
Ахони, радвам се че Вики е добре, а колкото до хремата миналия месец нас ни държа около 2 седмици след като мина гърлото. Дано да мине бързо, че е много неприятно.

за всички:))) 
Много се измъчи милото,а и аз по край него съм се зомбирала.....
.
Никола примерно до сега ми вечеря супа, често без хляб. Проблемът при него е, че като не яде в детската, наваксва вечер и направо лошо ми става като го видя какво количество изяжда
)! да са живи и здрави!
Иначе мислех, че е по-стандартна комбинацията с кисело мляко и щях да му дам такава. Има ли някакви проблеми с усвояването на желязо когато е с кисело мляко?
Иначе мислех, че е по-стандартна комбинацията с кисело мляко и щях да му дам такава. Има ли някакви проблеми с усвояването на желязо когато е с кисело мляко? Препоръчани теми