За Секс е време

  • 17 051
  • 111
# 90
Позанемарили сте темата ми се струва..... Wink
Дай да я пораздвижа малко...

Алкохолът уврежда повече мозъка на жените

http://www.dariknews.bg/view_article.php?article_id=749398

Може пък заради този факт да сте позабравили за кво е темата  Mr. Green...или ето това...

Секс - много, на едно място и както пожелаеш

http://www.bnews.bg/article-31963

Сигурно заради това ви няма...май се редите на опашка някъде.... Laughing

Летните страсти повишиха продажбите на презервативи

http://www.bnews.bg/article-32005

Но на мен не ми се вярва....повече съм склонен да повярвам ей на това....

Жените предпочитат видеоигрите пред секса

http://www.dariknews.bg/view_article.php?article_id=749764

Играете си игричките и не ви остава време за секс...те затова и нямате време да пишете!!!!! Peace
Виж целия пост
# 91
Това с отиването в другата стая става като имате едно дете (Вили, Танче, Роси Wink). Ама като имаме и един почти пубер у нас, трудна работа се получава.
Сега за ваканцията няколко уикенда поред беше у баба си, малеййй  Laughing То с едно хлапе, и то бебе, направо си е като без деца бре  Laughing Това вечер, това следобед, това баня, кухня .... като младоженци  Laughing
Виж целия пост
# 92
Е,някои правят и телефонен такъв или виртуален такъв,нищо че било като :Да ближеш захар през стъкло.  Grinning
развесели ме  Joy
Виж целия пост
# 93
Това вечер, това следобед, това баня, кухня ....
Бърди,  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 94
Това с отиването в другата стая става като имате едно дете (Вили, Танче, Роси Wink). Ама като имаме и един почти пубер у нас, трудна работа се получава.
Сега за ваканцията няколко уикенда поред беше у баба си, малеййй  Laughing То с едно хлапе, и то бебе, направо си е като без деца бре  Laughing Това вечер, това следобед, това баня, кухня .... като младоженци  Laughing
Права си- с едно дете,което и спи и следобеда  по 2 4аса и по 12 4аса ве4ерта, си е като без дете Heart Eyes
Виж целия пост
# 95
Майчице, какви признания!

Очаквам тема "Покажете си/опишете си...." (кхм кхм) Whistling

Аз очаквам вече и клипчета от домашното порно да видя.....    Joy
Виж целия пост
# 96
Стой ся до майстора и точи лиги  Mr. Green Има и други методи бре,възползвайте се от някой...
Аз така  спървото реших малко да попредизвикам вече нещата,че ми беше писнало ма нъцки,само тапата падна и чак след 3 седмици доживях да родя Simple Smile
Танятис ( уф,ма много ти сложен ника )това с цезаровото хич не е гаранция.Не исках да подуша секс 3,4 месеца,все едно ми беше за първи път,може и от форцепса да е било пък,знам ли...
Виж целия пост
# 97
Възползвам се от някои неща, все пак е французин човека, ама пак ми се иска и така кто че ли се дразня повече. Ама то пак като се стягам и сещате се, после се чувствам изморена и някак дакато се възстановя ми е едно такова хем възбудено хем изморено. Ама не точно като след страстен секс, но пак подобно. Ох не мисля, че го обяснявам добре...  ooooh!
Виж целия пост
# 98
ASIA, ти нали си вече в 9 месец, какво толкова се пазите.  Laughing И да тръгне бебето все тая.
Виж целия пост
# 99
Кво стааа тук?  Mr. Green Подкокоросвате ли сЪ? Laughing Беее секса като бременна не е като без корем.. колкото и да си възбуден и да ти се иска винаги има едно пристискване... но не пречи да олабиш де A.S.I.А. Peace
Виж целия пост
# 100
Това вечер, това следобед, това баня, кухня ....
Бърди,  hahaha hahaha hahaha
Баня кухня има ли врата - златно място е.
 Peace
Виж целия пост
# 101
Естествено ,че се променя секса ,след акто се появи малкия човек. Понякога адски се изнервям с това да чакам да заспи,обикновено мъжа ми заспива пръв  Crossing Arms /после защо хората си хващат любовници/
Виж целия пост
# 102
......Понякога адски се изнервям с това да чакам да заспи,обикновено мъжа ми заспива пръв  Crossing Arms /после защо хората си хващат любовници/
Прозвуча ми като оправдание за вече намереният любовник Joy Joy
Виж целия пост
# 103
......Понякога адски се изнервям с това да чакам да заспи,обикновено мъжа ми заспива пръв  Crossing Arms /после защо хората си хващат любовници/
Прозвуча ми като оправдание за вече намереният любовник Joy Joy
Joy Мммм,не
Виж целия пост
# 104
......Понякога адски се изнервям с това да чакам да заспи,обикновено мъжа ми заспива пръв  Crossing Arms /после защо хората си хващат любовници/
Прозвуча ми като оправдание за вече намереният любовник Joy Joy
Joy Мммм,не
Айде,айде.Така ще кажеш ти Mr. Green
Мале Ася какви работи ти се въртят на теб из главата по сред нощите Joy мръсТница такваз Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия