Идеи за бизнес - 12

  • 65 304
  • 738
# 720
Здравейте,
чета ви от известно време и давате страхотни съвети  Hug Hug Hug
досега обсъждали ли сте темата за магазин, който продава неща, купени от е-бай?? Ако да , в коя тема горе долу... четох доста и не видях никъде
ако не как според вас стават нещата с осчетоводяването? в смисъл купувайки от там няма да има фактури за купена стока ... всякакви съвети ще са ми от полза Simple Smile
Виж целия пост
# 721
Здравейте,
чета ви от известно време и давате страхотни съвети  Hug Hug Hug
досега обсъждали ли сте темата за магазин, който продава неща, купени от е-бай?? Ако да , в коя тема горе долу... четох доста и не видях никъде
ако не как според вас стават нещата с осчетоводяването? в смисъл купувайки от там няма да има фактури за купена стока ... всякакви съвети ще са ми от полза Simple Smile
Е , без фактури незнам как ще стане. newsm78
Виж целия пост
# 722
Може и да имаш фактури. Но ще имаш митници.
Затов атрябва да с енамеси някой, който се е занимавал с внос. ДДС и мито + митнически агент, декларации и т.н. ...
Виж целия пост
# 723
Е, то за митниците зависи от кой ибей ще пазаруваш. Но виси въпроса с ДДС-то, защото фактурата от Пейпал плащането (ето ти го инвойса) по мой спомен няма изобщо такъв параграф, презумцията е, че продажбата на стоки е на принципа на Продавалника.
Maria27, за секънд хенд стоки ли става дума? Или за находки "ново, с етикет"? Или за такива от бизнес търговци?
Виж целия пост
# 724
Може и да имаш фактури. Но ще имаш митници.
Затов атрябва да с енамеси някой, който се е занимавал с внос. ДДС и мито + митнически агент, декларации и т.н. ...

Ето затова обичам Европейския съюз! Откакто сме вътре - всички митничари (мизерни лентяи и крадци!) са отрязани поне от този клон. Иначе попълването на митническа декларация си е направо вид изкуство! Изкуство за прибиране на пари, изсмукано от пръстите - един продукт може да бъде обявен по десет различни начина, обаче няма "правилен" - всичко е въпрос на тълкуване от съответната митническа "школа"... Абе, като чуя митничар, защо ли ми става едно гадно такова...  Twisted Evil
Виж целия пост
# 725
Кака Лара, Пейпала - ти дава документ че си платила, търговецът - фактура. А ДДС-то ще ти го вземе нашата родина, а не пейпал или продавача.

ПС Верно че с внос от Европейския съюз им режеш клона /много полезно/, но пък по-интересните неща за внасяне не са там май...
Виж целия пост
# 726
Иначе попълването на митническа декларация си е направо вид изкуство! Изкуство за прибиране на пари, изсмукано от пръстите - един продукт може да бъде обявен по десет различни начина, обаче няма "правилен" - всичко е въпрос на тълкуване от съответната митническа "школа"...

По- голяма глупост не съм чела скоро време. тарифирането на стоката става по строго определени правила, валидни за всички членове на WTO.  ( тези последните всяка година публикуват "правилата" за тарифиране и тези правила се спазват. Ако не си доволен от тарифирането - има арбитраж и лаборатории ( в 95% потвърждават тарифната позиция).

Maria27, питай счетоводителя си дали няма да стане с протокол.
Виж целия пост
# 727
Вярно е че има ред и арбитраж, но това има цена.
Освен това обикновено има и митническа агенция, която може да е добра, а може и да взема просто пари... /местен феномен/ а ако тръгнеш сам да търсиш в тарифите.. избор има... но им аи митничар...

Аз съм далеч от тези неща, сега погледнах какво може да се намери в нета и не видях разписана процедура. А има поне няколко стъпки, регистрации и т.н ако не бъркам. Това естествено кара всеки предприемач да се чувства меко казано в агресивна среда. Ако не бъркам, в темата пишат и добре запознати с процедури и изисквания хора. Ако някой от тях има време и желание да образова останалите за какво да внимават и какво най-общо ще се случи с една пратка на митницата вероятно ще е полезно за много хора.
Виж целия пост
# 728
По- голяма глупост не съм чела скоро време. тарифирането на стоката става по строго определени правила, валидни за всички членове на WTO.

И аз имах подобни заблуди... Обаче внасям два пъти едни и същи продукти - на митницата в София минават по един тарифен код, на митницата във Варна - по друг. Съответно и процентите мито са различни. Производителят един и същ, продуктът един и същ, материалите и те едни и същи. Само митническите агенции и митничарите - различни. Та при вас може и да е различно, но това което наричаш "глупост" тук си е съвсем "реалити".
Виж целия пост
# 729
В такъв случай има едно нещо което се нарича обвързваща тарифна информация. Но ако посоченото в този документ е с по-високото мито ще го плащаш навсякъде.
Не мога да коментирам случая без да знам фактите, но е възможно единия от митническите агенти да ти спестява пари, като неправилно декларира стоката. Много често самия клиент знае за това, но не го коментира.
В коментираното реалити имам над 13 години опит и продължавам да го трупам. Закона е един и същ и само от брокера зависи как ще защити интересите ти и доколко има правно основание да ги защити. Без да обиждам хората от митническите отдели на куриерите, но в общия случай са гола вода.

Арт мама, това за което говориш няма как да стане. Все едно да попиташ счетоводителя си да те научи как да осчетоводяваш нещата.
Виж целия пост
# 730
Разбира се че може Simple Smile

Написах, че ще е полезно да се опише какво включва като процедури и за какво да се внимава, а не как да го прави човек сам. Всъщност това би била много нежна и ефектнивна реклама мен ако питаш Simple Smile Иначе добрия счетоводител винаги те учи как се осчетоводява. За да знаеш какво да правиш и какво не.
Виж целия пост
# 731
Всеки случай е много специфичен. Обикновенно в България ние си мислим, че трябва да разбираме от всичко. Личното ми мнение е, че това не е възможно. Едва ли от едно обяснение ще осчетоводя някаква операция ( въпреки, че съм учила счетоводство).
Аз как бих процедирала ако не разбирам нищо в дадена област - намирам си някой които да разбира и да е готов да носи отговорност ( ще му проверя мнението и при друг специалист в същата област). Ще искам да ми даде всички възможни варианти за действие като решенията си ще ги вземам аз. Не знам защо но ние в България не сме научени да действаме така, се се опитваме да знаем от всичко- не е възможно това.
Ако специално питаш за митнически агенции- лично аз предпочитам да знам за сделката на клиента в зародиш, за да му кажа къде евентуално би имало издънка и за какво да се внимава. Ако клиента се довери, то той дава нареждане ти да фигурираш като лице за контакт и при евентуален проблем звънят на теб - ти си специалиста, ти трябва да знаеш как да решиш случая в полза на клиента. Лошото е, че не всички в бизнеса изповядват този модел.

Ще ти дам пример: имахме проблем ( действаме като търговски посредник). Можех да стопирам сделката и да възстановя парите на клиента, но знам, че материалите са му много нужни и спешни и че от този сайт мога да ги взема на най-добра цена. Е скъсах си нервите да се моля и увещавам. Не ме питай как намерих кой да прибере стоката от др край на света. Клиентът знаеше, че има проблем и ще направя всичко възможно да го реша., но не разбра, че 5 дни висях средно по 3 часа на тел
Виж целия пост
# 732
Всеки случай е много специфичен. Обикновенно в България ние си мислим...

Обикновено в България си мислят, че от една сделка трябва да си купят мерцедес...
Първата митническа агенция, към която се обърнах преди години ми оферира 3 пъти по-висока цена от обичайната. Естествено ги отрязах - после ми се обаждаха да обясняват, че "била станала грешка". След това всички следващи вносове ги правя с една и съща митническа агенция, която смятам за много коректна. Последния път обаче спедиторите ми предложиха обмитяването да стане не в София, а във Варна - с друга митническа агенция, за която дадоха препоръки. След като съм доворен от спедиторите толкова години, реших че няма да има проблеми и с митническата агенция. Обаче... изпратих им документите от предишния внос - за повечето неща предложиха същите тарифни кодове, за няколко обаче бяха различни. Разликите в митото имаше, но не бяха съществени. Това, което ме изуми беше, че на митницата са настояли "да проверят" точно моят контейнер, за което разбира се имах удоволствието да си платя. Откриха едни несъответствия - вместо 38 бр в единия кашон били 37 броя (ти да видиш, точно 1 брой липсва!), но не видяха липсата на един кашон със стока за 600 долара... Естествено ДДС и мито за липсващия кашон съм си платил, но протокол от митницата - нъц!
Виж целия пост
# 733
Всеки случай е много специфичен. Обикновенно в България ние си мислим...

Обикновено в България си мислят, че от една сделка трябва да си купят мерцедес...
Първата митническа агенция, към която се обърнах преди години ми оферира 3 пъти по-висока цена от обичайната. Естествено ги отрязах - после ми се обаждаха да обясняват, че "била станала грешка". След това всички следващи вносове ги правя с една и съща митническа агенция, която смятам за много коректна. Последния път обаче спедиторите ми предложиха обмитяването да стане не в София, а във Варна - с друга митническа агенция, за която дадоха препоръки. След като съм доворен от спедиторите толкова години, реших че няма да има проблеми и с митническата агенция. Обаче... изпратих им документите от предишния внос - за повечето неща предложиха същите тарифни кодове, за няколко обаче бяха различни. Разликите в митото имаше, но не бяха съществени. Това, което ме изуми беше, че на митницата са настояли "да проверят" точно моят контейнер, за което разбира се имах удоволствието да си платя. Откриха едни несъответствия - вместо 38 бр в единия кашон били 37 броя (ти да видиш, точно 1 брой липсва!), но не видяха липсата на един кашон със стока за 600 долара... Естествено ДДС и мито за липсващия кашон съм си платил, но протокол от митницата - нъц!
От кога един мерцедес е 250 лв?
Протокола от митница не знам каква работа би ти свършил ( ако те интересува мога да го проверя, но ще ми отнеме малко време) - освен за корекция на декларацията и възстановяване евентуално на митни сборове, ако имаш обаче претенции относно застраховката - трябва задължително да е присъствал при отварянето представител на застрахователен агент. Ако става дума за липса и не е по вина на изпращача ти е трябвал сървьор пак в момента на отварянето. Но във всички случай това се прави ако има съмнения, че нещо е нередно със стоката. В посочения от теб случай няма как да са знаели и да е имало представител там ( застраховател например), а и това струва пари.
А иначе за другото - по цял свят вносителя заплаща за проверка на контейнера си - факт, по закон е така. Иначе за проверка - контейнерите са маркирани. Ако е маркиран се проверява - прословутата оценка на риска, пак така е навсякъде по света.
При обмитяването във Варна трябва да си спестил пари откъм обезпечаването на транзита
Виж целия пост
# 734
кака Лара : от английския е-бей ми се струва по-удачно, за американския наистина е много сложно с митото,транспорта и т.н
мислех за нови с етикети неща от частни лица и пак нови от търговци, за търговците е ясно че могат да ми изпратят фактура но какво правя с частните лица? Simple Smile
и сега един малко глупав въпрос : какво е протокол?  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия