Покажи ми красота.....отново!

  • 78 020
  • 821
# 375
Виж целия пост
# 376
elmyra duff, от къде са тези красиви места?
 
Виж целия пост
# 377
http://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=1735664&t=1735664
Виж целия пост
# 378
-Keukenhof Gardens, Холандия                -Cinque Тerre, Италия

-Keukenhof Gardens, Холандия
Виж целия пост
# 379
Среднощна молитва

Събличай се, полека се събличай
със грацията дивна на русалка!
От себе си едно след друго свличай
прикритията нежни, ала малки
на свойта плът свенлива, но греховна.
Нима е грях тъй да те гледам, мила?
Нали от този вечен грях любовен
ний всички на света сме се родили?
Нали от този "грях", така наречен,
започва всъщност нашето начало?
Ако е грях, то този грях е вечен,
безсмъртен като смъртното ти тяло.
И като моето, което те обича,
което тръпне, чака и което...
Събличай се! Полека се събличай,
греха да видя и да го усетя,
в копнежа му да изгоря докрая...
На този свят горчив и толкоз мрачен
по-сладко чудо от това не зная:
жена, която се съблича в здрача...
 
Събличай се и ми свети със вечност.




Виж целия пост
# 380

  Heart Eyes
Виж целия пост
# 381
http://www.vbox7.com/play:0545346d?r=google
Виж целия пост
# 382
Mного красоти показвате! Радвате ми душата!
Виж целия пост
# 383



Когато разглеждах тези снимки , моментално и незнайно защо в главата ми като с магическа пръчка се наредиха строфите на Дора Габе от стихче, което май в трети клас съм учила -

,,ОБИЧ

Нашето небе е тъй дълбоко,
нашите звезди са тъй големи
и земята наша е безкрайна,
а се сбира цялата в сърце ми!

Ти ли, моя майчице направи
тая обич толкова голяма,
че света във нея се побира,
че в света на нея равна няма?

Че прегръщам с обичта си, майко,
нашата земя, с цветя покрита,
с пресен дъжд на пладне оросена
и с дъга, на златен сърп извита.

Че ми греят право във сърцето:
златно слънце, ниви позлатени,
утрин рано сребърна зорница,
в топла вечер облаци червени!

Нашето небе е тъй дълбоко,
нашите звезди са тъй големи
и земята наша е безкрайна,
а се сбира цялата в сърце ми
...,,
Виж целия пост
# 384
Попаднах случайно на тази красота и реших да я споделя :

Виж целия пост
# 385




Защо ли ми няма снимките от предния постинг, или само аз не ги виждам...
Виж целия пост
# 386



                                          От много, много отдалеч
От много, много отдалеч
ще идвам винаги, докато мога,
но някой ден краката ми щом не издържат,
ще допълзя на лакти и колене,
за да ти кажа, че на този свят
обичам само, само теб.

От много, много отдалеч
ще пея винаги, докато мога,
но някой ден щом моя глас не издържи,
аз ще изпратя славей вместо мене,
за да ти каже, че на този свят
обичам само, само теб.

 
От далеч, много отдалеч
ще бъда винаги, докато мога,
но някой ден сърцето ми щом се взриви,
ще ви прегърна с другия до тебе,
за да ви кажа, че на този свят
съм имал много малко време.
Виж целия пост
# 387
Цък, цък и цък
Виж целия пост
# 388
http://stock.evgenidinev.com/photo/IMG_3201d2.jpg
Язовир Батак по залез
http://stock.evgenidinev.com/photo/IMG_10931d.jpg
Пейзаж от Родопите
http://stock.evgenidinev.com/photo/IMG_10289d.jpg
още красота от Родопите
Виж целия пост
# 389
Mостът Мийо във Франция:





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия