Тема пишем за година, МАРТЕНЧЕТО лудува за трима (12)

  • 73 960
  • 704
# 300
Здравейте ,майчета и бебоци !!!
ЧРД на бебоците , които пак изтървах !!! Да са живи и здрави ,много умни и усмихнати и много да радват мама и тати !!!
Иле, ние днес сложихме обичките  Laughing Laughing Laughing Поплака си малко , но бързо забрави лошия батко  Wink А за косата и нашата Габи 2 пъти сме я подстригвали 1-ви  намер , а сега е с разкошна коса .А беше абсолютно със същия перчем като Дарка  Mr. Green
Днес не ми е ден мами ,имаше пак дата за изпита на които така и не съм се явявала ,и днес натокана 2 часа по-рано , че да се вредя за място в залата и точно преди да влезе доцента се оказва, че съм забравила студ.книжка  ooooh! #Cussing out питам гл.ас дали доцента ще ме допусне , а тои само ми вика "нали го знаеш ?" . Е, примирих се и си тръгнах ,а 15 мин.по-късно ми звъни едната колежка да ме успокои, че дал най-гадните теми и цялата зала се опразнила Laughing Голям коцус , но е било за добро  Crazy
До сега бяхме на вън ......не иска в количката , а само да щъка и да се пързаля на пързалката. Laughing
Не знам дали споменах тук , но сме с 10 зъбчета и още напират Mr. Green Правихме изследвания- задължителните и са добри .
Да ви се похваля ,че съм станала 45.5 кг. и започнах спокойно да си влизам в предишните дрехи.Това не знам как е станало, но последно се теглих миналия месец(на един и същ кантар) и си бях 51 кг. Дори корема ми почти се прибра ...хммм ще да е от физическото на което ходя всяка седмица  hahaha Joy Joy Joy Стига съм ви занимавала с  моите вълнения  Hug
Кармен сега разбрах за колажа  ooooh! дали е късно да ти пратя снимка ? Да взема да пратя , че ако стане ...стане , ако не здраве да е ! Hug
И в чата в скайп не съм влизала сумати време , но гледаме всяка свободна минута да сме вън  Grinning
lapirova Hug никакво падане вече  Peace
Бони мамче  Hug Hug Hug
Не съм виждала постове скоро на мама Да , фениксчето и Мамма  newsm78 Някои има ли инфо ,как са ?
Виж целия пост
# 301
Здравейте мацки!
Честит рожден ден на Макси на Пухинка!Да е жив и здрав и много да слуша и радва мама и тате!
Ние сме добре ходим на дълги разходки тия дни и се радваме на слънцето.Йоанка вече много хубаво и стабилно ходи,опитва се да бяга и ако не сме на разходка максимално се възползваме от слънцето и сме по двора и играе с цветята,с кучето и т.н.
Лека вечер на всички
Виж целия пост
# 302
Пращайте снимки, не е късно. Който изпрати, ще бъде включен Simple Smile
Виж целия пост
# 303
Здравейте и от нас с Жорко,който вече спи /да не повярваш/!
 Честит рожден ден на Макси на Пухинка!
Виж целия пост
# 304
Честит празник от вчера на Симонка на Тинчето и днес на Георги и Ния.Нека бъдат живи и здрави, да растат весели,умни и добри деца и правят много щастливи мама и тати!
Виж целия пост
# 305
честит рожден ден на всички дечица които съм пропуснала досега,нека растат здрави и щастливи. newsm59 nbirthday newsm38  bigdance2 Tada

имам едно питане,ако може някой да ми каже нещо ефикасно за зъбки,защото от 4,5 дни сме направо ужас.много е неспокоен и се принуждавам да му давам вечер нурофен,а не ми се иска много.знам единствено за тези хомеопатичните дентокинд,но ми казаха че не действали кой знае колко.....благодаря ви ако има кой да се отзове по-скоро Hug Hug Hug

съжалявам че не пиша често,ще се реванширам когато мога Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 306
здравейте мами и вече пораснали бебоци, най-после и ние успяхме да се появим
първо искам да честитя на всички, които са празнували РД и сме ги пропуснали и да ги помолим за извинение че не успяхме по-рано, но ходихме на гости при майка ми и от там не съм влизала
после да почерпим, ДНЕС СТАВАМЕ НА 1 ГОДИНКА, КРАЙ ВЕЧЕ С МЕСЕЧИНКИТЕ!!!
а сега ставам че коконата се събуди  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 307
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМА НА МИМЕТО78,ПЛАМЕН НА ТИТИТО И SPECIAL  НА АНИТО НА ЦВЕТИ!
ПОЖЕЛАВАМ ИМ ДА БЪДАТ МНОГО ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!
Виж целия пост
# 308
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ

ЕТО ПОСЛЕДНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ОБЩИЯ РОЖДЕН ДЕН

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=557531.new#new
Виж целия пост
# 309
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  МИ6О НА ВИЛИ!ПОЖЕЛАВАМ МУ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И ЕДНО ПРЕКРАСНО ДЕТСТВО!
Виж целия пост
# 310
Здравейте. Честито на рождениците.  newsm38
Виж целия пост
# 311
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА

САМО НАПОМНЯМ ЧЕ ДНЕС Е 2 АПРИЛ

ДЕНЯТ НА ПАРТИТО НА МАРТЕНЧЕТА 2010

ОЧАКВАМЕ ВИ В 15:30 НА УРЕЧЕНОТО МЯСТО Joy Joy Joy


 newsm44 newsm68  bigdance2  ura  Hands Clap smile3510 ukliam1 baloni happy bd hbday bdbaloni baloni

Виж целия пост
# 312
Всички ли сте във ФБ и скайп, тук съвсем опустя Laughing

Да се отчета за общия РД - мина много добре. Радвам се, че видях на живо някои от майките и мартенчетата, които не бях виждала. Едногодишните са страхотни, слънчица  Heart Eyes Яд ме е, че си забравих апарата. Ако някоя е щракнала моят Валери, ще съм благодарна, ако ми парти снимката на martinasavcheva@abv.bg  Hug Ели, благодаря още веднъж за организацията, а за тортата просто нямам думи Peace
Виж целия пост
# 313
Привет и от мен Simple Smile

Аз също искам да благодаря на Ели за организацията!   bouquet  Партито беше страхотно и се надявам отново да се съберем Simple Smile 

Поздрави!
Виж целия пост
# 314
забравих - Кармен, мерси за колажа, много ми хареса  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия