Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да намеря задачите от Националното състезание по математика за 7-ми клас, общински кръг, февруари 2011 г., за София?
Какви са критериите за оценяване на преразказ с дидактическа задача?
Какви са предимствата за прием в НПМГ въз основа на класирането на олимпиадите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да намеря задачите от Националното състезание по математика за 7-ми клас, общински кръг, февруари 2011 г., за София?
Задачите от Националното състезание по математика за 7-ми клас, общински кръг през февруари 2011 г. в София могат да бъдат намерени в книжарници за училищни пособия или на уебсайтове, които предлагат материали за подготовка за състезания и изпити. Освен това тези материали може да са достъпни в училищата или от учители по математика.
-
Какви са критериите за оценяване на преразказ с дидактическа задача?
Критериите за оценяване на преразказ с дидактическа задача включват акцент върху правописа като най-важен аспект, последвано от умението да се преразказва текст, като се подчертава важно и се избягва несъществено. Грамотността е от съществено значение, тъй като неграмотността влияе на резултата от изпита. Подкрепата на учителите за правописните грешки е от решаващо значение за успеха на учениците.
-
Какви са предимствата за прием в НПМГ въз основа на класирането на олимпиадите?
-
Къде мога да намеря комплект за химически експерименти?
-
Какви са максималните точки за националните състезания по математика и български език?
отколкото да ровя и търся...
Ама да не си помислите, че съм толкова изкукуригала, не, просто съм го пратила в стая, където е имало изпит по БЕЛ, а иначе в списъците си фигурираше по мат, та ходихме после и това да оправяме, че щеше да си стои с непроверена работа, ама и то диването, не се е пресрамило да попита, че на кого ли пък да прилича. Та, такива ми ти работи, живот и здраве, на 10.04 сме на пробен по мат., ама яко жулят тези в МГ- 12лв., ми че то в София май е по-евтино, + 20 лв. за бензин...

Нашите учителки от школата оценяват тестове и преразкази по една скала(занижена
Да си имам проблемите...утре кой ще става за работа...я да заспивам...

), да видим ....