Съпруги, чиито мъже пътуват 22

  • 54 031
  • 729
# 495
Добро утро и от мен!
mamaR, благодаря за кафенцето  Hug
Хубав ден и много усмивки!
Виж целия пост
# 496
Здравейте и от мен Simple Smile Новичка съм, затова ето малко инфо и за нас Simple Smile
По стечение на обстоятелствата на мъжа ми отново му се наложи да прибегне към професията тираджия  Laughing и от малко повече от седмица е на път вече. Работи към фирма Трайков транс. Преди години беше в Перчемлиев, но нещо не се разбраха за парите и напусна  Mr. Green
Засега е на линия Германия-Испания и ще го видя чак след 3 месеца, но няма начин - трябват парички. Надявам се големият ми син да не го забрави дотогава. Засега не е хващал интернет през лаптопа за да успеем да се видим в Скайп, но се надявам и това да се случи Simple Smile
Хубав ден от нас   bouquet
Виж целия пост
# 497
АМАНИТА wavey
Добре си ни дошла. Grinning Обаче да знаеш, че нашите не са тираджии. Във друга тема са тези момичета. Но ако ти харесва при нас- Още веднъж- Добра дошла  bouquet

ВЕСЕЛЧЕ,
Не успях а ти крадна цветенце Sad но съм вече тука де, тази сутрин във 2 часа се прибраФмИ Wink
Виж целия пост
# 498
 Crazy Blush Ще потърся другата тема. Извинявам се  Simple Smile
Виж целия пост
# 499
Здравейте, момичета !
Знам, че отдавна не съм влизала, за което приемам критика, но откакто милото замина ми е много тъжно. Не ми се говореше с никой. Затрупах се с домашна и служебна работа, само и само да не мисля толкова много за него. Вече съм малко по-добре. За първи път съм без него и никога не съм предполагала, че толкова много ще боли.  smile3518 Добре, че си намерих с какво да се занимавам. Създадох си работа за цялото лято и за целия китайски народ...  newsm10
Само някой да не си помисли, че съм ви забравила. Редовно влизах тук и ви четях, просто не ми се говореше.
Прегръщам ви, целувам ви и изчезвам да работя   love001
Виж целия пост
# 500
Здравейте сладурани  wavey
Аманитка добре дошла,ако ти е харесало при нас и решиш да останеш  Wink

Веси,Ангелче голямо гуш  Hug
Аз малко по малко се приготвям за голямото пътуване.Засега се очертава да дойдем около 10-12-ти.Малко се притеснявам,че бая шофиране ме чака и как ще го понесат дребните.Е,все ще се оправим  Grinning
Ама Делти що така не казваш как си изкара  Naughty
Виж целия пост
# 501
Здравейте и от мен!
vesselaa ,как е настроението,по-добре ли си? Hug
amanita ,ти си едно майче-геройче,знам от една друга тема.Добре дошла и ако ти хареса,остани при нас. Sunglasses
DELTA_DELTA ,добре завърнала се от пътешествието. Hug
Angelche,толкова се радвам,че си тук.Липсват ми притчите ти. Hug
мαрия ,чакаме те с нетърпение.Ще се справиш с пътуването,ти толкова време беше сама с децата,че едно пътуване ли ще те уплаши.
Хубав следобед! newsm10
Виж целия пост
# 502
Здравейте русалки!
Делти  welcome , нищо аз миналата година от Бодрум доста китки си краднах  Laughing , чак мойте мъже ми направиха забележка ....ама нищо не ми се хвана ....неможаха миличките да презимуват  Cry
Марийче, карай внимателно, че напоследък едни некадърни шофори има по пътищата....идеми да набия някой  smile3512....
В петък, моят син е на изпит, може и аз да се разходя до Варна....но дотогава има време...
mamaR,  нямам настроиение, но гледам да не мисля за това...и да си избия от главата една натрапчива мисъл, че няма да го видя....скоро
  love001 и от мен за всички!
Виж целия пост
# 503
Здравейте, дами!

Днес беше страхотен слънчев ден, който само си гледах от прозорците на работа. Напоследък вкъщи е трескава работа, че нали си имаме абитуриент и трябва да се позачисти, да се измисли трапеза - все женска работа... Като работни мишки сме с майка ми, а аз нали и в сесия влизам, но поне нямам време да мисля за глупости. Реших това лято да си дам почивка и си подадох молбата за напускане. Прекалено много стрес и нерви ми се образуваха, които започнаха да се показват и вкъщи. Самата аз се усещам колко съм изнервена. Все си представям дните след като ме освободят от работа - в началото сигурно ще е много трудно, както не съм свикнала да почивам, от 16 годишна все между минимум три неща се разкъсвам, а сега.... цялото ми време ще бъде само за мен!!! Ще ходя на плаж, ще чета книжки, ще бродирам (много обичам да го правя), ще се разхождам - да се почувствам и аз човек!
На предната среща съжалявам, че не успях да дойда, но ако се заформи такава в близко бъдеще, ако не съм на работа ме бройте и мене  Whistling
Виж целия пост
# 504
ХаДи за ДобрЮтрУ
по Ина Истанбул закуска, че нали не писах как е било Wink

Ами момичета, там ми е винаги щастливо. Незнам защо, не мога да си го обясня със години.
Щастливо ми беше, весело ми беше. Този път се видях само със една от приятелките си, че те хората
и на работа ходят, а и през почивните дни си се събират със семейстава, малки и големи, млади и възрастни.
Тази ми приятелка живее на Азия Сайд. Хванахме шеркетата и хоооп за нула време там. И се нахендрихме на едно страшно романтично място,  много колоритно, със много весели и чаровни хора, които като рабзраха от къде сме много ни се радваха. Във заведението кадето си поръчвахме, дори като ни почерпиха като приклучихме, пак настояваха за още по една почерка. Много деликатни и не досаждащи хора. Имам снимки от там. Радваха се да ги снимам Laughing Нареждаха се като децата.

И щурях на едно място, Ортакьой се казва, че и без да видя от някаква тИлИвизИЯ  ме снимаха Joy
Вървели хората зад мен, дакато аз се дивях на разни красоти там. Дано са ме изрязали от лентата Joy Много има за писане, но имам работа и нямам време сега

ПУХИ,
Гледай си кефа сега и релаксирай!!!

ВЕСЕЛЧЕ
Обади се ако идваш, да си поговорим и да ти олекне поне докато сме заедно. Може да ругаеш, тогава, да поревеш от яд, заради забавянето на твоето момче. Сигурна съм, че поне малко за момента ще ти олекне.
Виж целия пост
# 505
Здравейте мили дами!
В петък ще съм във Варна до обяд, ще се обадя да пием кафе, аз ще съм от рано(наи-късно до 8 ч. за изпита трябва да сме пристигнали) но мисля че 9-9.30 е добър час за срещи  Laughing
Пухи, добре дошла в клуба на "релаксиращите"  Hug , отначало може и да ти е трудно, но бързо се свиква със свободното време  Joy , даже и понякога не ми стига  Joy  Joy  Joy
Делти, каде вилня мила? нали не по музеиите и художествените галерии  Joy
Дано е било по ношните клубове...може в някоя светска хроника да те изтипосат  Wink , като ве видим ще убадиш  Laughing
Виж целия пост
# 506
Здравейте мили дами   bouquet
Аз малко късно я намерих тази тема ама и аз да се запиша.
Моят мъж не е българин но също пътува по корабите   така че ще ми е много приятно да си бъбрим  Simple Smile
Виж целия пост
# 507
РАДОСТИНКЕ wavey
Чакай сега да ти дам ИнИ папучки и да сЪ наредиш и ти на миндерЯ, щом казваш, че искаш да си бъбриш със нас. Само да не ни забраЙш, по някое време Wink    Да ти поднеса и чаша винце, че да върви мухабета по гладко Wink 

ВЕСЕЛЧЕ,
Аз, обожавам музеи. Слабост са ми история и археология, но толкова много пъти съм била там, че спокойно мога да съм гид. Въпреки всичко не са ми омръзнали. Картинни галерии също обичам. Предпоследният път преди месец си купих две картини, точно от картинна галерия. Но вилнях на друго място оня ден де. Wink А иначе не си далече от истината....аз докато вилнеех и журналисти със камерата били след мене. И снимат, снимат, а аз блея, блея.  Joy

Ей, на тВа място вилнях.....корабите минават под носът ти. Отиват към ЧернУтУ море или идват от там.  Ортакьой се казва....едно от любимите ми места.
Виж целия пост
# 508
Делти, Simple Smileвече започваш да ме тикаш към най-близката екскурзия до Стамбула.Не съм ходила отдавна и след всички тези коментарии тука,започва неистово да ми се ходи.Не зная само как да подходя-дали да отида с приятелки или да изчакам половинката.Той сигурно няма да се е затъжил за там,ама ако му намеря някоя мотивация!! newsm78
Имам питане???Някой познава ли собственик на микробусче,което да събира 4-6 човека с по два големи куфара.Сина ми пристига около 24.05 и искат да си вземат цялата смяна превоз да се приберат от София от летището.Офертите,които събрах са много обезглавяващи!!! #2gunfire
Веси,аз имам ангажимент в петък от 11 до 13ч.За сутрешно кафе съм готова,или след 13 за една студена биричка!! cheers
Добре дошла и от мен radostina_z !!Дано ти е комфортно в нашите виртуални и от време на време на живо седянки newsm19
Виж целия пост
# 509
radostina_z  welcome
Делти ако продължаваш с тия разкази и до Стамбула ще ме водиш  Crossing Arms Не,че не съм ходила безброй пъти там,ама все не стигаше за никъде времето и само в района около пристанището обикаляхме.В интерес на истината толкова обичам да пътувам,че все не ми стига.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия