Бродирана красота - Гоблени 81

  • 100 258
  • 725
# 375
http://www.gobleni-magazinbg.com/product/561/-.html
Мисля ,че е това..но ако  не е  в отдела религиозни има много мотиви..
http://www.gobleni-magazinbg.com/category/43/-.html
Дано съм ти помогнала.  Peace
Виж целия пост
# 376
Ето до къде стигнах с кученцето, а вече дори и надписчето направих. Oстава ми съвсем малко и ще го покажа завършен:


Инатче, аз се сетих и за още един вариант. Рамкирайте кученцето, отделно поръчайте метално кокалче с името й (много са готини, аз съм ги виждала по зоомагазините) и го залепете за рамката  Hug
Виж целия пост
# 377
Благодаря ви за идеите момичета. Стрелец много е добро, само, че никога не съм шила на ленена панама и малко се притеснявам.
А къде мога да видя другия ушит вече гоблен на Зори?
Още се колебая кой от двата да бъде  newsm78.
Виж целия пост
# 378
Момичета,как си съхранявате гоблена,който в момента шиете?Аз моя си го държа разгърнат на бюрото,ама предполагам,че така се праши. Tired
Виж целия пост
# 379
Аз моя го държа на дивана където го шия, прибирам си го в една чанта където е за това нещо или в кутията, но и да се праши какво толкова... нали посел ще се изпере...  Peace
Виж целия пост
# 380
Какво значение има.Нали се пере после.Моят седи сгънат в кутия , при конците.Или разпънат някъде.....
Виж целия пост
# 381
И моят стои при конците и схемата - в един плик за подаръци. Разпънат не го оставям, защото шия предимно нощем в кухнята, а на същата маса се вечеря, така че няма как да стои там през цялото време

Аз си започнах подаръка от другарчето от Пролетната томбола, но сега ме сполетя работа и нямам много време за него  Sad Дано да е готов до 2-3 дни и ще ви се похваля  Simple Smile
Виж целия пост
# 382
Да,знам,че после ще се пере,ама се замислих,та затова питам. Simple Smile
Виж целия пост
# 383
Момичета да ви покажа картичките които направих на племенничката за госпожите в детската градина /като тя ги дооформи като налепи по тях разни неща/
http://my.picresize.com/8VNWIG3ABE
http://my.picresize.com/XMVM17XJW7
http://my.picresize.com/29Z9A6MLF4
http://my.picresize.com/EGVPJD3Z4X
http://my.picresize.com/M6TJ79AJ4Y
и етапче от моя "Лилав залез" http://my.picresize.com/0Z8RWCW0E9
а трябва да стане това http://www.goblenset.ro/asfintit-de-toamna-goblenuri-pi-491.html
 но newsm78 кога ще стане ? Ох снимките са малко тъмни, но немога да направя нищо.
Виж целия пост
# 384
Моя близка, си переше гоблена по няколко пъти, докато го шиеше. Не обичала да и е мръсен.

Виж целия пост
# 385
Tsetsa2, много красив става този залез. Peace

Моят гоблен си стои опънат в рамката, а нея слагам на секцията. Преди да имам рамка или сега, дребни гобленчета държа сгънати и прибирам в кутията с конците.
Виж целия пост
# 386
Джемма, благодаря. Наистина става много красив и се чудя, че с малко цветове са постигнали такова качество, но много са единичните бодове и е много ситна панамата.
Виж целия пост
# 387
Деси, благодаря ти за идеята, но вече направих името и имам довършителни 20-ина бода, пера и давам за рамка.
Виж целия пост
# 388
Момичета аз пак с проблем свалих си схемата за Молитвата, но ключа нещо се разминава  newsm78. От символите в схемата и тези които са в ключа за цветовете ми съвпадат само 2- другите въобще ги нямам, някой може ли да ми помогне- бях се заканила да тръгвам да купувам конците.  Sad  И като ги принтнах сега видях че нещо не е наред или аз някъде бъркам. В схемата имам квадрати , триъгълници и т.н. а в ключа имам единствено 2 знака Z и доларчето еднакви със схемата, другите са някакви букви j, w, t......  Praynig
Виж целия пост
# 389
Благодаря за предложенията  Hug Търся Владимировска икона, но мъничка нещо такова
е, ако не открия съм замислила едни свободни съчинения върху този дизайн  Grinning
Tsetsa2 много са красиви картичките и залеза Peace
mama-magi ,  1-ва стр., албумите с готови неща, ето го
Гоблените ми стоят сгънати в кутия, заедно с конците и схемите. Пера ги само веднъж, когато са готови. Само с първият стана беля, ама детска му работа, как съм го шила и къде съм го подмятала, че дори и след няколко пранета, долната част стои мърлява  Blush за това си остана пран и недоушит.......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия