Всички ФЕВРУАРКИ се молим за малкия БОБИ и нашата ЛОРИ!- 32

  • 29 711
  • 707
# 90
Не ме разбирайте погрешно-аз мисля,че съм човек, който най-добре може да ви каже,че след като си спрях кърмата с хапчета предния път се чувствах като на седмото небе от щастие. И никога не искам някоя от вас да се чувства виновна,чене кърми,защото аз една година след спирането се чувствах виновна и ревях с повод и без. А няма смисъл-дъщеря ми израстна здраво и хубаво дете само на АМ,не боледува дори и наполовина колкото хранени с кърма. Аз въобще не съм ЗА кърменето-дори не практикувам изключително кърмене,защото такива са ми вижданията-предпочитам на режим-да си го изгради от рано,не на поискване, защото аз ще откача така. Дори и сега като кърмя все ме боли-в началото при захапването,после едната гърда продължава да ме боли ужасно през цялото кърмене-все едно ми тегли буци от каналите. Sick След предния път се бях зарекла да си спра кърмата с хапчета още в родилното-ама реших пак на инат да го давам, поне да видя ще стане ли. Но твърдо бях говорила  вкъщи,че ако се запуша и само веднъж отново няма да изтърпя втори път пак. Щом някой е взел някакво решение никога не трябва да се чувства виновен за него-всяка майка прави най-доброто за детето си. Аз и сега с тези болки се чудя на тъпия си инат защо все искам да храня с кърма-ама нали ми е промит и моя мозък,че кърмата е най-естествената храна за бебето,та викам-да опитам. Въпреки,че доказах пред себе си,че деца,хранени с АМ могат да са по-здрави от кърмени и това,че кърмените деца винаги са по-здрави и т.н. не е никак вярно. Peace За мен единственото вярно е,че детето ще бъде здраво или не-зависи от родителите как се грижат за него, как го лекуват като е болно, как се развива имунната му система, не зависи от кърменето въобще.
Виж целия пост
# 91
Честито бебче на Яна   bouquet
Виж целия пост
# 92
честито на ремедиос и иана!

палчета за ад и еспиноза!

За кърмата - ами като яде кърма, няма режим, яде през 2,3 часа и все гладен.

С АМ - на 4 часа яде, може да се направи режим.

Не знам дали е така, но кърмата се усвоява много бързо, ака от нея, и постоянно търси още.

И мен се опитаха да ме стресират в родилното за кърменето, ама аз не им се дадох.
Държаха ми детето 9 часа гладно, понеже "не съм искала да кърмя". Караха ме да подпиша, че няма да кърмя, за да ми дадат хапчета. Не знам какви са тия изроди, ама малко да влеза в час, ще се разправяме с тях!
Решението беше да им искам помпа и тогава се съгласиха да дават и АМ на детето, понеже видяха, че искам да кърмя, ама не стига.
От както казах "да става каквото ще, детето ми гладно няма да стой", като че ли се успокоих и му правя 2 порции по 90 мл. на ден, дохранваме с Хип. Ами колко имам му цедя и давам, но не мога да се обвинявам, че хормоните ми не продуцират достатъчно.

Амидала, това за "увикването" и убеждението и при мен го има, че трябва да съм упорита. Ами теглих им една майна на всички, и на мъжО включително. Изцеждам и давам, и не позволявам на никой да ми казва как ако се дърпам през 2 часа щяло да има. Имаме си дискусия с доктора по въпроса.
Виж целия пост
# 93
 Hug
Виж целия пост
# 94
Здравейте мамчета,ние сме добре,наддали сме 520гр за 15 дни и цели 2 см Joyаз също се присъединявам към майките с намаляваща кърма още от болницата си цедях по 20-30мл от двете гърди на всяко хранене и до сега си продължаваме така,всеки ден пия чайчета,хапвам жито,но ефект няма Twisted Evil нали се родихме и мънички в болницата стояхме в кувиоз,после опитахме на гърдата ,но се оказа,че зърното е голямо ,а устата мъничка,чувствала съм се виновна,страдала съм ,но ще мине,както и всичко остонало  #Crazyдохранваме се с пре НАН и така,поне си ги изяжда и е спокойна-спи и то много дори и докато я мъчат коликите,но когато се къпем и сменяме памперса е такова викане,че чак се плаша Shockedние още не сме излизали навън,но и времето е мн студено NaughtyЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОДИЛИ МАЙЧЕТА,А НА ОСТАНАЛИТЕ-УСПЕХ В ТОВА ВАЖНО СЪБИТИЕ Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 95
.
Виж целия пост
# 96
Я какви сте хубавки вие и без да сте се кърмили  Hug



И здрави ! Peace
Виж целия пост
# 97
Като чета темичката над 90% от февруарки вече са родили  Laughing аз само седя и чакам .....
Виж целия пост
# 98
Като чета темичката над 90% от февруарки вече са родили  Laughing аз само седя и чакам .....

Не си сама Hug И аз съм тука, чета и ви се радвам на всички мами с вече пораснали бебоци! При мен няма никакви признаци, като че ли мога още 9 месеца да си ходя бременна  Mr. Green Днес ще ходя на запис на тонове, дано Доки ме прегледа за разкритие, че започнах да издивявам, ни тапа, ни води, ни контракции  newsm78
snejinka86,май ще се видим в родилното!  Peace
Виж целия пост
# 99
В 12:12 espinoza е станала мама на Соня - 4000 гр, 52 см.

Да е жива и здрава куклата,а мама да се възстановява бързичко
Виж целия пост
# 100
В 12:12 espinoza е станала мама на Соня - 4000 гр, 52 см.

Да е жива и здрава куклата,а мама да се възстановява бързичко


честитооооооооооооо!
Да сте много здрави и щастливи!
Виж целия пост
# 101
Момичета, мерси за подкрепата, за сега секциото ми се размина и дано всичко е наред Praynig
Дано скоро Еспиноза ни даде радостна вест Hug
Да са живи и здрави двете Амурчета родили се на 14 , да носят много любов и топлина в семействата на Ремедиус и Яна  Heart Eyes

Докато пиша и вестта дойде : да е жива и здрава Соня и мама Еспиноза, много, много щастие   bouquet
Виж целия пост
# 102
Честита мома на Еспиноза! Да е жива и здрава малката Соня Simple Smile  Hug  bouquet

Искам да ви питам нещо. Днес дойде педиатърката в нас. Само мъжа ми е неин пациент аз не съм, а и бебе още не й пациент. Та жената каза, че трябва да й заплатиме посещението, удоволствието ни струва 40 лева. Въпроса ми е дали наистина има такова нещо? Писна ми просто вече отвсякъде, за всичко да ми се искат пари. Живеем в страната на милионерите.
Виж целия пост
# 103
Честито на еспиноза.Живи и здрави и двечките с малката бонбонка
Виж целия пост
# 104
Здравейте мамита и честито на всички,които им е "олекнало", така да се каже!Сравнително нова съм във форума и бих искала да се присъединя към вас.Бременна съм за второ дете с термин 27 февруари.Каката е на 4 г и няма търпение за появата на бебчето.Като гледам как си споделяте ,съжалявам че чак сега се включвам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия