Покажи ми красота.....отново!

  • 78 029
  • 821
# 255
Eх, каква беше гимнастиката на времето....
Сега само скачат и се въртят, няма мисъл, няма идея, няма композиция...
Лили и на мен ми беше любимка.
Виж целия пост
# 256
Виж целия пост
# 257
Извинявам се, но се влюбих и го откраднах.
Виж целия пост
# 258
 
Винаги съм обичала бурите-има някаква особена прелест в силата им.
Виж целия пост
# 259
Нашата череша.
http://prikachi.com/images/6/3225006y.jpg
Малко "дива природа".
http://prikachi.com/images/75/3225075h.jpg
http://prikachi.com/images/77/3225077p.jpg
Виж целия пост
# 260
  Снежа, това с димата природа,сякаш нашия двор си снимала. Тази година натирих мъжът ми да си прави зенчуковата градина в съседното място,сега се боря за горско земеделие.  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 261
Снежа63, много е хубаво. Обожавам аромата на цъфнали дръвчета  bouquet

И за да не е спам, малко пролетна красота






и още малко японска красота
Виж целия пост
# 262
  Снежа, това с димата природа,сякаш нашия двор си снимала. Тази година натирих мъжът ми да си прави зенчуковата градина в съседното място,сега се боря за горско земеделие.  Laughing Laughing
Това е "ограждението" на нашата малка виличка.
Тихо и спокойно място.
Виж целия пост
# 263
Страхотна тема! Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Виж целия пост
# 265
Виж целия пост
# 266

Виж целия пост
# 267



Честит прзник!
Виж целия пост
# 268
Виж целия пост
# 269
запис
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия