ЧРД на бебоците , които пак изтървах !!! Да са живи и здрави ,много умни и усмихнати и много да радват мама и тати !!!
Иле, ние днес сложихме обичките
А за косата и нашата Габи 2 пъти сме я подстригвали 1-ви намер , а сега е с разкошна коса .А беше абсолютно със същия перчем като Дарка Днес не ми е ден мами ,имаше пак дата за изпита на които така и не съм се явявала ,и днес натокана 2 часа по-рано , че да се вредя за място в залата и точно преди да влезе доцента се оказва, че съм забравила студ.книжка
питам гл.ас дали доцента ще ме допусне , а тои само ми вика "нали го знаеш ?" . Е, примирих се и си тръгнах ,а 15 мин.по-късно ми звъни едната колежка да ме успокои, че дал най-гадните теми и цялата зала се опразнила 
До сега бяхме на вън ......не иска в количката , а само да щъка и да се пързаля на пързалката.
Не знам дали споменах тук , но сме с 10 зъбчета и още напират
Да ви се похваля ,че съм станала 45.5 кг. и започнах спокойно да си влизам в предишните дрехи.Това не знам как е станало, но последно се теглих миналия месец(на един и същ кантар) и си бях 51 кг. Дори корема ми почти се прибра ...хммм ще да е от физическото на което ходя всяка седмица
Стига съм ви занимавала с моите вълнения 
Кармен сега разбрах за колажа
дали е късно да ти пратя снимка ? Да взема да пратя , че ако стане ...стане , ако не здраве да е ! 
И в чата в скайп не съм влизала сумати време , но гледаме всяка свободна минута да сме вън

lapirova
никакво падане вече 
Бони мамче
Не съм виждала постове скоро на мама Да , фениксчето и Мамма
Някои има ли инфо ,как са ?


Яд ме е, че си забравих апарата. Ако някоя е щракнала моят Валери, ще съм благодарна, ако ми парти снимката на
Партито беше страхотно и се надявам отново да се съберем