За Секс е време

  • 17 051
  • 111
# 15
Който иска и има желание - намира начин.
Виж целия пост
# 16
Много е лесно. Още от раждането на децата ги възпитаваш, че всеки си има своя територия и всое време.
Децата на вратата не са ни тропали - знаят, че щом е заключена, не е редно да настояват. Както и аз не настоявам да ги притеснявам, когато се заключат.
И не приемам спането в една стая с децата или пък в едно легло, ако не са болни или нещо друго.
Виж целия пост
# 17
Миши ама само законната половинка ли визираш?  Mr. Green
Виж целия пост
# 18
Е,някои правят и телефонен такъв или виртуален такъв,нищо че било като :Да ближеш захар през стъкло.  Grinning
Телефонния е тъпа работа.
Виж целия пост
# 19
Е,някои правят и телефонен такъв или виртуален такъв,нищо че било като :Да ближеш захар през стъкло.  Grinning
Телефонния е тъпа работа.

Да, а струва и кинти  Mr. Green виртуалния по бива
Виж целия пост
# 20
Е,някои правят и телефонен такъв или виртуален такъв,нищо че било като :Да ближеш захар през стъкло.  Grinning
Телефонния е тъпа работа.
Да, а струва и кинти  Mr. Green виртуалния по бива
Дотам не съм стигнала,а и не изгарям от желание.
Виж целия пост
# 21
Сутрин рано. Peace
Виж целия пост
# 22
Та така секса/табу/ беше в събота,къпането -в неделя.

О, секса си го правете когато искате, просто в този форум сексуалните теми се пускат в петък.  Mr. Green
Виж целия пост
# 23
Миши ама само законната половинка ли визираш?  Mr. Green

Ми щом ще има тропащи деца пред спалнята.....вероятно визира само семейното ложе.
Ама идеята ти освежава полето за изява Mr. Green
Виж целия пост
# 24
Цитат
Миши ама само законната половинка ли визираш?


Ама хич даже не визирам само  законната половинка.Все пак на някои хора партньорите/законни/ са на работа в чужбина и не са убедителни,че не правят секс примерно/визирам всичките му форми/
Има хора ,които си канят други партньори,а децата са в съседната стая.
Та който както възприема темата и с какъвто партньор я възприема.Тук дори визирам дали се абстрахираме от шумовете около нас,когато имаме деца/евентуален детски плач,снованане до тоалетната за пиш и т.н/
Виж целия пост
# 25
Та така секса/табу/ беше в събота,къпането -в неделя.

просто в този форум сексуалните теми се пускат в петък.  Mr. Green

традициите не са това,което бяха Simple Smile
Виж целия пост
# 26
Цитат
Миши ама само законната половинка ли визираш?


Ама хич даже не визирам само  законната половинка.Все пак на някои хора партньорите/законни/ са на работа в чужбина и не са убедителни,че не правят секс примерно/визирам всичките му форми/
Има хора ,които си канят други партньори,а децата са в съседната стая.
Та който както възприема темата и с какъвто партньор я възприема.Тук дори визирам дали се абстрахираме от шумовете около нас,когато имаме деца/евентуален детски плач,снованане до тоалетната за пиш и т.н/

всеки си има модус операнди, аз колко съм се молил малкия обесник да заспи преди мама си....  #Cussing out
Виж целия пост
# 27
Цитат
всеки си има модус операнди, аз колко съм се молил малкия обесник да заспи преди мама си..
Много ти благодаря за мнението!Ето,вече имаме и мъжката гледна точка,което е похвално и приветствам Peace
Все пак не всички мъже искат да гледат порно и да си мислят,че правят секс.
Виж целия пост
# 28
Цитат
всеки си има модус операнди, аз колко съм се молил малкия обесник да заспи преди мама си..
Много ти благодаря за мнението!Ето,вече имаме и мъжката гледна точка,което е похвално и приветствам Peace
Все пак не всички мъже искат да гледат порно и да си мислят,че правят секс.

E, като можеш да си го правиш, защо само да гледаш  Mr. Green
Виж целия пост
# 29
Ами ние се кротнахме, откакто се роди малката, защото все още спим на една ръка разстояние. LaughingИ тя е от труднозаспиващите зверчета /на 3 годинки е/.Не се бяхме виждали с баща й 12 дни и е нормално да търсим близост и да се гушкаме.Та лягаме, но ние сме на гости на моята майка, а там спим на детските ни легла, които са малки и са-за двама ни по едно.На едно е абсурд да се съберем и да спим спокойно.Та преди да легна, му се нахвърлих поне да го гушна малко, но малкото все още не е заспало и взе да плаче, че това е нейния тати, че не иска да го гушкам и целувам и да се махам и така се осуети нашето любуване един друг... Simple SmileСтрастите се разпалиха и охладиха след като си се прибрахме вкъщи.
Малката заспива за час и половина, към 11 - 11:30 часа вечерта, много е трудна.Колкото и да се чакаме, все някой от нас заспива и се поразминаване.Доста често се будим един - друг рано сутрин, иначе няма кога:)
Но тя малката мен приспива, но тя не заспива, страшна е просто.И ние колкото се молим да заспи по-бързичко, та да се развихрим подобаващо, то все не става.
Така ще е бъде в близките няколко години като гледам... , ще си трайкаме:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия