, пиши по-често
! И аз пожелавам бързо оздравяване на болните дечица!
, пиши по-често
! 



иначе поне се радвам че не съм на легло(поне засега не се налага и дано не се)
)
С две братчета с такава разлика, ще ти е много весело, Евчето може да потвърди 
А колажа на Карменче някой снимал ли го е? Много искам да го видя 

изненада ме с това за есберитоска. Аз даже в момента давам, защото Валери е след ваксина и малко след това Никола се разболя. Вчера го купих, в листовката пише, че става и за кърмачета, разбира се може да е стара партида, трябва да проуча. мерси за инфото 
нямам опит със залъгалките, но те всъщност залъгват бебето, че суче от гърда. Като я махнеш, е много вероятно да си се върне към първоизточника 

сега на кой да вярвам като никой не ми дава сигурно обяснение.сменихме АБ естествено и капките за нос...да видим сега какво ще е положението но се надявам най-после да се оправим че ми омръзна.сега в това положение ще има ли някакъв добър ефект ако му давам от това за което пишете за есберитокса или след като сме на АБ вече няма смисъл....
Изкарахме си супер:)
за всички и много целувки от нас:))


Препоръчани теми