ама с моя малак зайко няма начин засега,но да сме оптимисти нищо не се знае
ама с моя малак зайко няма начин засега,но да сме оптимисти нищо не се знае
, оффф тук от вчера едни проливни дъждове валят през час два, ужасно гнусно временце....




Пожелавам ви слънчев ден в сърцата!Вижте нещо повдигащо настроението.Много ми хареса и ви го пускам.
А казват, че мургавите хора не страдали от такаива алергии. При мене много странно, но казват, че съм взела гена на тотю ми, нищо, че кожата ми не била на цвят като неговата, нещо със гена било.
, тук у наше село пак голям дъжд вали, цветята ми ще изгният
, като си дойдеш може да заформим някоя среща 




Пия тука лекарства ама, тази година по лошо става. 


Препоръчани теми