Декупаж 41-пролетна

  • 66 412
  • 732
# 240
Mik58 - не ти се отваря линка защото не си копирала пълния адрес  така вече е добре.
Интересни хрумвания имаш.Гледам, че  се справяш и с краклето.Продължавай , и ще видиш че всяко следващо ще е все по -хубаво.
Цанка-поставката е идеална.Много тематична и подходяща за идващите празници.Ефремов и аз го харесвам а с това яйчено кракле си му придала допълнителен корлорит.
Виж целия пост
# 241
Момичета,някой пробвал ли е да направи декупаж на чифт стари обувки,какви лакове и бои са одачни да се използват.Някакви идеи.
Виж целия пост
# 242
Цанка,паната са.. newsm74..В любимата ми гама..Прекрасни са просто. Поставката също ми хареса.адвам се,че се появи отново..Отдавна не бях виждала твоите неща.
Mik58,добре дошла  Hug - толкова много неща..все хубави..  bouquet Прави ми впечатление,че новите попълнения идват научени вече.. Simple Smile
mirenamell ,не съм,но..впредвид материала, от който са..предполагам,че декупажно лепило за текстил ще свърши работа..
Виж целия пост
# 243
Момичета много ми се идваше на срещата за да се запознаем и обменим идеи и техники,но съм на сватба и то дневна.Ако беше вечерна можеше да отскоча за малко.Надявам се скоро да се видим.Отново страхотни неща сте показали,много ми харесаха картините на Ефремов и как си ги довършила с черупките.  bouquet
Виж целия пост
# 244
виждам аз в новините,хубав снеговалеж си имате,а тук на черноморието само студ и вятър
титинка и аз замъкнах моето дете на Бургаската среща,но пък му беше моооого интересно
момичета чудни неща сте сътворили,няма да мога да ви коментирам всички,хубави почивни дни и най-важното забравих Честит Празник на Всички,обичайте се  bg
Виж целия пост
# 245
Честит празник момичетата   bouquet

Бони много успехи ти пожелавам  Hug блога е оформен прекрасно БРАВО
Дадуся радвам се много за теб   bouquet дъската е прелест,а пукнатините са невероятни  smile3501
Виванова паното и комплекта са станали чудесни,нооооо вазата е супер  Heart Eyes  bouquet
Мик 58 добре дошла  Hug прекрасен албум .......много се радвам ,че вече си сред нас   bouquet
Цани ....Ефремом е великолепен  smile3501 ,БРАВО и на племенницата   bouquet
На всички,които съм пропуснала   bouquet......доста странички съм пропуснала

от мен ваза с релеф от гипсова паста и структорна паста
http://valkata77.snimka.bg/arts/valentina.516429.22607235.big
http://valkata77.snimka.bg/arts/valentina.516429.22607222.big

и керемида по картина на любимия ми Lee Bogle

http://valkata77.snimka.bg/arts/valentina.516429.22607213.big
http://valkata77.snimka.bg/arts/valentina.516429.22607208.big тук вече опакована

http://valkata77.snimka.bg/arts/valentina.516429.0.big

Лека вечер  Hug
Пловдив приятна и ползотворна среща....чакаме снимки
Виж целия пост
# 246
Вал,прекрасна ваза...Каква й е основата-керамична ли е?
Керемидата е със страхотна картинка...Много красива..Имаш си свой почерк, който трудно може да се сбърка..  bouquet
Виж целия пост
# 247
Здравейте пчелички!  bouquet
val1977 - Както винаги - Прекрасни творби! Heart Eyes Индианската керемида е просто разкош. От къде се взимаха тези керемидки?
canka_atn-  Ефремов винаги ми е взeмал очите!   bouquet Паната са станали ВЪРХА, най- много ме впечатли рамката, идеално продължение на картината! Heart Eyes
Mik58-  Добре дошла и тук! Heart Eyes Красивите ти бутилки са твоя отличителна марка!
виванова- Много нежно комплектче а вазата ми е фаворита!  bouquet
bonnysofia- Красиво става с тази техника, много ми харесва!
dadusq Честито!  bouquet Ти си си майстор!
Една хрумка от мен:
http://esteia.snimka.bg/hobby/hobby1.567965.22608465
http://esteia.snimka.bg/hobby/hobby1.567965.22608467
Виж целия пост
# 248
Здравейте, скъпи момичета! Как сте в тази люта зима?  Laughing
Цанка, браво, чудесна е поставката за прибори - много пролетна и великденска! И паната са много хубави. Аз така и не съм се пробвала с яйчено кракле, търпението не ми достига  Laughing
Валка, много ми харесва керемидата!!!!!!
А пък лилавата бутилка на Синева ... прекрасни цветове и много хубаво се е получило.
От мен - чиния "Милениум". Много ми харесва техниката с обгарянето на салфетки и сега съм на тази вълна  Grinning
http://farm6.static.flickr.com/5091/5494067142_823d84188e.jpg

Очакваме снимки от срещата в Пловдив!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 249
Момичета, идеята на Бонисофия е чудесна за сайтчето   bouquet  bouquet  bouquet
Искате ли и аз да ви направя, в което всички заедно да слагате красотите си и да ги продавате?
Виж целия пост
# 250
Момичета, идеята на Бонисофия е чудесна за сайтчето   bouquet  bouquet  bouquet
Искате ли и аз да ви направя, в което всички заедно да слагате красотите си и да ги продавате?
рускините имат такъв сайт за продажби
Виж целия пост
# 251
Здравейте мили дами.Как ви се отразяват студените почивни дни?Аз съм го ударила на декупиране .
Вал- вазата е хубава но , керемидата е направо убииствена , и с тази красива и много подходяща опаковка се  е получил страхотен подарък.  bouquet
Синева-много нежна хрумка , панделката е оригинална , от какво е направена. newsm78  bouquet
Бонисофия- изглежда с теб сме на една вълна , и аз много се запалих по тази техника - с обгорените хартиики.Чинията е страхотна но , снимката е много малка и не се вижда много добре.[Hug.
Титинка аз съм изцяло за такъв сайт.Да кажат и другите момичета какво мислят. Heart Eyes
За сега хубав ден от мен и весела срещичка  на Пловдив.  love001
Виж целия пост
# 252
ще направя сигурно такова сайтче, не мога да кажа за колко време ще успея, че съм с 2 дечица, свободното ми време е когато каката е на градина, а беба спи. Хубаво ще е и някой от вас да ми помогне като например да измислим  каква информация да сложим на  другите странички, ще трябва да направя хедъра(иска ми се да е със снимкина някой от вашите творби), а ще ми е много трудно да подбера newsm78 .....
Виж целия пост
# 253
             Титинка,добра идея,но....аз съм  Embarassed....с нищо не мога да помогна при изработването на такова сайтче.Ако имаш идея как мога да ти помогна пиши с удоволствие ще помагам,но....сама едва ли ще знам какво да правя! Embarassed
             В другата тема ти писах за принтираната картинка и дано съм успяла да помогна!
             Дадус,ЧЕСТИТО!Ти си ни майсторка отличничка и гордост на групата!
             Бони,чинията е чудесна,но наистина много малка снимка и трудно се вижда.
             Вал, и вазата и керемидката са супер,а опаковката на керемидата е уникална! Peace
             Синева - ти винаги ни изненадваш с прекрасни и оргинални хрумки!
             Виванова,комплекта е перфектен и чакам новите ти осмомартенски чудеса!
             Цанка,оргинални и плрекрасни пана!
             Мик,добре дошла!
             Дано не пропускам някой,но съм с адско главоболие.До сега подсмърчах,сега и глава ме боли  ooooh!.....защо ли? Wink За това пропуснах пловдивската среща,май и утре ще пропусна срещата на софийското КГБ  Thinking
             Пловдив,весела среща и чакаме снимкииии!
             Лек и спокоен творчески ден,момичета вълшебнички!  bouquet
       
Виж целия пост
# 254
а бе мисля, че ще трябва някой да систематизира някаква информацийка за декупжа- това да е едната страничка, да има една страничка например За нас- да се измисли какво да напишем за нас, да е интересно и весело оформено, в друга страничка може да слагаме конкурсите и победителите , друго, друго, които се сети да пише  Wink

От къде си купувате поставките и има ли по големи от тези които слагате на чиниите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия