Бродирана красота - Гоблени 81

  • 100 251
  • 725
# 435
ИнаТ, Бяло цвете, много хубави са станали гобленчетата ви.
А ето и от мен поредният етап- остават ми 2 от общо 6 листа схема:

Виж целия пост
# 436
Джемма, много си бърза. Страхотно се получава!  Hug

Инат кучето е невероятно. С вълнени конци ли е?

Бяло Цвете, кончетата ти са супер!
  bouquet
Виж целия пост
# 437
Честита Баба Марта на всички! Да сте румени, засмени и още много ушити гоблени!  smile3503
Виж целия пост
# 438
Дуданка, не е с вълнени, с ДМЦ е, просто панамата е по-едра и по схема трябваше да шия или кръстче с 2 нишки, или гобленов бод 1:1 с 4 нишки. Аз ших с 4 нишки, както беше написал производителят  Simple Smile Нали още ме беше страх от кръстчетата, а и не знаех как ще се получи и дали ще се хареса на племенницата ми /той си е за нея/.
Виж целия пост
# 439
Да се похваля с новата си придобивка. За първи път ще шия Дименшънс, надявам се ако имам проблеми да ми помагате
Виж целия пост
# 440
Да се похваля с новата си придобивка. За първи път ще шия Дименшънс, надявам се ако имам проблеми да ми помагате

Ооо, този гоблен и аз съм му "хвърлила око "  Wink
Страхотен е  Crazy
трябва и него да добавя в подписа си , но тогава няма да остане място за костенурката - тя символизира колко бавно напредвам , понеже все не намирам време да седна да шия  Embarassed
А Джемма за нула време избоцка тези прекрасни цветя  Shocked , направо шапка ти свалям   bouquet
Виж целия пост
# 441
 Embarassed Ами защото съм в къщи тази седмица и преди това бях болна една седмица, в болнични. Аи съм на частта с най-лесна схема и място, което не се шие (горе). Ще видим останалото за колко ще довърша, но както казах имам стимул да го довърша- за да започна по-бързо подаръка от томболата.

rosirai, честита придобивка, много е хубав.
Виж целия пост
# 442
Да се похваля с новата си придобивка. За първи път ще шия Дименшънс, надявам се ако имам проблеми да ми помагате

Ау... много е готин!
Да ти е честит. Аз също го харесвам... Париж ми е мечта...   Rolling Eyes
Джема, ти си метеор направо!!! ooooh! Crazy
Виж целия пост
# 443
Майка ми завърши и "Дива" -та. На живо наистина е прекрасна

Виж целия пост
# 444
И на снимката е прекрасна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 445
rosirai честита ти придобивка. Да показваш по-често етапчета, за да му се любуваме и ние на този невероятно красив гоблен.  Hug

sissak много е красива.   bouquet
Виж целия пост
# 446
Цитат на: vany6a
Бяло Цвете, конете са ти невероятни!

Цитат на: Tsetsa2
Бяло Цвете, кончетата са супер и така рамкирани с паспарту според мен е по-хубаво, защото аз подарих на приятелките си, но без паспарту,така си ги поискаха. ...

Цитат на: Джемма
ИнаТ, Бяло цвете, много хубави са станали гобленчетата ви....

Цитат на: Дуданка
Бяло Цвете, кончетата ти са супер!
  bouquet

Радвам се много,че ви харесват момичета!  Hug
Тук ,където живея, нямам сподвижници,с които дори да си коментираме гоблени.  Confused

Цитат на: sissak
Майка ми завърши и "Дива" -та. На живо наистина е прекрасна...

Честито! Красива е!
Моят мъж много я е харесал още преди време!  Laughing
Виж целия пост
# 447
Айде да изтипосама най-накрая готовото си Арабско момиче. Много си го харесвам  Grinning

Виж целия пост
# 448
Айде да изтипосама най-накрая готовото си Арабско момиче. Много си го харесвам  Grinning



Красиво и нежно е!  Hug много го харесвам! Браво Дуданка!
Виж целия пост
# 449
Дуданче   bouquet Страшно нежна и много красива...!  Heart Eyes Нали знаеш, че съм и фен....  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия