Бродирана красота - Гоблени 81

  • 100 215
  • 725
# 480

заповядай
http://www.needleartmania.com/xcart/A-CLOSE-UP-OF-THREE-HORSES-N … POINT-CANVAS.html

 Hug
Виж целия пост
# 481
galle74, разкошни слънчогледи!   bouquet

Джемма, честит рожденик на патерички! Да ти е жив, здрав и мнооого щастлив!   bouquet За тортата нямам думи - невероятна е, имаш достоен наследник  Simple Smile

Gerova, добре дошла!  Hug Много ще се радваме да видим твоите красоти   bouquet

di-ni,   поздравления! Мнооого е красив!   bouquet

silvanapei, аз ги търсих тогава, но нищо не изникна  Sad
Виж целия пост
# 482
Момичета, някоя от вас шила ли е Yoruban Beauties? Как е да се шие на черна панама?

http://www.123stitch.com/pictures/K35254.jpg
Виж целия пост
# 483
Завършеното ми бистро Tired

Виж целия пост
# 484
Аууу, Ина, уникална красота!   bouquet Колко време ти отне?
Виж целия пост
# 485
Инче, разкошен е!
Виж целия пост
# 486
Благодаря
Шия го от януари 2010 -та , но с много прекъсвания за други гоблени , съботите и неделите повечето  , иначе няма време. Не мога да засеча точно за колко ...
Виж целия пост
# 487
Браво ina, бистрото е прекрасно. Heart Eyes
Виж целия пост
# 488
Ина, страхотно е!

Поздравления!
Виж целия пост
# 489
Ина прекрасно е станало бистрото, поздравления за положения труд.

Момичета да ви попитам във Варна къде могат да ми размкират гоблен с изключение на магазина на пазара където продават Дименшънс. За да не е реклама може и на лични да ми пишете. Ще съм благодарна на помощта. Hug
Виж целия пост
# 490
ina, поздравления за Бистрото -това ми е един от любимите гоблени. Станал е стархотен   bouquet
Виж целия пост
# 491
Момичета страхотни красоти  newsm10 smile3501 newsm74 в близките дни и аз ще покажа нещо ново и нов албум в snimka.bg . Джема , Хабиб удобно ли ще е на 12.03.2011 да се срещнем в Балчик мястото ще изберете вие.
Виж целия пост
# 492
Хабиб е в София, доколкото знам чак лятото ще идва. А с мен ако искаш можеш да се срещнеш.  Hug
Виж целия пост
# 493
Кога , къде  Hug

Виж целия пост
# 494
Ина прекрасно е станало бистрото, поздравления за положения труд.

Момичета да ви попитам във Варна къде могат да ми размкират гоблен с изключение на магазина на пазара където продават Дименшънс. За да не е реклама може и на лични да ми пишете. Ще съм благодарна на помощта. Hug
Аз поне рамкирам всичко в "Ренесанс", в една от уличките срещу "Черно море"
Момичето  /Зоя/ има изключително набито око, вкус и е много отзивчива и коректна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия