Декупаж 41-пролетна

  • 66 411
  • 732
# 120
Матиа,извинявай,картинката я поправих на предишния пост.. ..Описанието е за това..
Според мен, техниката с целуфана е за прозрачни материи..При непрозрачни..предполагам (само като идея),че може да сложиш капки от два контрастни цвята( примерно светло и тъмно зелен..) без да ги смесваш върху повърхността и с целофана да ги оформяшв красиви фигури с мраморен ефект...
Нямам идея доколко добре ще се получи, но..ако решиш, пробвай на малка повърхност първо, върху нещо не особено ценно..(примерно лист хартия..)
Аз дори си мисля,че бих добавила и малко С200 към капките..за всеки случай..


Виж целия пост
# 121
най-долу на страницата е обяснението на Дадуся

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=557622.msg17797607#msg17797607
Виж целия пост
# 122
най-долу на страницата е обяснението на Дадуся

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=557622.msg17797607#msg17797607
Ами аз имам само 1 бурканче и си мисля,че не ми е двуфазно краклето.Всъщност нямам стъпка 1 и стъпка 2 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 123
Привет на всички  Hug
Бони много стилен е станал Климт  smile3501 и кутийката е много нежна   Heart Eyes
мими79 много свежи комплекти,а кратунката е супер   bouquet това ми е една от любимите салфетки  Simple Smile
Крис бутилката и чинията са прекрасни   bouquet
bushkata оригинална идея и много добро изпълнение   bouquet
Синева еееееее лалетата са върха  smile3501 хайде идвай на среща в неделя да се видим  Grinning дано не ми се случи нещо извънредно.....решила съм да ходя
Титинка чудесни неща си направила  Hug твоите принцески са ми фаворит  Simple Smile
Свраче много интересен буркан и съчетание на материали  Heart Eyes
дбалинова бебешките шампански  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes а петела е супер

Много се радвам момичета ,че ви харесаха момините сълзи  Hug Еми салфетката ми е от приятелка от Пловдив.Имам я още от преди Нова година,но се ми свидеше да я накълцам ,толкова е нежна.........на шишенцата съм сложила половината салфетка, така че имам за още нещо да направя  Simple Smile
И аз правих свещник от гипс,но още го разкрасявам,ако стане за пред хора ще показвам  Wink
Лека вечер  Hug
Виж целия пост
# 124
Момичета нека се придържаме към правилатаМираж отдели много време за да оформи нова тема за материали ,техники и пр.Нека тези неща да ги разискваме там.Така ще е по -лесно на всички когато става дума за качествата и свойствата на дадено кракле.За това и я направихме тази тема.
Тема: Декупажна библиотека, материaли, техники и инструменти
Виж целия пост
# 125
Момичета нека се придържаме към правилатаМираж отдели много време за да оформи нова тема за материали ,техники и пр.Нека тези неща да ги разискваме там.Така ще е по -лесно на всички когато става дума за качествата и свойствата на дадено кракле.За това и я направихме тази тема.
Тема: Декупажна библиотека, материaли, техники и инструменти
Темата,която сте постнали съм я чела и повярвайте ми ако бях намерила отговора не бих досадила тук!Съжалявам,че сега започвам и искам да се науча...
Извинявам се за неудобството,което явно съм причинила!
Виж целия пост
# 126
Матиа, Hug няма за какво да се извиняваш. Виванова се опитва да ни каже , такива въпроси да задаваме в другата тема..За да  са систематизирани отговорите им на едно място...и да са полези за следващите, които ще ги зададат..
Виж целия пост
# 127
Натуся сайта се отваря без проблем,но може би трябва регистрация
бонисофиа много нежна кутийка,много ми хареса,а декора винаги ти е изключителен  Peace
Виж целия пост
# 128
Момичета техниката с найлон става и с акрилни бои но не трябва да са изсъхнали,леко мокри,хубаво е да се сложи забавител за акрил - така пишат нашите учителки рускините .Това което ви показвам не е прозрачно а е ламаринено - страничен капак на компютър

http://media.snimka.bg/3253/012760829.jpg?r=0

Вътре в найлона се слага нещо меко за оформяне на фигурката от сгъването на найлона .
Свраче бурканчето е много идейно,особено с тези кафеени зърна по него
Бонисофия кутията е страхотна
Рали поздравления за търпението при доминовите фигурки,много е красиво
Ако някой пропускам - не е нарочно.Страхотни сте момичета   bouquet
Виж целия пост
# 129
Момичета, кога успяхте да изпишите 9 стр? Shocked Simple Smile
Синева страхотни творби!!!! фонът на комплекта е чудесен и оригинален!!! и този зелен цвят много е пролетен и хубав!!!!  bouquet
титинка всички работи ми харесват!!!камък с зебра е прелест!!!!  bouquet
дбалинова бутилка с петел е много жизнерадостна, а шампанското е много нежно,браво!!!  bouquet
сврачето страхотно напукване с С- 200!!! а на буркана с негърка елда ли е залепена? Wink
МИМ АР най- страхотни фонове, направени с найлонови творби, според мен са на aguilaralina...ето тук можеш да видиш как се правят
http://decoupage-in.ru/forum/viewtopic.php?f=3&t=7&start=120
бонисофия много хубава кутийка!!!  bouquet

малко моите работи...

http://i004.radikal.ru/1102/7c/6e534f715311.jpg
http://s001.radikal.ru/i195/1102/e2/baffff49a03c.jpg
http://i027.radikal.ru/1102/3b/8aa1a0d4debf.jpg
http://s016.radikal.ru/i334/1102/0a/36d76b459aad.jpg
http://s60.radikal.ru/i170/1102/0e/c0b565f31997.jpg
http://s004.radikal.ru/i207/1102/a1/fe6df4da563b.jpg
Виж целия пост
# 130
Елда,Дадуся!Разконсперира я безпогрешно WinkДобре че е декупажа,че да резбера що е то елда..  Laughing тъмно-кафевия "насип" е кафе,но можеше по-интересно да го положа.
п.п.
Изобщо не бях видяла полезната тема на Мираж за декупажните материали.Благодарско Hug
Виж целия пост
# 131
Дадуска,прекрасни са ..   bouquet
Много ми харесват кутиите ти...(както и всичко, което правиш)
Виж целия пост
# 132
Дадуся  неповторима си в мраморирането на чиниите.Влюбена съм в твоите чинии,тази е прекрасна .А кутиите са невероятно красиви!

Ето нещичко от мен

http://genovevag.snimka.bg/arts/dekupaj-2011.570590.22515376

Виж целия пост
# 133
Matia в другата тема отговарям за краклето и за найлона също мила.Ако пишем всичко тук другата тема ще се обезмисли,а тук се натрупва много информация и е трудно после за откриване
дадусинка ти пък си богинята на мраморирането,както aguilaralina на найлона   bouquet
Гени амфорите са прекрасни и много жарки,ще им отива и в гръцко-топката е в теб   Wink
Вал салфетката с момините сълзи и аз я имам от въпросната приятелка ама продължавам да си я стискам,а ти прекрасно си я реализирала.И да вземеш да присъстваш в неделя вече,много отсъствия ти се натрупаха  Naughty
Виж целия пост
# 134
                Дадус,страхотна чиния - майсторка си на мраморните ефекти.Кутийките са прелестни и оргинални!Разбира се както и всичките ти произведения много добре изпълнени и с прекрасни идеи.
                Геновевче,делвичката е......слънчева и топла африканска прелест.Много ми харесва и да питам - от къде ги купуваш  тези делвички и моля те тази я пази - да не я строшиш,че още ме е яд за другите ти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия