако има желаещи може да се организираме и да направим една група в някоя от школите, които работят с ваучери.
Виж целия пост
# 298
Моля препоръчайте школа по английски в Люлин или центъра.
Благодаря
Виж целия пост
# 299
за английски има друга тема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия