Ще се възползвам. Трябва да се огледам къде има такива кутии.

Много се радвам, че вече сте добре! Но искам да попитам, дали лекарите те запознаха със страничните действия на фенобарбитала?! И дали ти обясниха, че това лекарство действа с натрупване и ако дозата не бъде прецизно преценена според кг и възрастта на детето няма да свърши нужната работа, и въпреки даването му при опасност от фибрилен гърч може да не подейства по предназначение?!! От мой личен опит и мнение на няколко невролога, при опасност от гърч по ефективно действие има диезепама, който веднага успокоява мозъчните вълни... А, и казаха ли ти че в Бг фенобарбитал не се произвежда и ако случайно намериш, то той ще бъде с изтекъл срок на годност и съхраняван не се знае как. А това също има значение!
Дано ви се размине 
Добре, че вече всичко е отминало
Аз мога да споделя от свой личен опит, че при София след долните резци избиха кътниците без никакъв проблем, като дори не ги видях на време, ами бяха излязли напълно, когато ги забелязах
Но при горните резци
3 дена бяхме с 40,4 градуса темп!!!!!
Така, че не се знае, знае ли се
Спокоен ден
.

и после следва
.
Но като започнах темата да питам, мислиш ли че 190гр пюре не са достатъчно на стомахчето на това малко дете?! И какво значи "А и все пак давам кърма, не нещо тежко за стомаха" ?!!! Кърмата не е ли храна?!!!! Някои майки отглеждат до годинката децата си само с кърма! Кърмата НЕ е вода! И мислиш ли че за 3-те или 5-те минути, в които детето суче изцоква само 30мл след като твърдиш че 220мл. е нормално количество за възрастта. Да не говорим че грамове и милилитри нямат нищо общо
Аз смятам, че изсуква поне 120-150мл
190гр пюре + 150мл. кърма не ти ли се струват множко а?! 




, друго не остана. 
Дано изкара другите зъбки без проблеми! 
Колкото можем ги пазим, другото е Божа работа! 
Сега чакам мъжо да отида до аптеката да си взема някакъв АБ-крем за мазане. Трябва да я махна обицата, ама пусто ме е шубе, че после няма да мога да я сложа. 
Ние сме още много далеч от подобни прояви.
Трудно ще ти е, но ти си желязна мацка и ще се справиш! Евала, че ще продължаваш и с кърменето. С каката и аз рано се върнах на работа и в началото не знаех къде се намирам, нямах време за нищо. Сега ще гледам повече време да си остана вкъщи, че не се знае дали ще има трето. 

Иво беше 10 кила преди седмица, та ще го почвам на Дюкан Препоръчани теми