Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за създаването на консултантска фирма?
Какви са мненията за бизнеса с магазини и търговията на дребно?
Какви са мненията за сватбените агенции и детските клубове?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за създаването на консултантска фирма?
Форумът съдържа различни мнения относно създаването на консултантска фирма. Един участник твърди, че в София има пазар за всичко, стига да имате опит в маркетинга, организирането на презентации и събития. Други участници споделят своя опит, като подчертават значението на финансовата устойчивост, разделянето на личните и фирмените финанси и предизвикателствата при управлението на средствата.
-
Какви са мненията за бизнеса с магазини и търговията на дребно?
Участниците във форума изразяват различни мнения относно бизнеса с магазини и търговията на дребно. Един участник твърди, че бизнесът с магазини може да бъде печеливш само ако помещението е собственост и не се плаща наем, особено в столицата. Други участници споделят своя опит, като подчертават значението на финансовата устойчивост и разделянето на личните от фирмените финанси.
-
Какви са мненията за сватбените агенции и детските клубове?
Форумът съдържа различни мнения относно сватбените агенции и детските клубове. Участниците споделят своя опит, като подчертават значението на уникалността и качеството на услугите, както и предизвикателствата при управлението на такива бизнеси. Някои участници изразяват съмнения относно успеха на детските клубове, докато други споделят положителни примери за развитие в тази област.
-
Какви са мненията за разпределението на средства за пенсиониране и инвестиции?
-
Какво е мнението за стажовете в началото на кариерата?
мисля че няма да отговоря на това изискване по всички нормативи ,защото съм ползвала син камък и инсектициди в краен случай през годините.Но не съм си позволявала никакви химии.Понякога воайорствам в темата за Био зеленчукова градина и от там се уча.
И аз имам наблюдения над едни селски дворови обърнати на стопанства и да ти кажа, не съм убедена, че не торят яко... но все пак имат по-добра слава от големите производители.