АГ клиника Селена гр. Пловдив- 9!

  • 111 598
  • 748
# 240
Дария, в добри ръце си. Всичко ще е наред. Стискам палци и лека бременност.
Виж целия пост
# 241
Вени, мерси !
Виж целия пост
# 242
Някой знае ли дали ще има празник на бебетата тази година? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 243
Здравейте,ходя на консултации в АГ СЕЛЕНА при д-р АСЕН ДАСКАЛОВ.Разбрах,че е нов там и бих искала да разбера повече за неговата работа.Моля ако някой има впечатления да пише.Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 244
Днес ходих в клиниката за консултация с анестезиолог, правят ремонт. Всичко е шумно и прашно. Захванали са се с някакъв грандиозен ремонт. Не знам как работят.
Виж целия пост
# 245
какво ремонтират точно
добре си беше всичко
Виж целия пост
# 246
Нещо отвън по фасадата точно над входа, както и на покрива правят нещо, не можах да разгледам подробно.
Виж целия пост
# 247
Момичета някой  може ли да ми даде телефон на д-р Карагьозов,до колкото знам води раждания в Селена!
Виж целия пост
# 248
mama galka23, имаш телефонана д-р Карагьозов на ЛС.
В кабинета му служебния е 306303.
Виж целия пост
# 249
Вдигат още един етаж.Сигурно след като провеждат жк по здравната каса пациентите са се увеличили значително Simple Smile
Виж целия пост
# 250
Здравейте,ходя на консултации в АГ СЕЛЕНА при д-р АСЕН ДАСКАЛОВ.Разбрах,че е нов там и бих искала да разбера повече за неговата работа.Моля ако някой има впечатления да пише.Благодаря предварително Simple Smile

Ако имаш предвид д-р Васил Даскалов мога да ти кажа, че е страхотен професионалист и си направила добър избор, но Асен Даскалов не познавам.
Виж целия пост
# 251
Здравейте,ходя на консултации в АГ СЕЛЕНА при д-р АСЕН ДАСКАЛОВ.Разбрах,че е нов там и бих искала да разбера повече за неговата работа.Моля ако някой има впечатления да пише.Благодаря предварително Simple Smile
Аз също ходя при Даскалов, но Васил.
Първите ми впечатления са страхотни! Дано така да си останат. Имам приятелка, която двете си деца е родила с негова помощ и тя е очарована, та по нейна препоръка съм при него. Но още нямам много срещи с него, за да му дам обективна оценка.
Виж целия пост
# 252
Аз четох във в.Марица май беше че разширяват болницата и дейността си!Явно добре се развиват.В сайта им погледнах че ще има томбола за нов автомобил и може би това да замести празника,но ако има вече щяха да известят според мен.Но квото такова,важно е да работят съвестно и да имат по малко фалове че.....не си е работа.Успех на всички   bouquet
Виж целия пост
# 253
Празника ще е на 8 септември и тогава ще е томболата за автомобила.
Виж целия пост
# 254
Здравейте, аз също ще раждам в Селена.
Благодаря за инфпто за цените. От доста време са ги махнали от сайт, не знам защо.

Очакваме да разказваш след като мине събитието Praynig!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия