Юлски деца-Тема 42

  • 28 520
  • 726
# 525
Привет момичета!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МАМИ!  bouquet ЖИВИ И ЗДРАВИ! МНОГО ОБИЧАНИ И ЖЕЛАНИ ДА СТЕ! УСМИХНАТ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК ДНЕС! :hug:
Тази сутрин намерих картичка под възглавницата: "Много те обичам мила мамо! Heart Eyes Само дето беше забравил да ми каже, че има нещо там и да погледна, та баба му я свърши тази работа! Grinning Правили са ги в училище и класната им казала да ги сложат под възглавницата и да подарят цветя. Душици! Heart EyesGrinning Цветята ще са довечера обаче, че вуйчо му казал, че не може да дойде до вкъщи снощи! Wink
Ние днес сме до обяд на работа!
Пак не съм ви чела! ooooh!

Поздрав:

Виж целия пост
# 526
Момичета, честит празник! Пожелавам ви здраве и много любов и уважение от любимите ви мъже!


Прашец   bouquet Напълно те разбирам. Загубата и празнината са огромни и никога няма да бъдат запълнени отново. С времето болката притъпява. Занимавай се с малката, излизай повече и пиши при нас. Така по лесно ще се отвличаш и няма да задълбаваш в депресията. Още веднъж гуш.

Диди и за теб гуш. Нещата с Дамян ще се оправят. Всичко е въпрос на компромиси и разбирателство. Липсват ми постовете ти. Пиши по често.

Аманитка това е огромен стрес, но се дръж заради бебето. Всичко ще е наред дори да се наложи раждане в София. Дори е по-добре да си тук в по-голяма болница.   bouquet

Нещо и мен ме обхванала апатията и депресията. Вече съм много изнервена покрай този апартамент. Но му се вижда края. Поръчахме и щорите - срок на изпълнение 20 раб. дни  #Crazy Sick , така че някъде април ще пиша вече от друг квартал  Mr. Green Надявам се  Mr. Green
Виж целия пост
# 527
Честит празник мили мами!Бъдете много обичани, уважавани и носени на ръце,не само днес, а всеки ден!
Виж целия пост
# 528
Честит празник мили дами!
Бъдете обичани и обичащи!
Усмихнати и усмихващи!


Виж целия пост
# 529
Честит празник, мили момичета! Бъдете щастливи, усмихнати и нежни!


Прашец, пак да кажа- пиши, споделяй, нали затова сме тук! Hug Миналата година, когато ме беше тръшнала депресия, ми бяха дали да пия Симпатил. В него има магнезий, мак и глог- не е нещо силно, но леко отпуска. Peace
Рал, ох как искам да дойде момента да се пренасяме и ние. ooooh! Сигурно е много натоварващо, но пък и теснотията ме изнервя. Crossing Arms
Буболече, страхотни красоти твориш!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 530

Аманита, Прашеца е права, да не е притиснал Малчо нещо  Thinking
Маймун, пожали ме, как на 3 г  Shocked Просто децата растат скокообразно и понякога се получават различия. Сутринта София като стана си свали пижамата, изпишка се на гърнето и като стана си я обу пак. Това обаче не и се получава с чорапогащник и други дрехи, само с пижамата на голо. Обух и едно долнище на анцуг ми то и е с 4 пръста късо  ooooh! Просто с минутки ръстат сега. За лекарите тук, цяло чудо е, ако попаднеш на някой, който да не бърза в антибиотика, без значение дали си дете или пенсионер. Лошото отношение към пациента се шири на длъж и на шир, виж Драга какво разказва за количката, а е и бременна  Shocked Това допълнително спира хората са ходят на прегледи, сааамо в краен случай.
Буболече, много приятно звучат трепетите ти сега  Hug На мен ми е чужда такава подготовка, то интересно било.
Прашец, нормално ти е състоянието, даже щеше да е странно, ако не беше така. Време , време и пак време. Hug
Драга, много се радвам, че ще заминете  Hug
Сиси, в какво даваш Цитросепта? От личен опит знам, че горчивината изчезва в прясно мляко и портокалов сок, но нали мляко още не и давам. Портокали пък понякога нямам благодарение на баща и. В нещо друго разтваряш ли го?
Виж целия пост
# 531
Мише, забравих да ти пиша, че и на мен ми е за втори път, та горе долу съм ориентирана за старите неща, виж Окото го нямаше тогава. Ние ще сме на 30- тина мили от Лондон, в някакви предградия или градче, незнам, та и на спокойния живот ще се нагледаме. За щастие и количка няма да мъкнем, че те имат две и ще ползваме другата.
Маймунче, Мимето е права, аз на лекар не стъпвам по принцип, да чукам на дърво и не боледувам много. Тука да не дава Господ да ти се наложи, то е чакане, нерви, баби досадни, пререждащи се простаци и накрая влизаш при някоя "любезна особа".
Миме, няма да ходим в Гърция, както си се досетила, ако успея ще мина през Икеата там да ги видя на живо и да ти поръчам кои искам, ако може Blush
Виж целия пост
# 532
Драга, аз като ги видях на живо Мамутите припаднах. Нищо, че тогава с 10 месечно съвсем други неща ме интересуваха. Знам, че ако сега ги видим няма да мога да откопча София да стане от тях и ще трябва така да минаваме през касата  Mr. Green В Англия остава да хванете и някое намаление и направо ги карайте на адреса на Габко  Laughing
Виж целия пост
# 533
Честит 8-ми март момичета!

Прашец, ако са ти дали нещо леко да пиеш би трябвало да се почустваш по-добре. Ако трябва потърси и друго мнение. От мен Hug

Тан, честита количка, така и не можах да имам лични впечатления от нея, със здраве да си я ползвате.

Маймунче, не знам дали сестра има право да пише рецепти  newsm78

Драга искам да ти кажа че видях снимките на Андреа във фейса, мнооого е сладка, обаче вече сме ви минали по големина. Пробвах да кача и аз но нещо запецваше ще видя кога ще пробвам пак.
 
Виж целия пост
# 534
Мимеее, и на мен са ми на сърце мамутите. Осожено кръглата масичка и столчетата с облегалка. От няколко месеца сме затръгвали към Гърция, за да ги купя. hahaha

Съгласна съм с теб за лекарите. Има свестни,  но има и  ooooh! Особено очевидно става, когато отидеш с нетипични оплаквания. Понякога изобщо не знаят какво да правят, при кого да те изпратят. Майка ми я боли корем от месеци и никой не може да й каже от какво. Всеки си измива ръцете с неговите си изследвания и изобщо не си прави труда да помогне в намирането на проблема. На сестра ми мъжа й беше 2 седмици с 39 градуса температура и само го мотаха напред-назад без никакви сериозни изследвания, с които да установят какво му има. Накрая откара още 2 седмици в болница преди да му нацелят антибиотика.

Аманита, стискам палци всичко да се нареди по най-хубавия начин за теб.
Диди, дано от тук нататък само хубави неща да ти се случват. През голямо изпитание си минала. Hug
Цветен, пиши повече, каквото чувстваш. Така по-лесно се лекува душата. Голям гуш и от мен.
Сиси, браво за списанията.
Рал, хехе, хем хубави емоции, хем изморително е това нова къща. Аз пък започвам детската стая и голямо мислене му мисля в момента. После ме чака хола, когато посъберем пари. Не се ядосвай за неща върху, които нямаш контрол.
Мила, абе този ваш апартамен не стана ли готов вече!? Има ли светлина в тунела?
Карелия, аз също съм ужасно емоционална. Мислех, че е заради кърмаческите хормони, ама ти направо ме уплаши. Рева за щяло и нещяло. Спрях да гледам новини и изобщо да чета за всякакви драми, защото ужасно се разстройвам. Гледам само смешни или екшън филми. Луда работа.
Виж целия пост
# 535
Честит осми март и от мене , момичета !
Драга , звучиш чудесно ....и аз искам да замина нататък, пък ... Sunglasses
Прашец , имаш и от мене едно голямо гуш.... Hug Hug
Мила , точно теснотията е онова , което ме подлудява у дома .Жалко е че нашето изнасяне се отлага във времето и това ме смазва , но няма да натоварвам темата с моите отрицателни емоции..Пожелавам на вас да е скоро  Grinning
Аманитка , всяко зло за добро .И да родиш тук не е беда .Така е трябвало да стане .Ако те насочат в Майчин дом ( който ми е много близо ) обещавам да дойда да те видя с един огромен весел букет и с много усмивки !Горе главата ! Hug
Багнето изчетох те , но не мога да ти помогна със съвет .
Може би е добра идея да заспива с татко си ..а за реването съм против определено .Не оставям децата си да реват .
Сиси и аз си мислех за нощните будения на Владко , обаче минах по един трънлив път със сестра му .Тя много се будеше и ревеше .Спа с мама 2 седмици , не се подобри картината .Когато я отбих спа с баща си 5-6 дни ...нищо .Продължи да се буди и реве .Спря от само себе си ...около 3.Е , вярно е че 3 си е преклонна възраст , но това е горчивия ми опит , който споделям .Нищо не ми помогна .Та и с Владко ще карам така - когато спре тогава .Не е много обнадеждаващо , но просто не знам какво да направя .
Хубава почивка ви пожелавам и се радвам че са добре децата .Радвам се и затова , че имаш работа , която ти доставя удоволствие  Simple Smile
Диди стана ми мъчно за теб .Дано се наредят нещата .Всеки има кризи в брака , знаеш.Горе главата .Съжалявам и за аборта . TiredА мацките ти са много сладки .


А , да Тан- честита количка .Да си я ползвате със здраве .
Много дълъг пост заформих .
Хубав ден .
Виж целия пост
# 536
Джил, направо не ми се говори- надявах се за миналата Коледа да сме там, сега се надявам а следващата.... ooooh!
Вили, смазва е точната дума и за мен. Tired Спим с близнаците в една спалня и понеже тавана е силно скосен, понякога имам чувството, че не ми достига въздух. Rolling Eyes Подозирам, че и нашата девойка ще ни буди почти до пълнолетие. Mr. Green
Драга, леекинко ти завиждам за Лондон  Mr. Green, това е любимия ми град. Peace Кога пътувате?
Сиси, страхотно е това, че пишеш.  bouquet Хем можеш да го правиш от вкъщи, хем е разнообразие, хем някой лев. Peace Peace
Виж целия пост
# 537
Дами, честит осми март  bouquet
Маймун на мен ми се е случвало лекар - понеже в момента има епидемия от рубеола - без да ме прегледа да ми каже от вратата - да, рубеола имаш (щото аз му казах, че имам съмнение, че имам шарка). Мисля, че сестрата щеше да им свърши повече работа. Да не мислиш, че докторката щеше нещо друго да направи освен да изпише това, което изписва в момента за грипа, който има в момента...
Джил, в майка ми ходи в "Токуда" на някакъв преглед, който те гледат отгоре до долу, дето се вика, ако искаш ще питам за още информация. Непременно трябва да я видят като хората майка ти!
Аманита, спокойно, всичко ще е наред!
Сиси, Буболиче, хи-хи-хи, и аз имам роднини в Казанлък, даже сега по празниците бяхме там.
А Моника пък няма никакво намерение да яде сама - аз се опитвам да й подам лъжицата, а тя ми вика "мама" (демек "мама да ме храни" и така).
Аз не съм махнала пръчки от решетката, искам засега, докато не се опитва да се метне от там, все още да имам едно място, където за момент може да остане "обезопасена".
За приспиване, спане и прочее не мога да дам съвет.
Виж целия пост
# 538
Честит 8-ми март!
Виж целия пост
# 539
Честит празник , дами :


Джил, и от мен един глас за Токуда, и майка ми и баща ми имаха проблеми преди година - две и там им обърнаха нужното внимание.А обзавеждане на детска е най-готиното нещо
Сиси, поздравления за публикациите, чудесно е да правиш нещо , което ти е приятно, а като носи и парички - още по-добре Peace
За апартаментите ми е ужасно познато, преди почти 4 години когато имаше много работа в строителството успяхме да си купим едно ателиенце.Чак сега е готово.И понеже мъжа ми се занимаваше с довършителните му работи, аз само ходих няколко пъти да избера в магазина и днес ме води да го видя готово- това ми е 8-мо мартенския подарък  Laughing Сега трябва вечеря да правя Party
Инкс, ние пък откакто махнахме пречката стана по-зле, вече си става и идва на моето легло, нищо не я спира.И сега обмислям направо да я прехвърля да спи в детската, само трябва ад търся преградка за против изпадане от леглото,ч е както се върти ще пада по 100 пъти всяка нощ
Прашец , колкото и да е тривилано, но само времето лекува такава загуба и то не че я намалява, но човек някак си свиква да живее с нея... Hug
Диди, и на теб прегръдка, сигурна съм , че минавате през труден период, но ще се оправите бързо!
Мила,как ме разсмя само с описанието Simple Smile А за девойката - сигурна ли си ,че точно по пълнолетие, когато започне да излиза до късно ще спиш, а?
Драга, приятно пътуване, то съм сигурна, че ще е такова, но да си пожелая!
Шора, какво става с вас, мина ли операцията?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия