Покажи ми красота.....отново!

  • 78 029
  • 821
# 285
  Делфи, обожавам магнолиите! Наскоро бях в Шумен и с изненада открих едно дърво в заводски двор-беше приказно!
Виж целия пост
# 286

NinoTino, това улица ли е или паркова алея? /навява ми едни спомени.../

Аз съм на вълна "лалета"
1, 2, 3, 4, 5, 6
Виж целия пост
# 287
http://prikachi.com/images/413/3271413D.jpg

http://prikachi.com/images/414/3271414t.jpg

http://prikachi.com/images/429/3271429D.jpg

http://prikachi.com/images/439/3271439V.jpg
Виж целия пост
# 288
Buba Mara, алея в парк е.

Килимите от лалета са страхотни. А магнолиите на Делфина божествени.
От темата се запалих по магнолиите и сега ще стана горд собственик на бяла магнолия.
Виж целия пост
# 289
Виж целия пост
# 290
Плантация от мак расте в поля край афганистанския град Кандахар.
Виж целия пост
# 291




Виж целия пост
# 292
Виж целия пост
# 293
Ох, да се запиша в тази хубава тема със снимки от о-в Мавриций
Виж целия пост
# 294
Виж целия пост
# 295

Виж целия пост
# 296
И катерица, която се мисли за куче


Виж целия пост
# 297
 Hug
www.senseofbulgaria.org
 Hug
И..... най-много красота според мен е в природата. И най-голямото разнообразие - дори две капки вода не са еднакви, а е съвършено природно творение.  Hug
Виж целия пост
# 298
Виж целия пост
# 299
Много красота момичета...тя май е навсякъде, стига човек да има сетивата за нея, за да може да я види Peace
Тази последната снимка ме накара да си спомня детството с нашата котка Писа  Heart Eyes
А ежчето е толкова малко и сладичко...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия